Queensrÿche

Παντως το Eyes Of A Stranger δεν το έχει. Λεπτομέρειες θα μου πείς, αλλά δεν τραβάει ρε γμτ το εργαλείο, τουλάχιστον ας τα παίζουν λίγο χαμηλότερα, αυτή είναι στην καλύτερη περίπτωση μέτρια εκτέλεση http://www.youtube.com/watch?v=tWoW9ZJbrIM

not bad

:lol::lol::lol:

απιστευτο :lol::lol::lol:

Χααααααααααααααα…:lol:

Ετοιμάστε τα αυτιά σας, μόνο αυτό λέω!

Δεν ξέρω τι εννοείς αλλά εγώ δεν κατάλαβα τίποτα.

Πώς το εννοείς;

Πως δεν προλαβαίνεις να βγάλεις συμπέρασμα.Οκ, ένα σημείο μου άρεσε, τα άλλα μου φάνηκαν λίγα για διαπιστώσεις.

Επίσης…Ο Tate δεν έχει κερδίσει προς το παρών το το δικαίωμα της χρήσης του ονόματος?:-s
Μπορεί να κάνω λάθος βέβαια γιατί κουράστηκα να παρακολουθώ την εξέλιξη.

Εγω να πω την αληθεια εχω κουραστει να βλεπω γενικοτερα το ‘‘Queensrÿche’’ up στο Groups and Artists.

Ε κοίτα, είναι σίγουρα πιο μεταλλωμένο και βαρύ απ’ ότι τα τελευταία, τώρα το κατά πόσο αυτό θα βγει σε καλό ή σε κακό θα δείξει. Πήραμε και μια ιδέα για τον ήχο που θα έχουν. Επίσης ο LaTorre δεν δείχνει να προσπαθεί να βγει σαν κόπια Tate, αν και με ενοχλούν λίγο κάποιες ψιλοανούσιες τσιρίδες από πίσω. Αλλά γενικά μου άρεσαν τα περισσότερα δείγματα(0:24 γαμάτο, 0:30 ΕΠΟΣ)

Και σημαντική η παρουσία του James Barton στην παραγωγή αντί του Kelly Gray επιτέλους.

Ο δικαστής όρισε η δίκη για το όνομα να γίνει το Νοέμβριο του 2013. Μέχρι τότε και οι δύο πλευρές μπορούν να χρησιμοποιούν το όνομα.

Το καλυτερο θα ηταν να το απαγορευσουν και για τις 2 πλευρες, για σταματησουν να το ξεφτιλιζουν επιτελους[-X

Νομίζω πως πήρε αυτή την απόφαση για να αποφασίσει ο κόσμος και καλά ποιοι είναι οι Ryche. Τώρα πως θα γίνει αυτό; Άγνωστο. Ίσως από τα κέρδη που θα παρουσιάσουν; Τι να πω.

παντως εγω ψηθηκα απο τα δειγματα…

Δηλαδή θα μπορούσε να έβγαζε ο Tate άλμπουμ με το ίδιο όνομα? Κι αν αργότερα ας πούμε κερδίσει τη δίκη ο Tate θα μπορεί να κινηθεί νομικά κάτά της μπάντας που πουλάει κάτι με το όνομα που του ανήκει? Μπορεί να είναι άκυρα αυτά που λέω, δεν ξέρω τι παίζει…Τέσπα,είδωμεν.

Πρόσφατες δηλώσεις του για το θέμα:

Είμαστε στα δικαστήρια τώρα. Με απέλυσαν βασικά. Νομικά δεν μπορούν γιατί έχουμε μία εταιρεία μαζί ? έχουμε τρεις εταιρείες μαζί και νομικά δεν μπορούν να το κάνουν. Και αυτό τώρα, ονομάζεται ?εταιρική διαφωνία?. Το Νοέμβριο της επόμενης χρονιάς έχει καθοριστεί να γίνει η δίκη. Αυτό που έγινε αρχικά ήταν ότι ξεκίνησαν ένα side project ? με το οποίο είμαι εντάξει. Είχαμε συμφωνήσει ότι όλοι μπορούμε να κάνουμε κάτι εκτός συγκροτήματος. Και ο Scott (Rockenfield ? drums) έχει κάνει μερικά και ο Michael (Wilton ? κιθάρα) έχει κάνει και εγώ. Και έτσι ετοιμαζόμουν για το νέο δίσκο και έκανα μία ακουστική περιοδεία. Και αυτοί αποφάσισαν να κάνουν ένα side project με όνομα Rising West με το οποίο είμαι εντάξει. Μετά ανακάλυψαν ότι δεν μπορούσαν να κλείσουν καμία συναυλία γιατί το όνομα αυτό δεν έχει καμία αξία. Και έτσι με απέλυσαν και πήραν το όνομα Queensryche. Και φυσικά αυτό δεν μπορούν να το κάνουν νομικά. Έτσι έπρεπε να καταθέσω αγωγή για να τους σταματήσω από το να το χρησιμοποιούν. Ξόδεψα μία περιουσία για να τους πάω στα δικαστήρια για την υπόθεση. Και τελικά ο δικαστής αποφάσισε ότι για τον επόμενο χρόνο και οι δύο μπορούμε να χρησιμοποιούμε το όνομα Queensryche. Και έτσι περιμένουμε την δίκη. Το όλο μου σχέδιο αντι-γύρισε σε μένα γιατί εγώ απλά έλεγα να μη χρησιμοποιεί κανένας μας το όνομα μέχρι να βγει η απόφαση. Αλλά θέλησαν να το κρατήσουν. Έτσι και εγώ έχω τους δικούς μου Queensryche και κλείνω ήδη συναυλίες. Και οι δύο Queensryche θα περιοδεύουν. Κάποιος όμως θα κερδίσει το όνομα το Νοέμβρη του 2013 και όποιος κερδίσει, θα πρέπει να πληρώσει στον άλλον την αξία του ονόματος εκείνη τη στιγμή. Είναι μία απαίσια κατάσταση και δεν είναι αυτό που διάλεξα. Σίγουρα, δεν είναι αυτό που ονειρευόμουν για το συγκρότημα και το έργο ζωής μου. Μας ονειρευόμουν όλους να είμαστε γέροι να καθόμαστε σε ένα πάρκο να παίζουμε ντάμα και να θυμόμαστε τα παλιά

:lol::lol::lol:

Μας ονειρευόμουν όλους να είμαστε γέροι να καθόμαστε σε ένα πάρκο να παίζουμε ντάμα και να θυμόμαστε τα παλιά,ετσι ομως και δεν καθοταν να χασουν, την χλεπα την ειχαν εξασφαλισμενη

fixed

^:lol3::lol3::lol3:

Και αυτοί αποφάσισαν να κάνουν ένα side project με όνομα Rising West με το οποίο είμαι εντάξει. Μετά ανακάλυψαν ότι δεν μπορούσαν να κλείσουν καμία συναυλία γιατί το όνομα αυτό δεν έχει καμία αξία.

Επειδή ήταν άδειος ο χώρος στα λάιβ ως Rising West και γιατί κανένας δεν έδειξε ενδιαφέρον.