Οι rem στην αθηνα!

δεν ημουν off topic.αναφερομουν σε αυτα τα οποια διαβαζω για αυτο το θεμα του forum

Περα απο το υπεργεγονος που δεν ειναι αλλο απο τους REM …και εγω θα προτιμουσα να εχει αντιτιμο η συναυλία ,οχι γιατι τα τσογλανια δεν μπορουν να πληρωσουν…αλλα επειδη πχ στους u2 εγινε ο κακος χαμος γτ εννοειται οτι παρελασαν αποτον τελειωμενο σκυλα μεχρι ο οποιοσδηποτε…θα προτιμουσα να δω μεν τους REM αλλα σε μια πιο πολιτισμενη φαση χωρις να εχει πλακωσει ο καθε περιεργος( που θα ειναι κ 2,14)who wαs just pasing by…Ετσι οριζω την συναυλιακη μου ποιοτητα και μπορει να μιλαω εκ του ασφαλους γτ εχω να τα δωσω…
Anyway το χαρμοσυνο ειναι οι REM και οχι το τζαμπα…

Καλά ας περιμένουμε να ανακοινωθεί και επίσημα, μη γίνει καμιά πλάκα και μείνουμε μόνο με τους Κάιζερ Τζιφς!!!

μεσω wireless του ξενοδοχειου kalymnos village

καταφερα και μπηκα και γω

και βλεπω ωραια χαρμοσυνα νεα

ιδιαιτερα το κομματι δωρεαν λογω mtv ακουγεται too good to be true!!!

ελλαδα και δωρεαν δεν κολλαει!!!

λετε να αλλαξουνε λιγο τα δρωμενα???

anyway

να περιμενουνε να ανακοινωθει κατι επισημα!!!

Ρε παιδια εδω παει να γινει κατι απιστευτο για τη μιζερη χωρα μας,τσαμπα λαιβ απο ξενη μπαντα που θελει ενα σωρο εξοδα και μιλατε κι απο πανω?

Setlist απο την χθεσινη συναυλια στο Twickenham

[SPOILER]1. Living Well Is The Best Revenge
2. These Days
3. The Wake-up Bomb
4. What’s The Frequency Kenneth
5. Drive
6. Man Sized Wreath
7. Disturbance At The Heron House
8. Ignoreland
9. Walk Unafraid
10. Hollow Man
11. Fall On Me
12. Electrolite
13. The Great Beyond
14. I’m Gonna DJ
15. Exhuming McCarthy
16. The One I Love
17. I’ve Been High
18. Let Me In
19. Horse To Water
20. Bad Day
21. Orange Crush
22. Imitation of life
23. Supernatural Superserious
24. Losing My Religion
25. Perfect Circle
26. It’s The End Of The World As We Know It (And I Feel Fine)
27. Man On The Moon

Μια χαρα:)

[/SPOILER]

μια χαρα δε λες τιποτα το setlist

27 τραγουδια ειναι χορταστικο setlist

μακαρι να τους φερουνε

ενδιαφέρουσα μπάντα, όχι τόσο για τα γούστα μου. Μακάρι όμως να έρθουν, χρειάζεται να βλέπουμε τέτοια ονόματα στην Ελλάδα.

ΑΜΑΝ! 5/10 έχει Θρύλο-αεκ!!! F U C K ! ! !

Aμάν, ακόμα δεν έχει ανακοινωθεί και εσύ αγχώνεσαι? :lol:

Το έγραψε και ο Other side

Αμ παιδιά. Όταν φτάσατε στην διχάλα εκείνη της ζωής που απο τη μία έλεγε “ΣΠΟΡ” και απο την άλλη “ΜΟΥΣΙΚΗ” έπρεπε να είχατε διαλέξει με αποφασιστικότητα!

διαλέξαμε ήδη

“ΜΟΥΣΙΚΗ”

Ups!!!Για τοτε ακουγεται;;;;;;;;Ελπιζω να ειναι κοντα στο Καραισκακη!!!:):):):slight_smile:

Eγώ ελπίζω να είναι στο… Καραϊσκάκη!!!:lol::lol::lol:

:lol::lol: σωστος…αλλιως στο ΣΕΦ :roll::roll::roll::roll:

Δεν νομίζω πως είναι μία διχάλα που εμφανίζεται μία φορά στη ζωή. :wink:

Το να είναι κανείς μουσικόφιλος και φίλαθλος ταυτόχρονα δεν αποκλείεται ούτε είναι Ελληνικό φαινόμενο μόνο. Η “διχάλα” εμφανίζεται μία φορά στο τόσο και αφορά σε συγκεκριμένες “προβληματικές” ημερομηνίες.

Εγώ έχω κακή παράδοση: Όσες φορές δεν πήγα σε συναυλία για τον Ολυμπιακό το ματς εξελίχθηκε σε τραγωδία #-o

Πάντως μεταξύ της συγκεκριμένης συναυλίας και του συγκεκριμένου ντέρμπυ, δεν χρειάζεται πολλή σκέψη, θα πάω στο γήπεδο! :wink:

Oι μη ποδοσφαιρόφιλοι δεν μπορούν να κατανοήσουν την αρρώστειά μας με την μπάλα οπότε λογικό να τους φαίνεται ακατανόητο αυτό το δίλλημα. Ελπίζω πάντως ΑΝ γίνει η συναυλία να μην πέσει πάνω στο ντέρμπι. Στους Depeche Mode η ΑΕΚΑΡΑ έπαιζε με την Μπενφίκα την ίδια ώρα, στους Pearl Jam λίγα μέτρα πιο κάτω, στο ανοικτό ΟΑΚΑ παίζαμε με τον Εργοτέλη ακριβώς την ίδια ώρα (ακόμα με θυμάμαι να τελειώνει η συναυλία και να παίρνω τηλέφωνα να ρωτήσω πόσο ήρθαμε) και οπαδοί της ΑΕΚ και των Pearl Jam (εγώ ανήκω και στους δύο) έφευγαν μαζί από το ΟΑΚΑ ενώ όταν έπαιζε ο Μorissey στο Gagarin την ίδια ώρα παίζαμε με το Αιγάλεω (πάλι τηλέφωνα με την λήξη της συναυλίας). Ελπίζω να μην τεταρτώσει το κακό. Και αν τις τρεις προηγούμενες φορές η επιλογή ήταν εύκολη και διάλεγα τις συναυλίες επειδή τα παιχνίδια δεν ήταν τίποτα το ιδιαίτερο τώρα που πρόκειται για ντέρμπι θα πέσει πολύ σκέψη. Αν και είναι γούρικο όταν παίζει η ΑΕΚ εγώ να είμαι σε συναυλία. Από την άλλη δεν πιστεύω στα γούρια οπότε…

Στους R.E.M τότε Μanson…:lol::stuck_out_tongue:

Και τσαμπε μαλιστα.