Rotting Christ - Κατά Τον Δαίμονα Εαυτού

τουυυ

χιλιοπαιγμένα αελοριφφ

ισχύει μάλλον, αλλά εμένα το κομμάτι μ’άρεσε πολύ =D>

Όντως μοιάζει σαν bonus track από aealo. Άσχημο δεν είναι πάντως.

Δε μ’ ενθουσίασε, αλλά από την άλλη δε με χάλασε κιόλας. Θα δείξει όταν κυκλοφορήσει το άλμπουμ.

Demi προς τα κάτου…λόγω εμφανούς κοινότυπης φόρμουλας με εαλώ…βέβαια είναι και το πρώτο κομμάτι του αλμπουμ οπότε μπορεί να λειτουργεί ως γέφυρα…πολλά ακορντο-γεμίσματα και τσιριχτά ριφ θα μου πέσουν βαριά πάντως…

Yπερφορτωμένη παραγωγή…

αυτο

παντως το κομματι ασχημο δεν ειναι

Παμε ρε Σακαρε, πουτανα ολα :!:

Καλα η κριτική του ανύπαρκτου μειντεν παίζει νά είναι οτι καλύτερο διάβασα εδω και μερικό καιρο . Πραγματικά χεστηκζ στο γέλιο ρε μάγκες μου

Μια από τα ίδια όντως αλλά δεν είναι κακό…

Καλό είναι. 8)

Πολύ καλό :slight_smile:

Γαμάτο το καινούριο κομμάτι, trademark ήχος Rotting Christ. Το Aealo ήταν πολύ καλός δίσκος απλώς μονοδιάστατος σε σημεία στο riffing. :slight_smile:

Γαμάτο ήταν.

Χμμμ,έτσι κ έτσι.Δεν είναι αδιάφορο, ούτε και κάτι το τρομερό! Οι παλιοί rotting christ δεν υπάρχουν πια είναι σίγουρο. Η παραγωγή μου άρεσε πάντως στο κομμάτι.

ωραια εισαγωγη. σκοτεινη οπως πρεπει. δυνατα σηκωματα στις κιθαρες και τρομερος ηχος. μοιαζει , δηλαδη εχει μια τζουρα απο sleep of the angels στην αρχη. και μετα σκαει το ριφ που δερνει ασχημα. ακουω μια διαφορετικη προσεγγιση στην χροια του σακη. :smiley:
συνεχιζει στο ιδιο βασικο ριφ με τα τυμπανα του θεμη να πυροβολανε απο πισω και μια διακριτικη χρηση πληκτρων με ψαλμωδια.
χαρακτηριστικες γραμμες rotting christ στις μελωδικες γραμμες.το κομματι κλεινει με ψαλμωδια και επαναλαμβανει το βασικο ριφ. καλο ηταν. πολυ καλο :):slight_smile:
μπραβο ρε μαγκες

μου αρεσε απο αρκετα ως πολυ θα ελεγα…!!!

Αν όλος ο δίσκος είναι έτσι, γάμησέ τα… :thumbdown:

Σε μερικά σημεία θυμίζει αρκετά Septic Flesh του Communion.

Επίσης στο 2:20 πέφτει προπαγάνδα του ΣΥΡΙΖΑ.

οχι και τοσο αδιαφορο .καλο ειναι
ελπιζω τα υπολοιπα να ειναι καλυτερα:)