Queensrÿche

διαβασε και ο portnoy

[B]PORTNOY: ‘QUEENSRŸCHE Split Makes My DREAM THEATER Split Look Like A Walk In The Park’[/B]

:lol::lol::lol:

Για την ιστορία, υπάρχουν στο ίντερνετ όλες οι καταθέσεις των εμπλεκομένων.

πανω κατω τα ιδια λενε ολοι…

3.57 ο tate φτύνει με χορευτικό τον Rockenfield
http://youtu.be/A-68ioMFgbc
και μη χειροτερα

Όχι ρε μαλάκα, χλέπα κανονική! Τι μαλάκας θέε μου, κουνιέται και σαν αδερφή. Μηδέν…

σιχαμαρα ρε!!!ειναι συμπεριφορα αυτη τωρα;αν θυμαμαι καλα σε ολη την διαρκεια της βραδιας εκανε το ιδιο πραγμα σε ολους…

respect στους υπολοιπους για τον επαγγελματισμο τους παντως…

χαμενα τα εχει,πω πω

Hey Geoff, I have some ideas to name your backing band- Geoff and the RegurgiTaters, Geoff and the Spittunes, Geoff and the Phlegmatics, Geoff and the Spitting Words. Some album titles could be Saliva Strike, Spitting in Digital, Spreading the TB, Eyes of a Spitter. If you use any of them, you can send me some of that under-the-table Mindcrime movie deal money. I won’t tell the other guys; it’ll be our Dirty Lil’ Secret.

εχουν αρχισει να τον κραζουν και στην προσωπικη του στο facebook…κριμα για την καταντια του…

Για Ανδρέα Μικρούτσικο είναι πλεον η κατάσταση

Τελικά ο νευρικός κλονισμός μετα τις ερμηνείες του OP καλα κρατεί

μωρε ας γυρισει κανενας DeGarmo και ειμαι σιγουρος οτι θα βγαλουν δισκαρα με τον Torre…και ασε τον βαρεμενο να φτυνει τον εαυτο του…

[B]Eyes of a Spitter[/B]

:lol3::lol3::lol3:

*γαμω την τρελα μου

πάντως καλά τραγουδάει στο βίδεο :stuck_out_tongue:

Αν ισχυουν ολα οσα λεει ο Wilton, καθως και ολα οσα εχουν ειπωθει απο τη μπαντα και τους παρατρεχαμενους εδω και ενα διαστημα, θελω να φωναξω με ολη μου τη δυναμη ενα “ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ GEOFF TATE” αλλα μετα βαζω το Rage For Order και τα ξεχναω ολα…παντως ο τυπος πρεπει να 'χει εξελιχθει σε τρελο μαλακα…

Μεγάλος καραγκιόζης ο Tate, αυτό ήταν γνωστό και από τις συνεντεύξεις του εδώ και πολλά χρόνια.

Υπάρχουν όμως και ορισμένα σημεία των ισχυρισμών των υπολοίπων δεν με πείθουν. Τους πλάκωνε στο ξύλο εδώ και χρόνια ο Tate, τους έφτυνε και αυτοί δεν απαντούσαν καν;

Οσον είχαν ακόμη πωλήσεις ήταν και αυτοί βολεμένοι με την κατάσταση αυτή.
Τώρα που έφτασαν να πουλάνε 20-30.000 cd ακολουθώντας τις βλακώδεις ιδέες του Tate και της οικογένειας τουμ ξαφνικά θυμήθηκαν πως πρέπει να αντιδράσουν…

Geoff Tate the voice of Queensryche will sing the National Anthem this Saturday!

απο την προσωπικη του φτυστη…εχουμε να δουμε πολλα σκηνικα ακομα :stuck_out_tongue:

Και μετα γελάγαμε με τους Metallica που πηραν τον γερο γιατρο και εχουν και το ιδιο Managment…

δεν ειναι η πρώτη φορά που τραγουδάει τον εθνικό ύμνο.ούτε ειναι η πρώτη φορά που μέλος(λολ, δεν ειναι πλέον) των ryche παίζει σε γήπεδο πριν απο ενα ματς

Πιο πολυ εστιασα στο οτι ακομα λεει οτι ειναι ο τραγουδιστης των Qr… :stuck_out_tongue:

Ρε σεις δεν ξέρετε να διαβάζετε. Δεν είναι ο τραγουδιστής των 'ryche, είναι η φωνή των 'Ryche. Πως είναι η Βέμπο με το έπος του '40 ένα πράμα…

ποσταριστηκε και στην επισημη Queensryche παντως…το κραξιμο δεν εχει τελος :stuck_out_tongue: