Sarabante - Remnants (2011)

Που μπορούμε να το ακούσουμε και μεις. Για φτιάξτε μας.

Μηπως να σβηνονται σιγα σιγα τα ποστ που ζητανε λινκ, γτ ειναι ανουσια και εχει φτασει 6 σελιδες το thread και χανεται η συζητηση για το δισκο???
Μεχρι και τον nihilist πρεπει να χουν φτιαχτει ολοι!!

:?::slight_smile:

έσβησα 24 ποστς που ζητάτε links. Ο επόμενος που θα ζητήσει link θα πάρει δώρο και 2 πόντους. είναι Limited έκδοση.

Τεσπα, μαλακια, εγω το πα απλα για να μην μπουκωνει το thread.

Oπως και να χει οποιος θελει να τ ακουσει μου στελνει ενα pm! :wink:

Καλά έκανες και το είπες. Δεν μπορεί τώρα 24 ποστ να είναι μόνο για links. Έχουμε ξαναπεί χίλιες φορές ότι δεν ποστάρουμε για να ζητήσουμε links Κλπ.

Kαλά έκανες. Ηθελα να στο προτείνω κι εγώ γιατί χάλαγε το θρεντ:p:p

Γαμώτο το ζήτησα και στο λαιβ, αλλά μου είπαν πως δε το παίζουν πλέον/ή ότι δεν είχαν χρόνο κάτι τέτοιο!

Ρε οι τύποι live υποστηρίζουν 10000% το αποτέλεσμα του δίσκου. Απλά (το’ λεγα και σε κάποιον άλλο δε θυμαμαι ποιον) προχθες στο λαιβ της πατρας χτυπιοντουσαν στο κοινο από πανκιδες, χαρντκοραδες μεχρι μεταλα και παλιοροκαδες, ενώ όλοι τους (επειδή μια οικογένεια είμαστε όλοι εδώ και ψιλο τα λεγαμε) μιλούσαν με τα καλύτερα λόγια για τη μπάντα. Ειχα καιρο να δω κατι τετοιο.

Απ’ ότι μας είπαν το βυνίλιο έχει καθυστερήσει στο εργοστάσιο και θα’ ναι ετοιμο σε κανά μήνα.

[B]Master [/B]στον δίσκο έκανε μέλος από [B]from ashes rise[/B]:!::!::!:

cynic το Σαραμπαντε μια χαρά στέκει και στα εξωτερικά και στα κλασσικά δίπλα …άσε τον κόσμο να το ακούσει και ας είναι και το πρώτο του crust ξερω γω … μην γίνεσαι εγώ λέμε :smiley:

Χαχαχα, ναι ρε, κομπλε αυτο που λες, απλα το πα να ακουσουν και τα κλασικα και μετα να κολλησουνε με crust

Καλά εννοείται να τα ακούσουν … :wink:

κατα τη γνώμη μου, αυτο είναι το μυστικό του καλού crust άλλωστε… (αν και προσωπικά μου τη δίνουν οι κατηγοριοποιήσεις)

you 're wellcome

αυτό ήθελα να γράψω αρχικά, αλλά τελικά το περιόρισα στο crust λόγω του thread…

Θα τον κυκλοφορήσουν μόνοι τους σε βυνίλιο, και θα τον κόψει η σαουθερν λορντ σε cd. Ακομα δεν εχει κυκλοφορισει κατι

Οπότε αγοράζουμε το βινύλιο από τους ίδιους στο φεστ της Ν.Μάκρης ή όπου αλλού και κατεβάζουμε το cd-rip για το mp3-player.
win-win για άλλη μια φορά.

θελω να τους ξανακουσω live ΤΩΡΑ.

καητπέρα, ετούτο το σιντί είναι καταπληκτικό ναούμε, μπράβο πατρίδα

Ωραίο και τσαμπουκαλίδικο, μέχρι στιγμής έχω ξεχωρίσει τα [I]Rain of Shame[/I] και [I]Τhose that break, those that hold[/I].

Ένα μπράβο στα παιδιά, ο δισκός έτσι όπως ειναι οργανωμένος είναι το κάτι άλλο.
Έιναι φανερό ότι υπάρχει πολύ έμπνευση και είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος που γνώριζα δυο παλαιότερα μέλη τους. Πάντα τέτοια και εύχομαι μετά από αυτή τη γερή προσθήκη στην s.lord να ανέβει κι άλλο αυτή η σκήνη(και μόνο αυτή, γιατί η καρδιά μας βαράει προς diy.)

Καλα δεν νομιζω να θεωρειτε diy album το δισκιο.Southern lord ειναι αυτη.Αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι δεν σκιζει πατους.Κομματια σαν το remnants και το πνιγμενοι στην σιωπη[προσωπικα αγαπημενα μεχρι τωρα] δεν βγαινουν καθε μερα.