Τιμές Rockwave - Backstage Pass

Βια! Χαος! Εγω δεν ειμαι πραος!:lol::lol::lol::stuck_out_tongue:

Πανκ, Βια, Αναρχια:p

Ετσι σε θελω! :drunk:

Για πλακα το ειπα ρεεεεεεεεεεεεεε:p

Έχει κανένας σκεφτεί το ενδεχόμενο να μην πάει? Να μην πέσει θύμα? Δηλαδή αυτοί που θα πάρουν εισιτήρια για Pitch A πόσο λαλάκες θα νιώθουν όταν οι μάγκες απο το Pitch B θα κάνουν ντού? (και καλά)…Είναι απλά τα πράγματα… Η επιχείρηση προσφέρει το αγαθό της στην τάδε τιμή. Στο χέρι του καταναλωτή αν θα πληρώσει…
Η Αποψή μου δεν είναι να γίνει ούτε ντού ούτε τίποτα. Απλά αποχή! αλλά μόνος μου τα λέω μόνος μου τ’ακούω όμως.Να πάτε να φάτε τα κεφάλια σας με τους κατα τ’άλλα ευγενέστατους Securiτάδες…[-X

Και αν ξαναφερουν τους Μetallica τρυπηστε μου τη μυτη…:-k

So? και τί θα γίνει αν δεν ξαναέρθουν οι Μetallica? ή οι Maiden? Θα σταματήσει να γυρίζει η γή?

Για μενα ναι!!!:smiley: :smiley:

OOOOOOOOOOOOOOOK Then…:stuck_out_tongue:

Σε πάω πολύ! :thumbup:

Thanx!:smiley:

Ok,τους maiden τους ειδα μια φορα(οχι πως ειναι αρκετη βεβαια), αλλα τους Metallica που δεν τους εχω δει ποτε?:frowning:

Eεεεετς!

Metallica σαν το 93 δεν θα ματαξαναδούμε…αλλά θα παμε λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Το ενθετο “7” της Ελευθεροτυπιας εχει ενα πολυ ενδιαφερον αρθρο σχετικα με τις τιμες των συναυλιων σε σταδια. Αναφερει οτι για την ενοικιαση του κλειστου του ΟΑΚΑ ο Λωρης επρεπε να καταβαλει 100.000 ευρω! 8O 8O 8O. εχει επισης κι αλλα στοιχεια που μας ανοιγουν τα ματια σχετικα με τις τιμες των συναυλιων του καλοκαιριου.

Επίσης το άρθρο αναφέρεται και στο πρόσφατο poll του rocking.gr σχετικά με τις τιμές των εισιτηρίων 8)

Ναι το ειδα, αλλα δεν το ειπα γιατι επρεπε να το διαβασετε. 8)

Αν γίνεται κάποιος να το σκανάρει να το διαβάσουμε και οι υπόλοιποι ???

[SIZE=“1”](αν επιτρέπεται φυσικά…:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ) [/SIZE]

Sorry alla tha protimousa na eixe kleisei to OAKA me mono Metallica kai Mastodon gia support me geniko eishthrio 60 euro kai liga VIP tix. SIGOURA tha xezotan sto taliro. Alla pige gia kati pou kata ton idio itan pio sigouro. Na min geliomaste, Metallica me 60ari kai sto OAKA pou einai poly kalo venue(perioxh, sygoinwnies, other facilities klp.) tha eixe ANETA 40.000. Kai giati den noikiase to Karaiskakh pou einai kai fthinotero?? Ax krima mwre poly mikrh xwritikotita oi 35.000…

Άνετα 40,000 έχουν ΜΟΝΟ οι stones. ΜΟΝΟ όμως, ε !

Ανετα 40.000 με καμια δυναμη,πες μια 20αρια χιλιαδες να εισαι μεσα…το 99 στην ριζουπολη πρεπει να ειχε καμια 15αρια με 20.000 κοσμο οποτε δεν βλεπω πως τωρα ξανικα θα εχει 40.000 κοσμο στους λεφταλικα!