Queensrÿche

:tomato:

μουντζωμένος απο τον θεο νιώθω οταν ο αγαπημένος μου τραγουδιστής φτάνει στα σκατά:?

Εντάξει δεν τον παντρεύτηκες κιόλας

κοντά ήμουν. ακόμη και για το tattoo που ήθελα στο πόδι , με έχουν ξενερώσει

τα τραγουδια τους δε μπορουν να τα σβησουν, ο,τι κι αν κανουν.
την πατησανε, οπως κι εμεις που θα τους αγαπαμε για παντα.

[U]TAKE HOLD OF THE FLAME[/U]

Crimson άποψη μου είναι να το κάνεις. Στο κάτω κάτω η μουσική είναι αυτό που μετράει. Όχι ο άνθρωπος!

i know. απλα το σπάσιμο αυτή την εποχή ειναι τρομερό.
στη γάμπα έλεγα , απο promised land.μέχρι την βάση(της εικόνας).
Promised land…ταιριάζει με τις καταστάσεις.

Εγώ θα το έκανα πάντως όπως έκανα και tattoo savatage και ας με έχουν γαμήσει τη ψυχολογία τόσες φορές.

γαμπα και Queensryche ειναι κι η δικη μου ιδεα.Μη το σκεφτεσαι ετσι παντως,στα παντα υπαρχει η ανοδος και η πτωση.Εξαλλου δε θα χτυπησεις τη μαπα του Tate,θα χτυπησεις κατι που ειναι αναφορα σε ενα μνημειο της μουσικης ιστοριας,ενα εργο τεχνης.

Νικο μ’εφτιαξες βραδιατικα…

Άσχετο, αλλά όταν είχα δει το Batman Begins, είχα λιώσει στο γέλιο όταν είδα ότι η τύπισσα λεγόταν Miranda Tate! :lol:

εδω εχω άλλο πρόβλημα. σε καμιά 50αρια site εχω Nick geofftate και εχω σπαστεί. σε μερικά μου το έχουν απαγορεύσει κιόλας :lol:

για αυτό και γω άρχισα από το counter strike και χρησιμοποιώ αρκετά εκ τότε το Necrobutcher. Πως να σε απογοητεύσει αυτός ο άνθρωπος?
http://www.youtube.com/watch?v=ItTc8jXbRD8

[SPOILER][/SPOILER]

:lol: άλλος θεός απο κει

δεν ειχε πιει καθολου παντως :stuck_out_tongue:

Διάολε άκουγα το EP πριν λίγο και μετά είδα αυτό το βιντεο. :frowning:
Όπως και να έχει ό,τι μας έχουν χαρίσει μέχρι και το Promised Land θα είναι στις καρδιές μας…

last time που ο κοσμος γουρλωσε ματια, τεντωσε αυτια, και ανοιξε την ψυχη του.

:lol:

δεν φταιω εγω. εσεις ξεθαβετε poll.
ελα κλαμα στη γεφυρα(μην βαλεις εικονα γεφυρας)

Αμαν ρε Crimson!Καθε φορα που βλεπω καποιον να εχει σχολιασει στο thread με πιανει ταχυπαλμια για ποιου ειδους διασυρμο θα διαβασω παλι!

ε αποφασίστε. βάζω διασυρμούς, δεν σας αρέσει. βάζω καλες μερες, δεν σας αρέσει.τι σκατά να βαλω όταν με πιάνει η χαρά…