Οριστικό τέλος για τους s.o.a.d.;

Απ’ότι φαίνεται μάλλον το κλείνουν μόνιμα το μαγαζί…
http://www.soadfans.com/Article426.htm
:cry:

den nomizw oti ap’afto to arthro fainetai oti tha stamathsoun teleiws. kata th gnwmh mou, tha kanei o kathenas to diko tou, kai ama dune oti den poulane tha ksanaenothune h tha kanun kamia arpaxth me tour kai tetoia gia na peftei o paras.

top of their game ktl ktl … o nai, autoi kai oi sentenced tha nai gia polla karpouzia an epanenwthoun.

Κρίμα αν γίνει.

Η καλύτερη κατ’ εμέ μπάντα των τελευταίων ετών.

They should have never trusted Hollywood…

8O :frowning: Ειμαι γκαντεμω-φαν γαμωτο, δεν ειναι να μ’αρεσει ενα συγκροτημα, το ματιαζω φαινεται…
:roll:

Ελπίζω να μην ακούς death/black σχήματα! :lol: :lol: :lol:

Καθολου. Μπορειτε να κοιμαστε ησυχοι…

Oh! Thank mighty God!!! :lol: :lol: :lol:

καλά θα κάνουν αν νιώθουν ότι δεν μπορούν να βγάλουν κάτι πραγματικά από την ψυχή τους…

Εγω γι αυτο θα στενοχωρηθω περισσοτερο αν συνεχισουν χωρις ψυχη και ειναι σκια του εαυτου τους

den eimai kompleksikos alla tous sixainomai opote…xaiiiiiromai

όσοι λένε ότι κάνανε την αρπαχτή με το Mesmerize/Hypnotize και τώρα διαλύονται γράφοντας τους fans στα @@ τους πρέπει να σκεφτούν ότι αν προτεραιότητά τους ήταν τα λεφτά θα συνέχιζαν τις περιοδείες και θα βγάζανε καινούριο άλμπουμ του χρόνου, το οποίο και μούφα να ήταν (που μάλλον θαταν αν βγάζαν τόσο γρήγορα) και πάλι θα πούλαγε τρελά.
εγώ πιστεύω ότι έχει ραγίσει το γυαλί μεταξύ Tankian/Malakian και γιαυτό το κάνουν το διάλλειμα. φάνηκε και από το μονοπώλιο του Malakian στα φωνητικά του τελευταίου άλμπουμ ότι δεν τα πάνε καλά. πάντως μακάρι να επιστρέψουν κάποτε δριμύτεροι…

KALYTERA NA PANE STO DIAOLO LEO GO TA ZWA PU KOROIDEVUN TUON KOSMO OTI PEZUN METAL KI ETSI.EINAI MUSIKI AFTO PU PEZUN?I MUSIKI TUS EINAI ASTEIA,AKOMA KAI O MIKROS MU ADERFOS PEZEI TA KOMATIA TUS STIN KITHARA!!!EPEIDI DLD VAZUN 10KITHARES MAZI NA KANUN ENA GAPA-GUPA GINAN ROCKSTARS!!!FENETE I TROMERI TUS EBENFSI STEREPSE…ELEOS KAI KRIMA SE AFTUS PU TUS AKUNE

Φίλε General_Aetius, βασικά το “έλεος και το κρίμα” πάνε σε αυτούς που δεν τους γουστάρουν και όμως για να το παίξουν “γνώστες” και μεταλλάδες τους κράζουν.
Άκου κρίμα σε αυτούς που τους ακούνε.
:-k

eleos kai krima sta moutra sou pou den exeis thn wrimothta na afhseis ton kathena na akuei o’ti gustarei, para protimas na epivaleis th gnwmh sou.

file…symfonw me ola osa les ektos apo to teleytaio gia to krima k eleos se aytous pou tous akoune…re sy gousta einai ayta…o ka8enas akouei oti 8elei den mporeis na peis tpt gia kapoion pou tou aresei ena sygrotima pou esy den goustareis…eleos diladi!!!Kai sto lew egw pou syxainomai tous soad

Αφου μου εδειξες λοιπον το ελεος σου θα σου δειξω κι εγω το δικο μου και δεν θα σχολιασω τισ αστηριχτες βλακειες που λες,εκτος απο μια…Οι S.O.A.D. ανενημερωτε παντογνωστη, εχουν ΕΝΑΝ (1) κιθαριστα (και δεν ειναι ο μικρος σου αδελφος)

Δεν πέρνω το μέρος κανενός αλλά που ακριβώς είπε ότι έχουν περισσότερους από έναν κιθαρίστες?
Και επί του θέματος, σιγά την απώλεια. Έχουν διαλύσει πολύ καλύτερα σχήματα από αυτή την παρωδία που ακούει στο όνομα SOAD, δεν θα τα βάψουμε και μαύρα.

Δεν πέρνω το μέρος κανενός αλλά που ακριβώς είπε ότι έχουν περισσότερους από έναν κιθαρίστες?

Εγω ετσι καταλαβα

Ρε GreenHloyd στο studio ένας κιθαρίστας μπορεί να ηχογραφήσει όσα κανάλια κιθάρας γουστάρει, το ξέρεις. Άλλο αν σ ενα Live δεν μπορεί να τα βγάλει όλα ταυτόχρονα…! :lol: :lol: :lol: :lol: