Καλύτερο Rock Bar στην Θεσσαλονίκη

για το μπος στο woodstock συμφωνω…δεν εχω την καλυτερη γνωμη με αυτα που εχω ακουσει…σαν μαγαζι δεν το θεωρω κακο,λιγο ακριβο ναι.

πολυ καλο μαγαζι!!βρεθηκα τυχαια πριν λιγο καιρο και ξαναπηγα μαρεσε!!

εγω δυτικα μενω οχι ευοσμο αλλα εχει αυτο το στεκιστικο που προσωπικα μαρεσει!
Νομιζω καθε περιοχη επρεπε να εχει τετοια μαγαζια…δν ειμαστε τοσο χωριο ρε γμτ:(
Αθηνα πας και εχει τρελες επιλογες!!

Με πήγε ένας φίλος στο “Δέντρο στο BAR” στην Βασ. Γεωργίου.
Μέση τιμή μπύρας 4 ευρώ, 92 στο σύνολο. (οι 40 από βαρέλι). Απ’ όλες λέμε.
Και μια κούκλα ξανθιά σερβιτόρα.

Επίσης πολύ καλά πιάτα. Οι φτερούγιες και το Κοτοσουβλάκι =P~ !

Το μαγαζάκι γάμησε άσχημα.

[SPOILER]
Και έδειρε [/SPOILER]

Πετύχαμε και live. :band:

το ντίζυ έστρωσε καθόλου ή πουλάει ακόμα νερωμένη τη guinness?

Το μόνο που ελπίζεις να έστρωσε στο ντίζυ είναι η guinness?

ελπίζω και να γυρίσει μια μέρα η ξανθιά σερβιτόρα που έμοιαζε στον Sephiroth αλλά I’ll take what I can get :frowning:

Λίγα πράγματα μέρη έχουν μείνει στην πόλη που να αντιστέκονται και να μην αλλάζουν στο πέρασμα του χρόνου… το ντίζυ και το (ο θεός να το κάνει) βαρέλι του 8μπολλ είναι 2 λαμπρά παραδείγματα…

Ωραία κοπέλα.

Τρου ντατ…να προσθέσω και την πλειλιστ του Μπολιβάρ. 10 χρόνια παραμένει η ίδια μ’ έχουν πει.

…καιρό έχω να πάω εκεί…μάλλον τα Χριστούγεννα θα ανέβω, και θα προσπαθήσω να ξαναπάω:):!:

απο τοτε που εκλεισε το αρκ παραιτηθηκα

Είχα πάει πριν μερικά χρόνια σε ένα μπαρ, νομίζω χαριλαου. Λέγεται Andy κάτι. Το ξέρει κάποιος να μου θυμίσει αν υπάρχει και που είναι; καμία πρόταση για melodic rock /aor έξοδο; έχω να βγω χρόνια και λέω σήμερα να την κάνω.

ΞΕΧΝΑ ΤΗΝ,
ΕΦΥΓΕ ΜΟΝΙΜΑ ΒΙΕΝΝΗ

σαπιλα ολα ρε γαμωτο.με αποκορύφωμα κατι ξεφτιλικια φετος των της μαυρης τρυπας.θα πατουσα καντηλια αλλα ειναι ηδη για το πεο τα παλικαρια οποτε δεν αξιζει.

Πάντως αν θέλετε μπορείτε να μας βρείτε στο νέο stones στην πρόξενου Κορομηλά 14. Άντε και προσπαθώ να φτιάξω rocking.gr πυρήνα.

Και μπόλικο aor τάζω αρκεί να “Νοιώθω” ότι υπάρχει ενδιαφέρον.

Πολύ ζεστό το νέο Stones. Και με super updated playlists & videoclips

Θα το δούμε την Παρασκευή από κοντά :)!

Ετσι!!!

Πιθανοτατα ξερω την απαντηση ηδη αλλα μιας και το θρεντ ειναι συνεχως πανω ας κανω και γω την ερωτησουλα μου: υπαρχει κανενα ροκ μπαρ που δεν καπνιζουν μεσα??

Θεσσαλονικη?

Αν και δεν είναι ροκ μπαρ με την κλασική έννοια αλλά μπυραρία όπου παίζει κυρίως ροκ μουσική, το hoppy pub στη περιοχή λευκού πύργου είναι το μόνο μαγαζί που ξέρω στο κέντρο που απαγορεύεται το κάπνισμα…