Οι Slayer έρχονται για τελευταία φορά στη χώρα μας για το AthensRocks Festival!

Τι εννοείτε δηλαδή;

Για τον rebel πηγαινε

Εγώ ρωτάω τι εννοείς με άσχημες καταστάσεις στη Λεωφόρο.

Μπαχαλα με την αστυνομια στα κωλοστενα της λεωφορου, σκηνικα στις πορτες τυπου sex pistols, οπαδικες μανουρες. Ειναι αρκετα?

1 Like

Και το σκέφτηκαν ΤΩΡΑ;

6 Likes

Δε διαφωνω σε αυτο που λες καθολου. Εγω ημουν της αποψης απο την αρχη να μην γινοταν εκει. Δεν υπερασπιζομαι γενικα τη διοργανωση - αντιθετα τα χειροτερα λεω οπως ολοι. Απλα νομιζω οτι δεν μπορουσαν να κανουν αλλιως σε αυτο το θεμα.
Τωρα αν ο λογος ειναι αλλος κ δεν τον ξερουμε, τι να πω…

δεν είναι αστείο που το είπες , αστείο είναι που κάποιοι θα πήγαιναν να σπάσουν τη γαδα (αν κατάλαβα καλά , κάπου το είδα ίσως εσύ το έγραψες *** ) αντί να δουν Σλαυερ

και που νομίζουν ότι ένα κτίριο με στρατηγούς και αττικάρχες είναι σαν το τμήμα εξαρχείων και πως θα το επέτρεπαν αυτό χωρίς τόνους ξύλου εκατέρωθεν

***δεν διάβασα το τελευταίο ποστ σου όταν έγραφα

ρε παιδια υπθέσεις είναι ολα αυτα. Ποιος θα πήγαινε να σπάσει το φρούριο την Γαδα? Μόνο χαμηλή προπώήση μπορώ να φανταστω αλλά και πάλι να είναι πιο φτηνό το OAKA?? Δύσκολο

2 Likes

Οτι θα υπηρχε εν δυναμει εκρηκτικο κλιμα δεν ειναι υποθεση, οποιος ξερει 5 πραγματα το καταλαβαινει. Το οτι μπορει να βλεπαμε τη συναυλια μας ωραια ωραια κ να μην γινοταν τπτ μπορει κ μακαρι να ταν ετσι τα πραγματα, ολοι νομιζω αυτο θα θελαμε

Το χαμηλή προπώληση θα έστεκε αν το πήγαιναν στο κλειστο του περιστεριού, ξέρω γω. Χαμηλή προπώληση και κλειστο οακα ελαφρώς δύσκολο μου φαίνεται αν και με το Line up που έχουν τους αξίζει χαμηλή προπώληση.

1 Like

Ποια επεισόδια και ποιο ντου. Άμα παίζανε τπτ motorhead η ratm τότε το συζητάγαμε. ΚΑΙ το πήρανε χαμπάρι μια βδομάδα πριν… υποτίθεται έμπειροι διοργανωτές,πλακα κάνουμε τώρα.
Και ποια επεισόδια και τι. Να την πέσουν στους 2 φρουρούς απέξω. Η να πετάξουν καμία πέτρα στο κτήριο. Τόσα χρόνια σε ντέρμπι δεν έχει γίνει τπτ. Τώρα θα γινότανε που θα επαιζαν οι slayer στα τελευταία τους. Απλά το έβαλε εκεί γιατί δεν υπήρχε άλλος χώρος που να μπορεί να κλείσει. Και σιγά το ενοίκιο που έχει το κλειστό οακα.

2 Likes

Κ εγω δεν πιστευω οτι φοβουνται επεισοδια, λογικα παιζει χαμηλη προπωληση και η αρενα του οακα ειναι πολυ μικροτερη, λεωφορο θα φαινοταν αδειο.
Να δουμε κ πως θα στηθει η σκηνη

1 Like

παιδια αυτό για τα επεισόδια ακουγόταν απ όταν ανακοινώθηκε η συναυλία και αν ειχε χαμηλή προπώληση ταε κβο ντο θα το πηγαιναν ή ξέρω γω που

3 Likes

Γαμιουνται ασυστολα… Προσωπικα με γαμησαν με την αλλαγη χωρου 1 βδομαδα πριν. Οπως ολοσωστα ειπε ο akefaloskavalaris το προωθουσαν σαν ενα live με ατμοσφαιρα απο το παρελθον, γηπεδικο, στο κεντρο της πολης και ξαφνικα το αλλαζουν… ΓΤΠ…

3 Likes

Γελοιότητες, κλειστός χώρος καλοκαιριάτικα στην Αθήνα. Ότι και να πεις είναι λίγο. Πραγματικά δεν έχω λόγια.

3 Likes

Άπειρες συναυλίες αλλάζουν χώρο κάθε χρόνο αλλά τώρα θα φωνάξουμε το Συνήγορο να κλάσει 3 μάντρες αρχίδια στην Τράντου.

Πάντα στις αλλαγές χώρου κάποιοι βολεύονται λίγο περισσότερο και κάποιοι λιγότερο. Δεν μιλάμε για κάτι φοβερό. Λες και το πήγε σε άλλη πόλη κάνετε. Μια χαρά εξυπηρετεί ο ηλεκτρικός στην Ειρήνη. Τόσα χρόνια πώς βόλευε δηλαδή σε συναυλίες AC/DC, RHCP και πάρα πολλές άλλες.

Τι μιζέρια είναι αυτή ρε φίλε για διοργανωτές που συνουσιάζονται κλπ Μια ζωή γκρινιάρηδες Έλληνες μεταλάδες…

2 Likes

Νομιζω η γρινια υπαρχει κυριως λογω Marketing… Από την αρχη παντου η συναυλια διαφημιζόνταν ως νοσταλγικη γηπεδικη, και στο κεντρο της πόλης. Αυτη εοναι η μεγαλη διαφορα. Τώρα τελευταια στιγμη (δνε θυμάμαι καποιον να έχει αλλάξει χώρο τοοοοοσο τελευταία στιγμη) αφου φάγαν οτι φαγαν, χεσανε το marketing και αλλάξαν χώρο. Αμα τιμούσαν τα παντελόνια τους θα λέγαν ΑΚΡΙΒΩΣ τον λόγο που το κάνανε

1 Like

Ε να τους πουμε και ευχαριστώ που δεν άλλαξαν πόλη ή και χώρα με το έτσι θέλω. Έλληνας καταναλωτής ρε φίλε, καλά μας κάνουν

4 Likes

AC/DC και Red Hot Chili Peppers ηταν εξαρχης στο ΟΑΚΑ δεν το αλλαξαν μια εβδομαδα πριν την συναυλια… Εμενα για προσωπικους λογους μου χαλαει το προγραμμα αυτη η αλλαγη χωρου και γινεται τελευταια στιγμη. Αν εγω θελω τα λεφτα μου πισω θα μπορω να τα παρω? Επισης επειδη γραφω χρονια στο forum αν διαβασεις post μου θα δεις οτι δεν γενικα καθολου γκρινιαρης, παντα προσπαθω να βλεπω το θετικο σε καθε πραγμα αλλα αυτες τις τακτικες τυρεμπορα απο υποτιθεται “σοβαρους επιχειρηματιες” δεν τις μπορω… Συν του οτι θεωρω τελειως ηλιθια την επιλογη κλειστου χωρου μεσα στο κατακαλοκαιρο…

9 Likes

Πως δεν αλλάξανε πόλη? Τώρα θα έπρεπε να λέγεται Marousi Rocks…:stuck_out_tongue_winking_eye: Αυτή η λαλίστατη η Τράντου που χάθηκε?