Slipknot - The Gray Chapter

αρρωστια !!!
και οσο το ακουω μου αρεσει και περισσοτερο

…αρκετά καλό είναι…μαρέσουν τα φωνητικά του Corey Taylor…και το κλιπ καλό είναι:):!:

Α-Π-Α-Ρ-Α-Δ-Ε-Κ-Τ-Ο

Ηταν που ηταν το all hope is gone εδω τερματισε

Το τραγούδι είναι πολύ καλό, αλλά θα το προτιμούσα 100% μέσα σε ένα Stone Sour δίσκο. Προφανώς η εποχή IOWA έχει περάσει ανεπιστρεπτί και θα πρέπει να το χωνέψουμε αυτό για να πάμε παρακάτω.

Ο νέος μπασίστας

…όχι και το πιο εντυπωσιακό βιογραφικό για την θέση που παίρνει…εντυπωσιακή μούρη όμως, όπως και μάσκα:):!:

Και στο Subliminal ειχε περασει η εποχη iowa αλλα ηταν αξιοπρεπεστατη δισκαρα…και το οτι ειναι stone sour τι σημαινει ειναι καλο δλδ?αυτοι μονο το πρωτο τους αξιζε αντε και λιγο το 2ο μετα οτι ναναι

Τα 2 τελευταία stone sour “ό,τι να’ναι”, μάλιστα.

εδω ακουσαμε οτι το redeemer of souls ειναι καλυτερο απο το sin after sin, αυτο σε πειραξε

χα χα χα χα χα χα χα!!!

χωρις λογια !

άλλαξαν και τραγουδιαρη ε…

γινεσαι κακος !

Βγήκαν άλλα 3 κομμάτια, εγώ περιμένω όλο τον δίσκο, κανείς άλλος δεν τα άκουσε;

[B]But her peace of mind
Can’t stay inside the lines…[/B]…

Maybe I should let her go
But only when she loves me
(She loves me)
[B]How can I just let her go
Not until she loves me[/B]
(She loves me)

We are meant to be together
[B]Now die and fucking love me[/B]
We were meant to hurt each other
[B]Now die and fucking love me
Now die and fucking love me
Now die and fucking love me[/B]

για συλλογή πάμε μου φαινεται. λίγο απο όλα. μαρεσει που γκρινιάζαμε(αρχικά) για τον προηγούμενο

*κλαίω με θεούς στο ίντερνετ που έχουν κάνει cover σε κιθάρα τα κομμάτια ακόμη δεν έχουν διαρρεύσει. σου λέει ο άλλος θα απολύσει και κιθάρα, δεν γίνεται. root 1.05

Έγω πάντως δεν μπορώ να πω ότι ξετρελάθηκα κιόλας. Αλλά σε γενικές γραμμές ήταν μια χαρά.

Διάβασα προχθές ότι ακόμα δεν του είπαν γιατί τον έδιωξαν από τους Stone Sour, από το τηλέφωνο λέει το έμαθε :")

Διερρευσε,τρεξτε!

μαλακες αυτο ειναι καλο…

ο δίσκος με την πρώτη μου άρεσε, απλά κάνει μια κοιλιά με 3 κομμάτια μετά την μέση . πάμε ακόμη μια