Red Hot Chili Peppers

δεν εχω ψαξει αν υπαρχει αλλο dvd τους!
σιγουρα υπαρχει ενα με τα βιντεο τους.
το u2 το χω και γω.αψογο και αυτο.καλα ο χωρος ειναι υπεροχος.(και μεις που χουμε τοσα ομορφα μερη παμε στο τεραβαιμπ).αν παρατηρησεις σε καποια φαση σκαει στο κοινο ελληνικη σημαια!!!

το dvd παντως των red hot στο slaine castle ειναι αψογο απο ολες τις μεριες!!!
εικονα,ηχος,σκηνοθεσια!σκηνικη παρουσια,μουσικη αποδωση,setlist…μιλαμε αν τους εβλεπα σε ενα τετοιο μερος και με τετοια αποδωση θα παραμιλουσα για μερες!!!

δε μαρεσουν

ναι,ποσταρα για να ανεβασο τον Μ.Ο των ποστ μου

Πολυ ωραια συναιλια .

Γενικα μου αρεσουν αρκετα οι R.H.C.P.

Θα μπορούσες να βάλεις το σποιλερ σε ξεχωριστό ποστ για να ανεβάσεις ακόμα περισσότερο τον Μ.Ο …

Hmmm είναι αρκετά μελαγχολικά γεγονός που συμβάλει και η φωνή του. Και τα 3 albums αξίζουν αλλά προτίμησε το Shadows Collide with People…

Βέβαια είναι αρκετά περίεργα και θα λέγα πως είναι love it or hate it οπότε θα πρότεινα να δοκιμάσεις πριν αγοράσεις…

Ωραια ιδεα:D :smiley:

ΥΓ:το οτι δε μαρεσουν ισχυει,δεν ειμαι οφ τοπικ

Εμένα οι red hot μια χαρά μου αρέσουν!! Έχω και μία πορωμένη φίλη μαζί τους, μου τα πρήζει λίγο αλλά οk…
Αγαπημένα κομμάτια (νταξει εκτός από τα κλασσικά Otherside, Californication, Can’t stop, By the way, Around the world, Scar tissue, (ouf), Dani California, Snow κτλ κτλ) είναι τα Don’t Forget Me, Road Trippin’ και The Zephyr Song.
Α! και φυσικά έχουν και τη διασκευάρα στο Ηavana Affair που είναι από τις καλύτερες ever!!

λετε να τους δουμε Ελλαντα πριν τα 70 τους;

Ψαξε λιγο και τα παλιοτερα τους (Blood.Sugar.Sex.Magic κτλ.), εκει κι αν εχουν κομματαρες! :wink:

Ναι αλλα θα ειναι του χρονου τον Οκτωβριο και θα χεις σχολειο! :har:

Η αλήθεια είναι πως τα παλιότερα (κυρίως τα πρώτα, πριν το '90) δε μου πολυαρέσουν… Από το Βλαντ Σουγκαρ Σεξ Ματζικ δεν τα εχω ακουσει όλα αλλά τα Give it away, Under the bridge, Breaking the girl που έχω ακούσει είναι πολύ ωραία :slight_smile: :slight_smile:

ε,τα παλιότερα είναι καθαρόαιμες φανκιές

Όλος ο δίσκος αξίζει, είναι κλασσικός πλέον

yeap
it’s a classic
8)

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :rockon:

Κλασσικός και απαραίτητος!..

Ε, ψήθηκα.

Το βάζω τώρα να κατεβαίνει λοιπόν!! Τhnx παιδιά! 8) :smiley:

το καλυτερο τους για μενα. 8)

8O 8O 8O 8O 8O
Από το i-tunes πληρώνοντας δεν εννοείς;
Δεν θα θέλαμε να πιστέψει κανένας εκπρόσωπος της αγαπητής ΑΕΠΙ που μπαίνει στο forum πως εμείς σου εκθειάσαμε ένα δίσκο και εσύ βγήκες στην παρανομία:p :lol: :lol:

ΥΓ: Πέρα από την πλάκα, ο συγκεκριμένος δίσκος αξίζει αγορά.

γκούχου γκούχου…(βηχαλάκι…).εεχμ… ναι… μα φυσικα… τι άλλο θα μπορούσα να εννοώ?? φυσικά και το αγόρασα… γκούχου γκούχου… :-s

:lol: :lol: :lol: :lol: