Πως ξεκινησατε να ακουτε rock?

Egw apo offspring emeina se offspring :smiley: :stuck_out_tongue:

(e kai meta ratm)

see ya at the screamo thread :stuck_out_tongue:

ειχα δανειστει απο ενα μεγαλυτερο ξαδερφο τις επιτυχιες των queen κ εκει αρχισαν ολα…:slight_smile:

30 Σεπτεμβρίου 1988

Μπηκα μεσα σε μια καλαθουνα που κραταγε ο πατερας μου για πρωτη φορα στο σπιτι. Οι Led Zeppelin παιζανε στο full καλωσοριζοντας με στην ζωη με το Whole Lotta Love.

Εννοειται πως δεν το θυμαμαι αλλα δεν εχω ακουσει αλλη μουσικη εκτος απο ροκ και μεταλ ποτε στην ζωη μου…(ασε που αμα ακουγες τιποτα αλλο στο σπιτι μου ετρωγες κραξιμο)

Παντως την πρώτη φορα που με θυμαμαι να ακουω μουσικη γενικα ηταν το Paranoid, οταν ήμουν 3.5 και έκανα head banging κρατωντας μια καρεκλα για να μην σαβουροθω…#-o

Μια γνωστή μου έγραψε το Nightfall in Middle-earth λόγω της πώρωσής μου με τον Τόλκιν, μετά μια άλλη μου έδωσε κάτι κασέτες με Alice Cooper, Led Zeppelin, Maiden, Manowar κλπ… και τα υπόλοιπα είναι ιστορία :stuck_out_tongue:

xaxaxaxaxaxxaxaxaxaa:lol::lol::lol::lol::lol::lol::thumbup::rockon:

Τα αποτελεσματα του ανελεητου headbanging της προσχολικης μου ηλικιας φαινονται σημερα…:stuck_out_tongue:

Ιδια μερα γεννηθηκαμε. :smiley:

Εγω γεννηθηκα 26 απλα σπιτι με πηγαν στις 30!! Αααα κ εσυ Ζυγος ειιισαιιιιι!!! ΡΙΣΠΕΚΤ ΣΤΑ ΠΙΟ ΓΑΜΑΤΑ ΖΩΔΙΑ!:smiley:

Ε καλα το οτι ειμαι γαματος το ξερω…8)

:lol:

Eυχαριστω παιδια, δεν επρεπε

Εμεις οι ζυγοι ειμαστε ΟΛΟΙ γαματοι και γοητευτικοι! Μετα ερχονται οι σκορπιοι…αλλα πρωτα ειμαστε εμεις!!

8)8)

Εγώ έχω ωροσκόπο Ζυγό B-) Μήπως να ανοιχτεί κανα θρεντ περί ζουδίων?

Ναιι παω να ανοιξω ενα!:stuck_out_tongue:

Oi καλύτεροι ειναι οι διδυμοι. Μη κοπανιέστε αδικα

Ου ρε σπορια:pΡε παιδια εγω που ειμαι 16 Σεπτεμβρη τι σκατα ζωδιο ειμαι;Ιδεα δεν εχω:p

Παρακαλω να ποσταρεις στο θρεντ που ανοιξα περι ζουδιων(κρεντιντς Jadesword)

ολοι οι συμμαθητεσ μου ακουγαν Βανδη. μονο εγω ακουγα Beatles…
με αυτουσ μεγαλωσα και με αυτους συνεχιζω ν μεγαλωνω :slight_smile:
επισης απο μικρη ακουγα καφριλες :stuck_out_tongue: (n-carcade) ποτε δεν με πειραξε και εξαλουθω να τουσ ακουω!! :lol:
και πιστευω οτι θα συνεχισω ν διαφερω αποτους συμμαθητες μου που δν 3ερουν ποιοι ειναι οι sex pistols (δεν λεω παντως και εγω δεν ξερω διαφορα συγκροτηματα τους αλλα τουσ σεξ πιστολσ?? υγεια…)8O

+1 κ οι δικοι μ συμμαθητες ηταν πολυ ζωα…:? μονο εγω ξεχωριζα (μουσικα) απ ολο το σχολειο:p