She (Knows)

Ω

Έδιτ: α και μόνο λατρεία για στροφή Lingua Ignota από σας μισώ – θα σας καθαρίσω όλους σε σας μισώ – εγκαταλείπω τον πολιτισμό για να μη ξαναδώ κανέναν

4 Likes

Τι, βγαινει καινουριο Rolo; Πότε; Πότε;

Οτι ειπες για Lingua κι επαυξανω.

2 Likes

Πολύ καλημέρα

6 Likes

Πιο καλημέρα δεν γινόταν!

3 Likes

Έφτασε και το βίντεο…

5 Νοεμβρίου θα κυκλοφορήσει.

Σε στοιχειώνει το τραγούδι.

Author of a Poor Design
No one to steady your gaze
And the things a pound of flesh can’t buy
Where have you gone to?

5 Likes

Έρχεται νέο άλμπουμ από Grouper.

Δείγμα…

Tour Documentary…

4 Likes

Πακέτο με σινγκλ

4 Likes

Το Woodstock είναι διασκευή σε Τζονι Μίτσελ και το Green Altar, γράφτηκε για το τελευταίο αλμπουμ, χωρίς να μπει τελικά.

Το σινγκλ που κάνανε μαζί με την Emma Ruth Rundle ήταν μια και έξω; Ή περιμένουμε κάτι;

Καλοί οι Thou, αν γίνει αυτή η σύμπραξη όμως θα είναι ονειρική.

Τρομερο το ντοκιμαντερ - τωρα ακουω το Flatlands στο τελος και σου σηκωνεται η τριχα.

Ωραια τα σινγκλακια, αλλα θελω κατι ολοκληρωμενο να το νιωσω!
Ειχαμε γενικα πολλα μικρα δειγματα απο την Τσελσι μας εν μεσω πανδημιας.

Το Thou/Emma ειναι απο τα αγαπημενα μου αλμπουμς της δεκαετιας - δε νομιζω οτι χρειαζεται να μπει σε καποια υποθετικη συγκριση!

2 Likes

Ισχύει και για εμένα (αν και άργησα πολύ να το εκτιμήσω). Η αναφορά στην συνεργασία με τους Thou (λίγο άτσαλη) ήταν μόνο και μόνο για να υπερθεματίσω το ποσο γαματο θα είναι και ένα αλμπουμ με την Τσέλσι :grin:

1 Like

Η Karin Park (Arabrot) τελείωσε τις ηχογραφήσεις για το σίκουελ του φανταστικού δίσκου Church Of Imagination και θα κυκλογορήσει μέσα στο 2022.

Τι εστί Church Of Imagination? Απολαύστε άφοβα την μαγεία του.

Watch Karin perform „Give“ live at the Church of Imagination, where she lives and creates. „Give" was inspired by the love story of Karin’s Syrian friends and their long journey escaping the war. The longing to be together and fight for a decent life gave birth to this song that is an intimate vision of the future as many of the other songs on ”Church Of Imagination”! :heart:

5 Likes

Επανέρχομαι γιατί έδωσαν στη δημοσιότητα και τη συνεργασία με Alcest (edit για να βάλω και το βιντεοκλιπ ξερωγω):

To άλμπουμ βγαίνει σε μια εβδομάδα και τα πράγματα είναι σοβαρά.

Bonus το single που έβγαλαν πριν κανά μήνα για το 4/4, συνδυασμός darkwave με neofolk:

6 Likes

2/2

4 Likes

image

“Some flowers are born from sand, and time allows them to blossom. We are happy to announce that our new record will be out in March 2022, via Svart Records. The name of our new album is ‘CLOSE’. More details will be shared soon.”

5 Likes

@JTN έχεις ιδέα τι μας έκανες από τη στιγμή που ανέβασες το “Stranger”; Άσε θα σου απαντήσω εγώ: ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ.

Τι όμορφη φωνή!

4 Likes

ανεβηκε σημερα και εμφανιση της στο npr

δεν ειμαι σιγουρος ακομα αν μου αρεσει περισσοτερο αυτος ο δισκος ή ο προηγουμενος της

2 Likes
2 Likes

Άρπα και η φωνή της Amalie μόνο :heart:

5 Likes

Τι ηχάρα είναι αυτή γτχμ.

2 Likes