Οι rem στην αθηνα!

E kai???αυτό δε λεει τπτ…

[SPOILER]Οκ με ρούμπωσες…Δεν τα παω καλα με τα νούμερα…:oops:Για την τιμή των οπλων λοιπον…

Οχι και 10000000 ΚΙσσ…Ασχετος εισαι?[/SPOILER]

Σωστά! To Rock in Athens του '85 με τους Clash, τους Stranglers και τον Boy George να τρώει μπουκάλια! :lol:

Γεμίζει ρε το καλλιμάρμαρο στο τζάμπα!
Μέχρι και ο Γκαγκάτσης το γέμισε το 2004 και “αποθεώθηκε” :p:lol:

Δυστυχως όχι γιατι θα χτύπαγα κανένα νουμερο κάπου στην Οιτη. Πάντως απο ότι μου είχαν πεί τότε ήταν μια απλά καλή, εππαγγελματική εμφάνιση χωρίς κάτι το ιδιαίτερο να σου μείνει. Τώρα απο ότι φαίνεται έχουν γυρίσει στο πιο ηλεκτρικό. Ο τελευταίος τους δίσκος ήταν αξιοπρεπέστατος και νομίζω πως θα ακούγεται πολυ καλά σε λαιβ.

Και φυσικά τέτοια γκρούπ έχουν πολύ υλικο να παίξουν, δεν είναι μόνο το Losing my religion, Εγω θα γούσταρα τρελά ένα Orange crush και ένα Outsiders ας πούμε…

http://www.enet.gr/online/online_text/c=113,id=54612216

Ω ρε μάγκα μου!!!(αυτό μου βγήκε διαβάζοντας το:lol:)΄
Ισχύει δηλαδή…
«Δεν έχει καμία σημασία η ηλικία των REM», εξηγεί. «Αλλά θα ήθελα το κοινό να μας κρίνει κάθε φορά χωρίς να σκέφτεται την πολύχρονη ιστορία που κουβαλάμε. Γιατί εμείς έτσι δουλεύουμε, χωρίς να κοιτάμε πίσω. Ναι, ήταν φοβερά, υπέροχα τραγούδια το “Losing My Religion” ή το “Everybody Hurts”. Αλλά γράφτηκαν και τελείωσε. Συνεχίζουμε να προχωράμε μπροστά».
Δε θα μπορούσε να τα πεί καλύτερα ο Μαικλ αν σκεφτεί κανείς οτι πολλοί τους κατηγόρησαν οτι με to Around the sun καλύτερα θα ήταν να το γυρίσουν στην ποίηση …Δε ξέρω κατα πόσο είναι εύκολο να μην τους θυμόμαστε με το Monster ,δεδομένου οτι τα τελευταία αλμπουμ τους ήταν μια γλυκιά επανάληψη στην ύλη των REM…αλλα το λαιβ μάλλον θα τα σπάει οπότε σουσσσσ…
Πιθανα setlists?

Αντε επιβεβαιώστε το…

http://www.remtimeline.com/ —> πηγαινε εδω, επελεξε 2008 και εχει ολα τα φετινα σετλιστς μεχρι 30/8 για να παρεις μια ιδεα

Παντως μιια παρεα που θα ειμαστε στην Ιταλια σε 3 εβδομαδες για καποιες συναυλιες, αποφασισαμε να δουμε τους REM και στο Τορινο παροτι κατα τα φαινομενα θα ερθουν και απο εδω. Οποτε θα σας μεταφερουμε εντυπωσεις

Διάβασα ότι θα είναι και η Gabriella Cilmi μαζί

Ωωωωωωωχχχχχχ!

Αν έρθει και το 16χρονο προβλέπω όλους , ΜΑ ΟΛΟΥΣ τους άρρενες πιτσιρικάδες να ροβολάνε κατά Καλλιμάρμαρο μεριά… :?

Οι πηγές μου εμένα - που ειίναι και εγκυρότατες - άλλα μου λένε… :-k

Σχετικά με τι; Με τα σαπόρτ, ή με το αν θα γίνει ή όχι. Γιατί εδώ που φτάσαμε (ούτε 3 βδομαδές πριν το φημολογούμενο event), δεν το κόβω να γίνεται…

Υπομονή. Εδώ οι Guns ανακοινώθηκαν μια βδομάδα πριν#-o:lol:

2,5 :stuck_out_tongue:

ΘΕΑ =P~

Πάντως στο MTV είχε διαφήμιση για το δωρεάν event που θα πραγματοποιηθει όντως στο Καλιμαρμαρο στις 5/10. Τώρα γιατι δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα δεν ξέρω. Ίσως ψάχνουν να φέρουν κάτι άλλο. Πάντως και σήμερα διάβασα στο Otherside για REM, Kaiser Chiefs, Gabriella και για κάποιο Ελληνικό συγκρότημα…

let me guess …onirama???:lol::lol:
Oντως περίεργο που δεν εχει ανακοινωθει επισημα κάτι…ειδικά αν πρόκειται για 15 μερες αργότερα…

#-o
Έλεος πια με αυτούς!

Σωστά ΕΛΕΟΣ πια μ’αυτούς , τα νεύρα μου τσατάλια!!

Καποιος να τους πει οτι ειναι αχρηστοι και ο μονος τροπος να κανουν κατι καλο στη μουσικη ειναι να τα παρατησουν.Αει στο διαολο πια με το καθε καραγκιοζη.Ας βαλουν οι διοργανωτες τιποτα film που κολλανε και παιζουν γαμω.

Καλά ντε, ηρεμία! Για αυτό που κάνουν, μια χαρά είναι οι άνθρωποι!