Slipknot @Release Athens 23/7/2022

:joy: :joy: :joy: :joy:

Ορίστε.

11 Likes

4 Likes

Πολύ καλή προσθήκη οι Jinjer. Γενικά, προβλέπεται φοβερή βραδιά

2 Likes

Και θα έχουμε και το χταπόδι :octopus:

Ε τους τζίντζερ δεν τους περίμενα με τπτ… υπέροχα νέα!

2 Likes

Θα τρίβετε τα ματάκια σας με Jinjer. Υπέροχη προσθήκη, πολύ θελκτική ημέρα.

4 Likes

Για ζεσταμα για όσους τα γνωρίζουν ήδη ή μελέτη όσους τα μαθαίνουμε τωρα, εφτιαξα μια playlist με τα κομματια που παίζουν πιο συχνά οι jinjer στα τελευταία live

7 Likes

Για πειτε, τι περιμενετε αυριο;
Εχω την αισθηση οτι θα εχουμε ρεκορ προσελευσης, χωρις να το στηριζω καπου αυτο.

1 Like

2 Likes

Για πρώτη φορά ανακοίνωσαν ότι έχουν περιορισμένα εισιτήρια. Λογικά το κάνουν για να έχουμε ανθρώπινες συνθήκες έτσι κ αλλιώς η πλατεία νερού χωράει συγκεκριμένο αριθμό ατόμων.

Ίσως είμαστε και 15000

Θα ειστε παραπανω σιγουρα πιστευω.

3 Likes

Κι εγώ περιμένω ότι σαν Release θα κάνει ρεκόρ προσέλευσης αύριο

Και αναμένω ισοπεδωτικη εμφάνιση

2 Likes

αίμα και άμμος. Απλά και λιτά.

Το τσιμπησα το τικετο μου και γω, τρομερο setlist και οι 2 μπαντες

1 Like

(sic) - eyeless ; :cry: αλλά σε γενικές γραμμές ναι μια χαρά πάμε γερά maggots

Για μένα μακάρι να ισχύει αυτό το σετλιστ μια μέρα πριν

1 Like

Υπάρχει περίπτωση να είναι ημιτελές; Από Βουλγαρία λείπουν devil in I, snuff και vermilion αν δεν κάνω λάθος. Το devil in I πρέπει να μετράει πολύ live ελπίζω να μην κοπεί. Τα άλλα 2 θα μπορέσω να τα υποστώ (snuff ιδανικά να ακούσω live σε σόλο Corey ακουστικά)

2 Likes

Το μονο αρνητικο απο Seps θα ναι η απουσια του Kisser, ανετα πιστευω το καλυτερο λαιβ της χρονιας… Devil in i το παιξανε προχθες παντως, λογικα θα χει τιμητική και αυριο θα γουσταρα να το ακουσω

2 Likes

Σχετικό, άσχετο, το βάζω εδώ καθότι τελευταία μέρα συναυλιών, αλλά θα φύγει και το release και μετά από ενα τόσο γεμάτο καλοκαίρι μέχρι να ξαναρχισουν τα lives δε θά ξέρουμε τί να κάνουμε.

3 Likes

Slipknot 2009 Μαλακάσα, τελευταία στιγμή μετά τη δουλειά ξεκινάω μόνος,
Slipknot 2011 πάλι χωράφι, ακριβό εισιτήριο λόγω maiden, τελευταία στιγμή τα σκάσαμε, μπήκαμε με το που άρχιζε το sic,
Φέτος δεν άντεξα, έκλεισα μια μέρα πριν :rofl::rofl::rofl:, λίγο οι seps (κρίμα ρε κισερ), λίγο τα δύο χρόνια καραντίνας, λίγο ότι θα είμαι 51 την επόμενη φορά που θα σκάσουν μύτη ε λύγισα…

Υ.Γ. με μια μπλούζα μαύρη architects θα είμαι εκεί, το νου σας :imp:

4 Likes