Queensrÿche

h epanekdosh tou rage for order exei kalytero hxo apo to afthentiko. vevaia, kai tou afthentikou emena den mou dhmiourgouse provlhma (opws to warning px pou einai skata kai se authentiko kai se epanekdosh), alla ap’ otan akousa to remaster evaza auto.

Αντιο ζωη…

ΡΕ ΣΕΙΣ ΤΙ’Ν’ΑΥΤΟ;;; 8O8O8O

Εχει περασει 1.30 λεπτο και χασκω ηδη. Ακουστε ολοι.

ποσο μου εχει λειψει αυτη η χρεια φωνης… [-X

περιμένετε μερικές μέρες κι ενδεχομένως να αναθεωρήσετε πράγματα σχετικά με τον Geoff Tate.

ο μουσικός είναι πολύ πιο εύκολο να αλλάξει σε σχέση με τον άνθρωπο κι εν τέλει οφείλουμε να δείξουμε σεβασμό για τα όσα έχει μας έχει προσφέρει.

Μιλας για τον νεο του δισκο;

Όχι. Την κριτική στο νέο δίσκο θα την διαβάσεις τις επόμενες μέρες, αλλά μην περιμένεις και πολλά.

Μιλάω για την συνέντευξη με τον Tate που δεν κρύφτηκε, ούτε μάσησε τα λόγια του σε τίποτα.

Α οκ, εν αναμονη λοιπον!

Σεβαστό και θα περιμένω εννοείται να το διαβάσω, αλλά ο Tate δεν φημίζεται κιόλας για την αξιοπιστία και την ακρίβεια των λεγόμενών του. Δεν είναι λίγες οι ιστορίες που έχει παραποιήσει ή επινοήσει και αποδείχτηκαν αναληθείς. Οπότε επέτρεψέ μου να τα αντιμετωπίζω αυτά με λίγη επιφύλαξη.

Εχω για εναν παραξενο λογο μια αρρωστημενη εντυπωση οτι ο κος Tate θα λεει παλι το ποσο γαματος ηταν, το ποσο νοιαζοταν για τους 'Ryche, το οτι ΑΥΤΟΣ, ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΤΟΥ 'γραφαν τα κομματια, και το ποσο τον κρεμασε η μπαντα. Θα το παιζει παλι καλο και πληγωμενο παιδι και οτι και καλα ζει για τη μουσικη του και ολες τις γνωστες πιπες που λεει στις συνεντευξεις του εδω και καιρο…ναι φιλαρα…ο,τι πεις…τεσπα ιδωμεν.

Καλά, κουλάρετε λίγο. Είπα ενδεχομένως, αφενός γιατί είναι one side of the story και αφετέρου γιατί κάποιοι άνθρωποι έχουν προαποφασίσει τι θέλουν να πιστεύουν.

Ανεξαρτήτως, του ποιος έχει (περισσότερο) δίκιο ή άδικο, αυτή η βεβαιότητα με την οποία επιλέγει κάποιος την αλήθεια λες και ήταν μπροστά στα γεγονότα, εμένα μου είναι λίγο ενοχλητική.

Ο μουσικός δεν είναι ο άνθρωπος.

Ωπα ωπα στακα ο σεβασμος μας και η αγαπη μας προς τον [B]μουσικο[/B] Geoff Tate εχει φανει απειρες φορες οχι μονο σ’ αυτο το thread. Ετερον εκατερον το αν τον θεωρω (θεωρουμε) μαλακα. Οταν ακους ξερω 'γω London και δακρυζεις, ο τυπος που τραγουδαει, σημαινει πολλα για ‘σενα. Και γι’ αυτο σπαζομαστε τρελα με τη συμπεριφορα του και τις μαλακιες που λεει. :wink:

Άλλο λέω, άλλο καταλαβαίνεις, αν κι επιμένεις. No need to argue more…

Μωρε καταλαβα τι θες να πεις, απλα σχολιασα μονο ενα συγκεκριμενο κομματι του/των ποστ σου. :slight_smile: Για το αν εχουμε προαποφασισει τι θα πιστεψουμε, ε σορι κιολας, αν σε 10 συνεντευξεις του εχω διαβασει μαλακιες, αφ’ ενος δυσκολα θα μου αλλαξει την αποψη μια 11η, και αφετερου τα προγνωστικα δινουν οτι θα λεει και στην 11η πιπες. Ενιγουεηζ, ποτε περιπου θα ανεβει η συνεντευξη?

ΥΓ

[SPOILER][B][SIZE=“6”]ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗ ΖΩΗ!!![/SIZE][/B] 8O 8O[/SPOILER]

Tι εκπλησσεστε μωρε,το παιδι ειχε φανει απ την αρχη http://www.youtube.com/watch?v=9cBHOr6giXU … Η τριχα καγκελο γαμω!!!

η Pamela Moore εκλασε τον geoff και πήγε με τους υπόλοιπους.θα εμφανιστεί μαζι τους λεει.
δεν μπορω να δω/ακουσω om Με τον μητσικωστα ρε γαμω

Ναι, λεγε εσυ τωρα, αλλα σε κοβω αν ερθουν για λαϊβ, να εισαι πρωτη σειρα καγκελο και να κοπανιεσαι σαν να μην υπαρχει αυριο…:stuck_out_tongue:

αν ηταν με αλλο όνομα θα μπορούσε. με αυτό δεν παίζει…

προτιμαω να θυμαμαι τους κουινσραιχ που λατρευω
παρα τους κουηνσραηκ που ακουμε τα τελευταια 15 και βαλε χρονια.
(πιστευω το πιανετε το αστειο)
οσο αφορα τα γεγονοτα τελευταια ακομη και δισκαρα να βγαλουν με τον ΛΑ ΤΟΡΡΕ
που ειναι πιθανο , δεν θα ειναι QUEENSRYCHE.
η και το αντιστροφο και ο ΤΑΤΕ να εβγαζε δισκαρα (χλωμο), παλι δεν θα ηταν QUEENSRYCHE.

QUEENSRYCHE ηταν η χημεια 5 συγκεκριμενων ατομων που εβγαζε αυτη την μαγεια.

για μενα δεν με απασχολει αν ο καλιτεχνης ειναι παραξενος , ιδιοτροπος η οτιδηποτε.
οκ θα χαρω αν εχει καποιες αποψεις που συμφωνω
αλλα αν οχι σκασιλα μου δεν τον ξερω και απο χθες.
και εγω κανω διαχωρισμο στον ανθρωπο απο τον μουσικο.