Οι Slayer έρχονται για τελευταία φορά στη χώρα μας για το AthensRocks Festival!

Εγώ ούτε καν. Έφαγα την φόλα 1 ώρα και δέκα λεπτά όταν ήμουν πρώτη λυκείου στην Θεσνίκη κι από τότε όταν μου έρχεται η όρεξη ακούγονται ωραίοι στα ακουστικάκια μου!

1 Like

α γεια σου, για εκει ψηνομαι λογω ελκυστικοτατου πακετου! Εισιτηριο, αεροπορικα και διαμονη ειναι ακρως ελκυστικα!!!

1 Like

Διαβάζω τα διάφορα σχόλια στο event, σελίδες metal hammer κλπ

Καλά ΤΟΣΟ φλώροι θεωρούνται οι Leprous σε σχέση με τους άλλους τρεις; Και δώστου οι ανησυχίες για τα μπουκάλια και δώστου η ερώτηση για το που κολλάνε με τους άλλους.
Δηλαδή έξω που μπορεί να παίζουν στην ίδια σκηνή οι Babymetal και μετά οι Mayhem τι έπρεπε να γίνεται δηλαδή;
Και φυσικά, το ξαναγράφω, τόσο φλώροι θεωρούνται οι Leprous σε σχέση με τους άλλους τρεις; Τι είναι, ο Justin Bieber?
Πιστεύω πως ακόμα και οι πιο χατζημεταλλάδες και ουρουκ χαι θα σεβαστούν, μη σας πω θα κατουρήσουν τα βρακάκια τους μόλις ακούσουν τους Leprous live.

2 Likes

Πλάκα πλάκα η καλύτερη εμφάνιση της ημέρας θα είναι κατά πάσα πιθανότητα

4 Likes

Για οσους μιλανε για την ελκυστικη τιμη(που ναι εννοειται ειναι),ας μου φερoυν το line up της Βερονα και ας πληρωσω και 65.

2 Likes

Μια χαρά είναι το lineup… απλά τους RC τους έχουν δει σίγουρα οι περισσότεροι και οι Leprous ήρθαν πρόσφατα.
Αλλά για τα λεφτά είναι πολύ καλό.

Bρε τελειωσε τωρα,το εισιτηριο απο την αρχη το πηραμε. Συζητηση να γινεται…

Μπορεί. Σε κλειστό χώρο που τους έχω δει είναι μέσα στις καλύτερες συναυλίες που έχω παρακολουθήσει ever ( και είναι πολλές) χωρίς να είμαι οπαδός (έγινα μετά).
Και για να γνωρίζετε είμαι περισσότερο οπαδός thrash/speed.

Ρε σεις online μόνο 52.80 ευρώ βρίσκω εισιτήριο. Στα δισκάδικα στο κέντρο ξέρει κανείς αν έχει μείνει κανένα φτηνότερο;

5 Likes

48 ευρω μεχρι τις 14/4 στα δισκαδικα.

Μετά θα ακριβήνουν κι άλλο;

ΕΝΤΑΞΥ ούτε μια ξένη μπάντα του ακραίου ήχου για Σαπόρτ, έστω για τα μάτια του κόσμου. Suicidal Angels και Rotting Christ καλά…πως να γλυτώσουν και το τελευταίο φράγκο.

support μεχρι 2-3 χιλιάρικά κόστος. Βσκ ενα 5,5-6.000 το βλέπω βαριά, εκτος αν πιστέψει ο κόσμος τα περι τελευταίου, τοτε ίσως μέχρι 8. Βαριά όμως.

Τι εννοείς αν το πιστέψει ο κόσμος ότι είναι το τελευταίο; Λες να έχουμε περίπτωση kiss/scorpions/ozzy; Μούφα απόσυρση δλδ;

εδώ βλέπεις μπαντές με πεθαμένους όλους σχεδόν, ή με έναν να περιοδεύει. Γιατι να μην πει σε 5 χρόνια ο 'ραφλας, Slayer, μόνο με εμένα. Αν το εβλογήσει και ο Ψαραντ…αράγια, κομπλέ. Εδω περιοδευσαν οι Thin Lizzy χωρίς Phil, οι Sensational Alex Harvey Band, χωρίς τον μακαρίτη τον Alex Harvey, κτλ. Ασε μη δούμε και motorhead χωρίς το Lem… με τοσους μουστακαλήδες wannabes.

1 Like

Αυτό να μου πεις.

να κανω μια ερωτηση… δηλαδη θεωρειτε οτι οι rc και οι sa θα παιξουν δωρεαν ? δε θα πληρωθουν ? δε νομιζω οτι στεκει κατι τετοιο…

Ειδανικά θα ήθελα άλλο ένα ξένο όνομα. Έστω Anthrax που εχουν χαβαλε, γαμανε στα λαιβ και θα είναι σε αλλες ευρωπαικές εμφανίσεις. Αλλά … δύσκολο

Anthrax παίρνουν κοντά στο 20άρι και δεν γεμισανέ το gagarin που είχαν παίξει. ΔΕΝ θα τους φέρουν αν δεν χρειάζεται. Γενικά μόνο οι Testament μαζευουν εκτος του big 4. Που όταν ήρθε είχε λογότερους απο οτι οι Metallica μονοι τους. Ελλάς το μεγαλείο σου.