Queensrÿche

απαντησεις στις κατηγοριες απο tate

ελάτε μικρουτσικοι και τατιανες του φόρουμ

…δείτε το dvd Mindcrime At The Moore, και όλα αυτά θα μιάζουν ένας εφιάλτης και μόνο:):!:

Βασικά το Mindcrime at the Moore είναι σκατά, δείτε το Operation:Livecrime. :stuck_out_tongue:

Οκ δεν προκειται να πρωτοτυπησω αλλα μιλαμε για την απολυτη καταντια και σηψη

…:pκαι τα δυο dvd τα σπάνε, σαυτό που γράφεις είναι και o Ντεγκάρμο:):!:

Να κάνω μια παρένθεση εδώ και να υπενθυμίσω κάτι. Πέρα από το τι αποκαλύψεις βγαίνουν στην επιφάνεια (αποκαλύψεις.anyway.) μην τους αντιμετωπίζουμε λες και βγαίνει ο καθένας με την σειρά του στις Τατιάνες και τα χώνει στους άλλους. Δίκη γίνεται, τα πρακτικά είναι αναγκαστικά δημόσια, και τα παίρνει το κάθε blabbermouth και το κάθε rockoverdose και τα κάνει όπως θέλει. Μαλάκας και παρτάκιας ο ένας, μαζοχιστές και τεμπέληδες οι άλλοι, αλλά μη τους φορτώσουμε κι αυτό.

http://ultimateclassicrock.com/queensryche-members-roles-questioned-by-operation-mindcrime-ii-producer-session-guitarist/

Δηλώσεις για τη συμμετοχή των υπολοίπων στο ΟΜ ΙΙ. Δεν ξέρω αν ποσταρίστηκε νωρίτερα.

εχει ποσταριστει και πιο παλια κατι παρομοιο…

Διαβάζοντας αυτά που γράφει ο Tate επιβεβαιώνονται αυτά που είχα πει.

Δεν είναι δυνατον τα τελευταία 20 χρόνια να ήταν οι υπόλοιποι QR αδρανείς και να τους καταπίεζε ο Tate. Είτε συνένοχοι ήταν είτε βολεμένοι με την κατάσταση.

According to Billboard.com, QUEENSRŸCHE members Michael Wilton, Eddie Jackson, Scott Rockenfield and Parker Lundgren defeated singer Geoff Tate’s motion for a preliminary injunction on July 13 that would have kept them from touring and operating under the band name

τουρκοι ηθοποιοί–>σίριαλ–>mega

Εδω εξελισσεται ενα γελοιο σιριαλ τελικα… Θα μου πεις οταν ειναι τα λεφτα στη μεση τι να περιμενει κανεις… Κι μην μου πειτε οτι και οι αλλοι το κανουν απο αγαπη για τη μπαντα η οτιδηποτε αλλο, απλα καταλαβαν οτι η φαση γαμηθηκε εντελως και ο κοσμος τους βαρεθηκε…

Οι Queensryche ηταν και μαλλον ειναι το αγαπημενο μου συγκροτημα εβερ… Τα τελευταια χρονια βεβαια ειχα ξενερωσει ιδιαιτερως και με τους 2 δισκους και με ολες αυτες τις παπαριες που καναν… Ο Τειτ πραγματικα πρεπει να ειναι Ντους και θα επρεπε να ξεκουμπιστει μως υπαρχει ενα μεγαλο ΑΛΛΑ. Δεν τρεφω καμια ελπιδα στο καινουριο σχημα… Και για να μην παρεξηγηθω, ελπιδα + Queensryche για μενα ειναι κατι καινουριο, πρωτοποριακο και progressive. Δισκοι που θα ειναι εστω και λιγο μπροστα… Αν τα στανταρτς μας για τους Ryche φτανουν σε εκπληκτικες τσιριδες και αναβιωση του 1983 ε γαμησε τα, οι Queensryche δεν ειναι ουτε Accept ουτε Riot… Ειναι κατι αλλο, για μενα πολυ πιο μεγαλο και πολυσυνθετο απο το οποιο δνε περιμενω ενα γαματο λαιβ πηγμενο σε κομματια περιοδου 82-88, ουτε δισκος με καυτο ατσαλι και αμερικανικο παουερ…:frowning:

Με τον Τειτ ετρεφα καποιες ελπιδες οτι αν εβαζε μυαλο καπως θα προχωρουσαν, αυτος ομως φανηκε οτι το εχασε με τα χρονια… Μαλλον ειμαι της αποψης οτι επρεπε να το διαλυσουν…

Αληθινα δεν θελω να δω αλλη μια αναβιωση ενδοξου παρελθοντος εδω… Πραγματικα τα τελευταια χρονια εχω βαρεθει να βλεπω το ιδιο σεναριο ξανα και ξανα και τους μεταλαδες απο κατω να χυνουν(το εχω κανει απειρες φορες και εγω) μονο στο ακουσμα reunion, περιοδιας για δισκο του 81 ΄η για δισκο με μουσικη του 81… Ισως απλα εχω κουραστει με το μεταλ ξερω γω…

Πραγματικα με ολη τη φαση στεναχωρηθηκα…

Ακριβως και μενα αυτη ειναι η οπτικη μου

Παιδες επειδη δεν ειμαι μεφαλος φαν τους αλλα τους ειχα δει το 2004 στη Μαλακασα οπου παιξαν ολο το Operation Mindcrime ο Tate δεν ηταν πολυ καλος σε αυτη τη συναυλια?Γιατι εμενα μου φανηκε η φωνη του ελαχιστα πεσμενη.

http://www.youtube.com/watch?v=zl22Gv0hLAI νομιζω ηταν καλο λαιβ.τους ειχα ξαναδει στο Λυκαβητο παλαιοτερα,και με καλυτερο ηχο.

σε αυτο στην αρχή ο ήχος ηταν για τα πανηγύρια.
το καλύτερο πρέπει να ηταν αυτό που ήταν να γίνει μαλακασα και πήγε σε κλειστό μετά

να το ξαναγράψω: μεγάλη καταντια και ξεφτίλα.
Φέρτε πίσω τον Degarmo και νεο αλμπουμ με τον μεο τραγουδιστή

και ναι το Livecrime είμαι μνημειώδες live, όποιος δεν το έχει δει χάνει…

Στο Gagarin, ναι. Σε αυτό είχα πάει. Ήταν όντως φοβερό, θεατρικότατο και ο Tate έπαιζε ρόλους - ήταν η περιοδεία για το Ο:Μ ΙΙ . Άξιζε να το δεις το συγκεκριμένο - είχε κ Pamela Moore

http://www.queensrycheofficial.com/home.cfm

και να προσθεσουμε οτι το παλιο site ειναι down απο εχθες…

το αλλάζουν.θα είναι μόνο Tate