Rockwave Festival 2009 - 28/6: The Killers, Duffy, Dinosaur jr etc

Ε, καλά, μην είμαστε των άκρων. Ας έρχονται συχνά και οι Placebo και οι Killers και όποιοι άλλοι μας αρέσουν. Ας γκρινιάζουμε που οι τάδε δεν έρχονται, αλλά όχι και να γκρινιάζουμε που οι δείνα έρχονται συχνά…

Ρε σεις η Duffy είναι headliner ή οι Killers?
Κάπου είδα ένα πόστ που έλεγε ότι είναι η Duffy :?

Killers 100%

Α ωραία :smiley:

Headliner με ένα μόνο δίσκο; Ούτε οι Arctic Monkeys δεν το έχουν κάνει αυτό! :stuck_out_tongue:

Μα το θέμα είναι ότι για να έρχονται οι Placebo και να παίζουν headliners δεν έρχονται άλλα γκρουπ που θα μπορούσαν να έρθουν. Δεν λέω όχι στο να έρχεται συχνά ένα γκρουπ. Εμένα με ενοχλεί η νοοτροπία των διοργανωτών: “αφού πουλάνε οι Placebo και έχουν στάνταρ κοινό ας τους φέρω άλλη μία φορά. Σιγά μην φέρω τους Kings of Leon που μία συναυλία τους θα είναι ρίσκο”…

Γι αυτό ρώτησα κι εγώ γιατί μου φάνηκε περίεργο το να είναι η Duffy headliner… Δε θυμάμαι πού το είδα, κάπου σε ένα ποστ ήταν.

μακάρι να έρχονταν kings of leon, αλλά δεν το βλέπω… Εδώ είναι headliners στο Glastonbury και θα έρθουν να παίξουν στο rockwave με headliners τους killers??? μακάρι αλλά δεν το βλέπω… Killers=ανάμεικτα συναισθήματα… Όσο περνάει ο καιρός μου αρέσουν όλο και λιγότερο… Καμμιά gabriella cilmi μας βλέπω να φέρνουμε γιατί ως γνωστόν, στην Ελλάδα ροκ=ποπ με κιθάρες.:frowning:

ναι την κλιμι και γω την εχω σιγουρη…αλλα ακομα ελπιζω στον φιλοπατρισμο του Φιλλιπακη :stuck_out_tongue:

η Cilmi ειναι το κατι αλλο… ειναι απιστευτο ΠΙΠΙΝΙ

Στο θεμα μας παρακαλω…

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί για μερικούς η Duffy είναι το πρόβλημα. Αν είχε πολλά καλά ονόματα και είχε και την Duffy κάπου μέσα θα γούσταρα τρελά να τη δω. Αυτή η μέρα φαίνεται πιο ενδιαφέρουσα απ’ την άλλη, απ’ την άλλη βασικά μόνο Voivod θα γούσταρα να δω ;p

Εγω γουσταρω να τη δω, αλλα εχω υποσχεθει στον εαυτο μου οτι δεν προκειται να παω στο χωραφι μετα απο τα οσα εγιναν (μπαχαλο με την αλλη εταιρεια που φερεται να την ειχε κλεισει). Ασε που με τις συναυλιες που παιζουν το καλοκαιρι, με δανεικα θα ζουμε…

Ξέρουμε πότε ανακοινώνονται επιπλέον ονόματα για αυτήν την μέρα?

η χαρα των ιμος αυτη η μερα + και η πρωτη…
:lol:

:expressionless:
[COLOR=“Silver”]

[/COLOR]

Τι ρε μαλακα,αφου ημο εισαι.

H χαρά των καθυστερημένων αυτό το φόρουμ…
:lol:

γιατι τοτε γραφεις ακομα… ? :-k

E ειναι ημο και περιμενει να δει τι αλλο θα ανακοινωθει, νόου γουόριζ :slight_smile:

ο jared followill των kings of leon ειπε στο ποπ+ροκ:
δημοσιογραφος: και ποτε θα σας απολαυσουμε απο κοντα κι εμεις?
jared: χμ…η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω τις λεπτομερειες του τουρ μας, αλλα αν θυμαμαι καλα, συντομα.
λετε να μας φερουν kings???