She (Knows)

Ανέβηκε σήμερα!

3 Likes

:arrow_forward:︎ Sisters Of Darkness | Marthe (bandcamp.com)
One woman band με σαφείς Bathory επιρροές και προϋπηρεσία σε πανκ, ποστ πανκ και χορορ πανκ ιταλικές μπάντες

4 Likes

Tην υπεραγαπώ, θεωρώ ότι σε ό,τι κάνει είναι 10/10

Edit: το Celliphane στη συγκεκριμένη εκτέλεση είναι 11/10 και δεν ακούω κουβέντα

Εχω σπαμμαρει πολυ το HC thread τελευταια, οποτε ριχνω εδω την αγαπημενη

1 Like

πρωτο σινγκλακι μετα απο 5 χρονια για τα πουλεν μου, Looming

φατα ματια

και εδω παλιοτερο για οσου ενδιαφερθουν να ψαχτουν λιγο

Ναιγειάσας

9 Likes

Πω πω, 2/2 οι σινγκλάρες.

4 Likes

Δεν σας μυρίζει λίγο τυρινίνι;

Αν και το “Sand” ως τελευταίο δισκογραφικό εγχείρημα προ του επικείμενου δίσκου είναι τεράστια κορυφή για μένα και παρότι το πρώτο single δε με κράτησε, αυτό εδώ επαναφέρει την τάξη (για μένα). Δεν πιάνει το “Sand”, αλλά το πάει αλλού.

Αν το Release τους φέρει του χρόνου και τους βάλει σε ώρα που θα έχει πέσει ο ήλιος ή έστω ακριβώς πάνω στην ώρα που δύει, κυριολεκτικά, ο ήλιος, θα κάνει μεγάλη μαγκιά. Αν και προσωπικά, θα ήθελα πάρα πολύ να τους δω σε κλειστό χώρο (Θεσσαλονίκη).

Πόσο να έχουν, να τους φέρουμε ρε παιδιά…; Να κάνουμε εμείς τη μαγκιά. Να είμαστε ντόμπροι.

1 Like

Εγώ ξέρω ότι με αυτά τα δύο singles, η απόδοση που δίνει οι Brutus να βγάλουν το άλμπουμ της χρονιάς έχει πάει στο 1,20.

5 Likes

μονο πανκροκ.

1 Like

Τα λέγαμε πρόσφατα για το τελευταίο εξαιρετικό της άλμπουμ, ήρθε και το γλυκούλι NPR, στο οποίο ξεκινάει με ένα tiny song, αφιερωμένο…

1 Like
3 Likes

συνεχιζω το σπαμμαρισμα

Ας ανοίξει κάποιος καλός άνθρωπος ένα θρετν για τη μπαντάρα

6 Likes

πανεμορφο - ποτε βγαινει αυτο το ρημαδι;

1 Like

Εγώ σας το είχα πει, να μαζευτούμε να τους φέρουμε. Κανείς δεν αποκρίθηκε.

2 Likes

21 Οκτώβρη, Sargent House, χαμός θα γίνει.

3 Likes

Σταθερή αγάπη για δαύτους:

3 Likes