Shora μαζι με Yndi Halda

Τα πάντα βρήκες…και μόνο με Malval νομίζω είσαι καλυμμένος! 2 απο τους καλύτερους δίσκους του χώρου λέμε ΖΩΝΤΑΝΑ!!!

Τα πρώτα τους όμως πρέπει να είναι εντελώς διαφορετική φάση. Καμία σχέση με Malval

Λογικά δε θα παίξουν τίποτα από αυτά

ναι όντως, κάτι για noisecore πήρε το μάτι μου. προς το παρόν λιώνω yndi halda. και λιώνω…

αυτο το σπλιτ του 99 πως θα γινει να το βρω κι εγω με καποιο τροπο;

Παιδιά, βάλτε κάνα comment στο bulletin της Alterground στο MySpace για… PIRATE SHIP QUINTET!!! :vibrate:

[-o<[-o<[-o<

καλη ιδεα, να μπουμε να ριξουμε καντηλια για τα πλαφον.

Είναι σχεδόν βέβαιο ότι όταν ρωτάει για τον αν θέλουμε να δούμε κάποιους το live είναι σχεδόν κλεισμένο…και daturah με pirate ship quintet είναι πολύ καλό πακετάκι!αλήθεια έχουν αναφερθεί αυτά τα δύο γκρουπ στο thread των post κυκλοφοριών?

Daturah σιγουρα και ειναι και φοβεροι!

Λέει και για Maybeshewill… Θα μας τρελάνει τελείως!!! Ό,τι τού 'χα ζητήσει το φέρνει :stuck_out_tongue:

Αν κατέβαζε και τις τιμές…

αλλάγη χώρου!!στο gagarin το live!!επιτέλους μετα από όσα έγιναν το Σάββατο έγινε και κάτι θετικο…δεν χάνεται αυτό το live λεμε!!

Ναι η αλλαγή ήταν αν μη τί άλλο απαραίτητη…

αυτα ειναι ωραια νεα, πολυ ωραια.
αλλα οπου και να παιζανε θα τους ακολουθουσαμε. ετσι δεν ειναι;

Απλά τώρα δε θα έχει τσάμπα σάουνα…

πολύ καλό νέο! :slight_smile:

να καμνω τη χαζη μου την ερωτηση; οκ.
ποιοι θα ειναι σαπορτ;
και τι νιου αλμπουμ οι σορα, αφου το εχουν αφησει ανοικτο σαν ενδεχομενο μεχρι το 2010(εστω και καπου θα ειχε ακουστει οτι μπηκαν στουντιο)
μας κοροιδευει ο σαχλαμαρας μου φαινεται.

Νομίζω ότι το double gig σημαίνει κ ισάξιο χρόνο στην σκηνή και αυτό ελπίζω γιατί θα είναι άδικο όποιο και απο τα 2 group να είναι support…τώρα για νέο album στα myspace δεν έχω δει καν αναφορά (όπως π.χ. οι mono που ποστάρουν photo απο τις ηχογραφήσεις στο studio). είδωμεν…

η alterground όποιο σχήμα φέρνει για live λέει ότι βγάζει και καινούργιο δίσκο ρε, έχει καταντήσει ανέκδοτο το θέμα (νταξ, 1-2 όντως βγάλανε :p)

την κυριακη ειναι η συναυλια

μη ξεχνιομαστε

up

ναι! κυριακη το καλυτερο λαηβ της χρονιας! να ειστε κει! δειλοι!

Θα 'μαστε \m/