Οι Slayer έρχονται για τελευταία φορά στη χώρα μας για το AthensRocks Festival!

https://www.youtube.com/watch?v=BQuTPn3Tepw Και αλλο ενα βινετακι για να καταλαβει ο κοσμος που δεν ηρθε για ποσο μεγαλο αριθμο ατομων καβατζωσε τα κινητα τσεπη,ξεπεταξε μπυρες,αφησε τις σχεσεις τους κερκιδα και χωθηκε στα 3-4 μεγαλα μοσπιτ που ειχαν γινει σε καποια στιγμη ενα σε σχεδον τα 3/4 της αρενας

7 Likes

Καλά ρε σεις, δεν μας λυπάστε εμάς που δεν μπορούσαμε να έρθουμε; Και τέλος πάντων, δεν έχετε να γκρινιάξετε για τίποτε για να “παρηγορηθούμε”; Κάτι για την διοργάνωση, την αλλαγή χώρου την τελευταία στιγμή, τον κλιματισμό, κάτι! Τώρα σας έπιασε όλους η συγκαταβατικότητα; :grinning:

6 Likes

Γκρινιάξαμε, θέλαμε κάτι και από Divine Intervention :stuck_out_tongue:.

6 Likes

Πωωωωωωωωωω…Της πουταναςςςςς…Αλλη φαση να εισαι κατω που δεν ξερεις τι γινεται στα 3 μετρα παραπερα κ αλλη φαση να τα βλεπεις απο ψηλα…Πωωωω μλκααααα…

2 Likes

Σαν κυκλώνας είναι το Μος Πιτ

5 Likes

Εδω ανοιξε πιτ διπλα στην κονσολα ηχου,μου το πανε μετα και δεν το πιστευα

1 Like

Ανελεητο πιτ σε βαθμο παρανοιας,αποχαιρετησαμε οπως επρεπε τους θεους τους Thrash,η τελευταία μεγαλη συναυλια στην Ελλαδα με τοση κλωτσοπατιναδα.

6 Likes

Σε κάποιο βίντεο στα γιουτούμπια το είδα κιόλας αυτό!

2 Likes

Δεν ξερω αν εγινε κατι παρομοιο στην Αθηνα, αλλα μου έκανε τρομερη εντυπωση στην Βερονα που τους ειδα 7/7 η πολυ περιορισμενη χρηση κινητων!! Δλδ οκ, πολλοι βγαζαμε φωτο αλλά τόσο όσο που λεμε. Οχι να δεις το μισο live απο την οθονη! Χρόνια ειχα να τοι δω αυτο και το φχαριστηθηκα παραγματικά!
Ημουν κάπου στην μεση αρχικά αλλά πιο μετά ειπα δε μαμιέται, τελευταια φορά ειναι αυτη, βουρ μπροστα και ξυλικι (ευτυχως λογω σωματοτυπου δεν εχω θέμα, χα χα χα)

Εγω σκηνικο που ειδα μπροστα μου ηταν ενας του φευγει απτα χερια στο Repentless απτο σπροξιδι και να μην το βρισκει ποτε,προφανως απτο πατομνι που εγινε μετα οι πιο πολλοι στην αρενα τα καβατζωσαν στη τσεπη,εμενα αυτο π μ κανει εντυπωση ειναι ο λογος που γινεται η φαση με τα κινητα…αφου παντα θα υπαρχει καποιος που θα βγαλει γαμηστερο βιντεο πιο πανοραμικο και τα συναφι για να γουσταρουμε ολοι μετα στο youtube ποιος ο λογος να εχεις ενα τριτο ματι μιαμιση ωρα αντι να τα σπασεις και να γουσταρεις,ζηστε βρε μαλακες οσοι τα βγαζετε σε καθε λαιβ και λιγο τη ζωη σας να γουσταρετε,ετσι κ αλλιως θα τελειωσει το λαιβ και θα ξαναμπειτε στα social media μετα,αυτη η μαλακια το instagram φταιει για ολα,τους εχει χαζεψει ολους

9 Likes

Πιστεύω το χειρότερο social medium.

6 Likes

Έγινε ούτε τα πιτς ΓΟΥΣΤΑΡΩ , ούτε να κινδυνεύει η ζωη μου επειδή κάποιοι το βλέπουν μάγκες. Στο lords of the land με Dark Angel, Bloodbath κ.λ.π μια χαρά είδα την συναυλία δίπλα στην σκηνή χωρίς να έχω τον κάθε περιεργο να με σπρώχνει με το «κρύο» σκωτσέζικο κοινό. Ο καθένας headbanging , να χτυπιέται αλλά στην ευθεία του σώματος του χωρίς να θέλει να σκοτώσει τον αλλον. Προτιμω τα κινητά από τα δακρυγόνα στα μουτρα (βλέπε Maiden ΠΕΡΣΥ) και τον κάθε περιεργο σε αλλόκοτη φάση να χτυπάει και να σπρώχνει.

1 Like

Επειδή ήμουν πέρσι στους Maiden, για ποια δακρυγόνα μιλάς; Βασικά μπέρδεψες τα καπνογόνα με τα δακρυγόνα.

2 Likes

Εγω φιλε τοσα χρονια ενα εχω καταλαβει στις συναυλιες και ισχιει κατα 99% Οταν η μπαντα βλέπει ο κοσμος να τα σπαει είτε κάνοντας ανελειτο χεντμπαγκινγ είτε τραγουδοντας οσο πιο δυνατα μπορεις είτε πηδωντας πανω κατω σαν το κριαρι είτε κανοντας αλυπητο πιτ οπως εγινε η μπαντα περνει φουλ ενεργεια και τα γαμαει ολα πραγμα που φανηκε το Σαββατο,δεν νομιζω ο Αραγια να μας αγαπαει σαν Ελληνες πιο πολυ απο αλλους απλα επαθε πουτσοπλακα ο ανθρωπος που ειδε μια αρενα πανω κατω και εδωσε πονο στο λαιβ,οταν βγαινει μια μπαντα και βλεπει τον καθενα με το κινητο λες και ειναι παραγωγοι να τον τραβαει θα βγαλει το λαιβ απλα επαγγελματικα…και αυτοι ανθρωποι ειναι φιλε,αμα παρουν ενεργεια θα δωσουν ενεργεια,ειναι η σχεση κοινου μπαντας αυτη και γενικοτερα μεταξυ ανθρωπων,αμα ο αλλος βγει στη σκηνη και δει απο κατω απτους 10.000 τους 9.000 να τραβανε με τα κινητα λες και ειναι δημοσιογραφοι θα ειναι και αυτος πιο χαλαρος,ηρθαμε σας τα παμε γεια σας μαγκες μου και γιοκ

14 Likes

“πουτσόπλακα”

xaxaxa

ετσι ειναι,βγηκαν ειδαν να γινεται το ελα να δεις κ επαιξαν κ αυτοι αναλογα.Σε μια συναυλια οποιος δε θελει πιτς υπαρχει κ το πισω.οταν ο ενας ερχεται με παντοφλες κ ο αλλος δε θελει να κουνηθει μη χαλασει η ληψη του δε με νοιαζει καθολου πραγματικα

4 Likes

Ξεκαθα ετσι ειναι,εχουμε γεμισει ολους τους σπορακιδες λογω των κωλο social media και μην ακουω την δικαιολογια του στυλ ειναι μεγαλοι σε ηλικία φανς και ηρθαν να το απαθανατίσουν και τα χουν ζησει αυτα μωρε γιατι το το σαββατο έπαιζαν απειροι 30-50 ηλικιακά που την ειδαν ραντεβου με την ιστορια και καναν κωλοχαμο μαζι με τους μικροτερους,anyway ελπιζω με τα χρονια να μειωθεί αυτο το φαινόμενο και οχι να γινει δεδομένο στις συναυλίες

2 Likes

Δεν εχει ηλικια η σαχλαμαρα,τιμη κ δοξα σ αυτους που γιναμε μαλιοκουβαρα,ειχα καιρο να περασω τοσο συναυλιακα

6 Likes

Εμενα τα καπνογονα με φτιάχνουν ακόμα και αν είμαι σε συναυλία Αγγελακα, ποσό μάλλον σε Maiden.

Με τα κινητά, κατανοώ το να βγάλεις 5-6 φωτο και 1 βίντεο αλλά όχι με το που μπαίνει η πρώτη νότα σε κάθε τραγούδι, πωωω να βγάλω και αυτό…

2 Likes