Rockwave Festival 2009 - 28/6: The Killers, Duffy, Dinosaur jr etc

Μπαααααα.Αν και θα ηταν πολυ ωραιο να τους δουμε αυτους…

εχει ακουστει για οκτωβριο kings of leon!αλλα παραμενει στο επιπεδο της φημης…

Οκτώβριο? Θα είναι σε τουρ τότε ακόμα? (Βαριέμαι να κοιτάξω σάιτ)

Molly’s Chambers live :frowning: :papas:

Biffy Clyro πρέπει να φέρουν για να με κερδίσουν εμένα 8)

Τίποτα άλλο για τους Killers;

ακουστηκε οτι εκλεισαν οι FNM.

τους έπνιξαν τα χρέη φαίνεται…

:cold:

Πρωταπριλιά και έτσι για Faith No More φαντάζομαι…

ε μαλακες οχι πλακες για fnm.

Κυριε μου, εισθε κακογουστος.

e lol… και έμπαινα με σκοπό να κάνω πρωταπριλιάτικο αστείο… Μας πρόλαβαν! :lol:

Οι biffy clyro ειναι αυτοι με το Living is a… bla bla bla k to mountains???Πολυ καλοι αλλα θα προτιμουσα κατι bigger.Kings Of Leon νομιζω ταιριαζουν απολυτα πριν τους Killers:D Λογικα το συντομα θα ειναι πολυ συντομα αν σκεφτουμε οτι η συνεντευξη θα εγινε πριν 2 μηνες :-k

ναι αυτοί είναι και μακάρι να ερθουν αν και δεν ξέρω αν υφίσταται καν σαν φήμη…:-k

kings of leon support στους Killers ξέχνα τους…έξω θεωρούνται ισάξιοι σε δημοτικότητα αρά αποκλείεται να παίξουν support!

Biffy Clyro μπανταρα, αμα τυχον γινει η καλη και ερθουν και τους δειτε live, θα γινετε φανς αμεσως… Το λεει παθων8)

Εμένα πιο πολύ μου κάθεται το “σύντομα” των Kings Of Leon να είναι μαζί με Bloc Party στο soundwave.Εκεί θα μπορούν να είναι και headliners:wink:

Χαίρεται.Άκουσα στο ραδιόφωνο στον orange για την ακρίβεια ότι έρχονται οι SOAD.Είπαν για τους Mobby ,Placebo και SOAD.Λετε να είναι headliners την 1η μερα του Rockwave.Παιδια σορρυ αν είναι φημες και σας ξεσηκωσα αλλα ετσι ακουσα και όφειλα να το μοιραστώ μαζί σας.:metal:

Σ’αγαπώ εσενανε φίλε χρηστη :slight_smile:

Tσεκαρε το μερολογι μια :stuck_out_tongue:

δεν νομιζω να βαλουν SOAD μαζι με placebo , moby κτλ… το πολυ να τους βαλουν 3η ή 4η μερα ή απλα να ηταν καποιο πρωταπριλιατικο αστειο, ειδικα σημερα εγω δεν πιστευω τιποτα απ’οσα λεγονται. απο αυριο βλεπουμε…

Καταρχάς soad δεν υπάρχουν, τι καθόμαστε και συζητάμε. Αποτυχημένο πρωταπριλιάτικο…

ante epitelous toso kairo tous perimename
telos pantwn 8a brw pollous na diafwnoun alla pisteyw pws tha einai poly kalh synaylia me killers kai duffy’ o ka9enas outos h allos einai kalos sto eidos tou
pisteyw epishs pws a3izoun perissotero ayth thn periodo killers para green day.
y.g. poioi 8a pate rockwave fetos?