Μπασκετοφατσες του rocking

η παμε για μπυρες και μιλαμε για μπαλα κ μπασκετ ολο το βραδυ :stuck_out_tongue:

3 Likes

Δεν δαγκώνουμε καλέ, μην αλλάζεις γνώμη, άντε καμιά αγκωνιά στη χειρότερη για το καλωσόρισμα :stuck_out_tongue:

Fixed.

1 Like

Προτιμώ την μπαλιτσα ούτως ή άλλως :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Έντιμη διαπραγμάτευση κάνεις με την πρόταση για παράταση τότε :stuck_out_tongue: ? Εδώ ο @The_Black_League έταξε και ξύρισμα!

3 Likes

Ξυραφάκια μπορεί να μην υπάρχουν στη χώρα, αλλά γήπεδα έχουμε κι άλλα.

Αναφερόμενος στον εαυτό μου, αν εμφανιστω θα είναι για τη φάση (κάπου έχει πάρει το μάτι μου σουβλάκια, μπύρες κ.λπ.), διότι αν συμμετέχω δεν θα φύγει κανείς σας από εκεί στην κατάσταση που ήρθε…

4 Likes

Θα παιξω με επικληση στο συναισθημα, αφου η διαπραγματευση μου ειναι πως θα με εκανε παρα πολυ χαρουμενο και ευτυχισμενο το να πηγαιναμε για ποδοσφαιρακι οντως, σε χαλαρα επιπεδα, και πως θα ηθελα να σας γνωρισω ολους σε κατι τετοιο, ενω θα προμηθευσω και μεταλ μουσικη υποκρουση στο ματσακι :smiling_face_with_three_hearts:

Δεν διαφερει καθολου με το πως θα ειναι η φαση αν συμμετασχω εγω σε μπασκετακι δηλαδη :stuck_out_tongue:

2 Likes

Τσακώνομαι με @pantelis79 κάθε φορά.

Επικινδυνότητα ποδοσφαίρου πολύ μεγαλύτερη επικινδυνότητας μπάσκετ (αναφερόμενος σε τραυματισμούς).

Anyway, έλα εσύ με το καλό (στη χώρα) και θα τις βρούμε τις αθλοπαιδιές (και τα ξυραφάκια).

1 Like

Ταυτίζομαι

2 Likes

Ουτε καν λεμε :stuck_out_tongue:, στο ποδοσφαιρο μπορεις να “κλεβεις” πολυ πιο ευκολα και να προστατευεσαι, στο μπασκετ με τιποτα. Επισης, τα σουβλακια ειναι επικα :joy:

2 Likes

Δέν έχεις παίξει μπάλα μαζί μου. :stuck_out_tongue:
@Lupin και @dude μπορούν να επιβεβαιώσουν.

Νταξ, εδώ μιλάμε για ένα φιλικό με λίγη εντασούλα, τόσο-όσο για τη φάση, συνοδευόμενη από τον απαραίτητο χαβαλέ και πείραγμα, ώστε να ιδρώσουμε, να περάσουμε καλά και κυρίως να φάμε σουβλάκια μετά, χωρίς πάγους σε κάποιο πόδι…

Όχι τα ‘‘αν δεν ματώσει, δεν είναι φάουλ’’, ‘‘σήκωσέ τον στον αέρα αν ξανά - ντριπλάρει’’ και ‘‘γυρνάει το δάκτυλό ανάποδα - το βάζω πίσω μόνος μου και συνεχίζω’’, που ξέρεις :stuck_out_tongue:

1 Like

Αρκετά έγινε violate το συγκεκριμένο topic από τους ποδοσφαιρικούς!

Είπαμε… Η 31/07 τούς ανήκει και θα τους τιμήσουμε, καλά να είμαστε (αν και πιστεύω ότι στο τέλος θα παίξει ανατροπή με μπασκετάκι, να μου το θυμηθείτε).

24/07 είπαμε για τέλος σεζόν (δεν ξέρω αν είπατε και για αύριο).

@Lupin, για οργάνωσε λίγο τον πληθυσμό σιγά- σιγά…

1 Like

Αύριο χλωμότατο, δεν έχει κίνηση και μάλλον θα δώσω το παρόν σε μπασκετικό ματς συγγενών μου το βραδάκι (όπου ο πιο κοντός θα είμαι εγώ (!) και θα τους σπάσω τον ηλικιακό μέσο όρο κατά 15 χρόνια σχεδόν :stuck_out_tongue: )

Kυριακή όμως, εννοείται πάμε για αποχαιρετιστήριο ματς σεζόν, οι όσοι μπορούμε και θέλουμε!!

Κάνω μια εκτίμηση, δεδομένου ότι έχει ειπωθεί στα τελευταία posts -και αν κάποιος θέλει να αλλάξει status, το δηλώνει-

24/7 Τελευταίο ματς σεζόν Eurodome - ώρα το βλέπουμε

Lupin - OK
@The_Black_League - OK
@ChrisP - OK
@martian - OK

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ
@dude
@apostolisza8
@MrBeast
@eviL
@St_Anger
@Ktn (μάλλον θυμάμαι είπες ότι θα λείπεις, αλλά κρατάω το ‘‘μάλλον’’ :stuck_out_tongue: )

ΟΧΙ
@JoHNNyB
@pantelis79
@RiderToUtopia
Χ/G φίλοι lupin

Στενά τα περιθώρια, το 4οn4 είναι ο στόχος, 3on3 η πιο πιθανή κατάληξη… εννοείται βέβαια, όποιος θέλει φωνάζει και φίλο αν έχει (για μπάσκετ, όχι γενικά αν έχει φίλο)

Summary

Banαρε το άτομο από πάνω σου | Σελίδα 8 | Grepolis Forum - GR

Summary

:confounded:

θα δω και εγώ για κανέναν έξτρα αν χρειαστεί και το μιλάμε…

2 Likes

Εγώ επιβεβαιώνω, πάντα για 7.00, πιο πριν μάλλον απίθανο να προλάβω.

3 Likes

Λοιπόν θα πω το μεγάλο ΝΑΙ και θα θέσω συμμετοχή. 3on3 ψήνω μια χαρά αλλά μετά πρέπει να κανονιστεί και μπυροφασουλα.
Αν αλλάξει κάτι θα ενημερώσω.

4 Likes

ένα ρεζουμέ Τετάρτης

έφαγα σήμερα μια αγκωνιά στη κλείδα και έχει μουδιάσει όλο μου το δεξί πάνω μέρος του στήθος και λίγο η ωμοπλάτη , ενώ γύρισε ο αντίχειρας του δεξιού χεριού, ευτυχώς όμως μετρίασα το πρήξιμο με πάγο… έχετε καταλάβει ότι είμαι ένα κινητό ατύχημα γενικά :stuck_out_tongue: αλλά το μπάσκετ με δίμετρα 23χρονα αυτά έχει.
Λογικά θα είμαι οκ για τη Κυριακή, το δάχτυλο δηλαδή θα το σώσω, με ανησυχεί λίγο το άλλο το χτύπημα στη κλείδα γιατί όντως πονάω τώρα, αλλά θέλω να πιστεύω ότι τις επόμενες μέρες θα περάσει…

edit, 6άδα με Αποστόλη, πάμε να δούμε αν θα βγει τώρα μια ιδανική 8άδα

Βγάλε με από την αναμονή μωρέ.

Προφανώς και θα έρθω.

2 Likes

Ειναι που το μπασκετακι ειναι ακινδυνο και η μπαλιτσα επικινδυνη :stuck_out_tongue:

4 Likes

Με πόνο καρδιάς το λέω, αλλά θα λείπω και αυτό και το επόμενο σκ, οπότε ούτε μπασκετοφατσες, ούτε τιτανομαχία… Θα κάνω σκληρή προετοιμασία με μπύρες, βουτιές και TUBER και τη σεζόν '22 - '23 θα με διαλέγει ο νικητής του πατητού πάντα πρώτο :exclamation: :slightly_smiling_face:

4 Likes

Εγώ λογικά έκλεισα για την τρέχουσα σεζόν.
Αν δε λείπω το προσεχές Σ/Κ, θα ενημερώσω!

3 Likes