Rockwave Festival 01/07/12 - Ozzy & Friends, Machine Head, Paradise Lost

ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΟ THREAD! :p:p
Maiden ρεεεεε!!!

μεγαλη ειδηση λογικα θα ειμαστε εκει!!!

πωωωω…τι χάλια που περνάει ο κόσμος απο κάτω…:stuck_out_tongue:

*δεν είμαστε στα μπουζούκια για να πάθουμε σοκ αν ο τραγουδιαρης χάσει την φωνή του…οι αλλοι 3 δεν έχασαν τίποτα

δεν είναι ούτε το μέρος ούτε η ώρα για τέτοιες κουβέντες, θέμα μας είναι οι sabbath:!:

[SPOILER]άσε που εχει γεμίσει ο χώρος μου με σκαλπ maidenαδων από το priest vs maiden και δεν εχω άλλο χώρο:p[/SPOILER]

Που θα πας την αλλη?? Ψησε Download :stuck_out_tongue:

Ε ναι λοιπον!:drunk::vibrate:

προβλεψη για 10000 ποστς μεχρι το καλοκαιρι.

Kαι καλα θα κανουμε ρε παλιο-hater!!! :!:

:stuck_out_tongue:

Ενάμιση χιλιάρικο μέχρι τις γιορτές…

Tι χειτερ στο προηγουμενο λαιβ ημουν. Περασμενα μεγαλεια ομως./ Καλα να περασετε

ενταξη για οσους δεν τους εχουν δει,καλη φαση θα ειναι.και μετα την εμφανιση του ozzy στην ελλαδα,και με την τρομερη αποδοση που ειχε,μπορουμε να περιμενουμε κατι καλο.και αφου δεν θα παιξουν οι sabbath στο sonisphere τελικα.σα να βρηκα τη μια μπαντα κιολας!!!

Για να τρολλαρω κ εγω π ειμ φανμπου τα χειταρακια:Γιατι δν γινεται Ο.Α.Κ.Α ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ;;;(ασυνδετο ντιριντινταχτα):):D:p8):lol:

Γιατί το Terra Vibe το “εχει” η Didi

Γιατί να πληρώσει το ΟΑΚΑ;

αναμενόμενο ήταν, αλλά ανατρίχιασα με την επίσημη ανακοίνωση.
συγκίνηση ρε πούστημ :cry:

μην κάνουν τίποτα διαχωρισμούς μόνο (υποθέσεις μόνο, δεν έχει ανακοινωθεί τίποτα.).

μεγαλη αληθεια…το λαιβ καλο ηταν αλλα οχι κατι το οποιο θα το συζητουσα σαν την απολυτη συναυλιακη εμπειρια…γουστα ειναι αυτα…ενταξει σαν επιλογη να τους φερουν ειναι σιγουρα λεφτα για τους διοργανωτες…μηδεν ρισκο…

[SPOILER][B][SIZE=“7”]BLACK SABBATH
ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ
:metal:[/SIZE][/B][/SPOILER]
Τα υπόλοιπα όταν επιστρέψω

εντάξει τι να πείς .
είναι σαν έχω αγόρασει ήδη το ticket και να περίμενω τη μέρα.

τώρα αν ζητήσω να παίξουν αλλαγμένο setlist απο αυτό της προηγούμενης φοράς , έτσι για το διαφορετικο ,γιατί απο μουσικής πλευράς δεν το συζητάμε , θα με βαράτε ?

τι λέω ?

[SPOILER]n.i.b.
after forever
war pigs
dirty women
Fairies
medley (symptom-sweet leaf-funeral)
iron man
into the void
black sabbath
wizard
paranoid
sleeping village
children of the grave[/SPOILER]

Ψηθειτε για Sabbath wishlist!!! :yahoo:

Αυτή τη φορά μόνο νεκρός δεν πάω.-

ΕΥΚΟΛΑ!!

Και τωρα με το ταπεινο μου μυαλο σκεφτομαι… Αν ανακοινωνονται Sabbath στο Rockwave τη μια μερα και το rockwave εχει (συνηθως) τρεις μερες και αν υποθεσουμε οτι το Rockwave γυριζει στο παλιο καλο του μεταλ προσωπο και εχουμε και το Sonisphere… [SPOILER][B][SIZE=“5”]ΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ;; Αρε ρε οι Μαγιας προφητες, επεσαν εξω για λιγους μηνες μονο![/SIZE][/B][/SPOILER]