Sonisphere Festival @ Sofia Bulgaria

Και με το τρένο έχει δρομολόγια που είναι στο τετράωρο.
Συν του ότι λόγω ύψους για κάποιους από εμάς το πούλμαν είναι killer κατάσταση…

[SIZE=“3”]OYAAAAAAAAAAAAAAAA MANOWAR[/SIZE][SIZE=“3”]!!! [/SIZE]:vibrate::yahoo::yahoo::yahoo:
Καλά τα έλεγα εγώ: άλλος για Βουλγαρία!!! Μέσα 10000000%
Όποιος μάθει κάτι για εκδρομές κλπ από Θεσσαλονίκη, ξενοδοχεία κλπ κλπ ας ειδοποιήσει με pm!!! Άμα ακούσω και γω τπτ θα ποστάρω!!! Στην τελική ας κανονίσουμε εμείς καμιά ομαδική εκδρομή να πάμε οργανωμένοι!!!

Πεφτουν τηλεφωνα, αρχιζουν τα σχεδια. :slight_smile:

8OΠω ρε φίλεεεεεεε!!!Γουστάρω!!
Και καλύτερα συγκροτήματα μπορείς να δεις και πιο φθηνά!!Μένω και Δράμα οπότε γιατί να κατεβαίνω Αθήνα??Το θέμα είναι πως πάει κανείς εκεί…λέτε να γίνει τίποτα οργανωμένο?[-o<Μακάρι γιατί έφαγα τρελή ξενέρα τώρα με το Terra.

Για μπες κανα msn Metal_Laws να το συζητησουμε…

Επίσης έχετε υπόψη σας ότι το στάδιο Levski εδώ και λίγους μήνες εξυπηρετείται από το μετρό της Σόφια, κάτι που νομίζω απλοποιεί τις μετακινήσεις όσων ανέβουν Βουλγαρία.

Περισσότερες πληροφορίες για το μετρό της Σόφια και χάρτης εδώ.

Ας μας πει καποιος ενδεικτικές τιμες απο ξενοδοχεια στη Σόφια και σε τι περιοχή ειναι (κεντρικη κτλ.)
Επισης το γρηγορο τραινο το πηρε κανεις και τι κοστος εχει?

Για την πρωτη μερα μονο με το 59 το εισιτηριο ποσο λετε να βγει συνολο;

Ξέρει κανείς από ποιά σελίδα μπορούμε να παραγγείλουμε εισιτήρια για τη Βουλγαρία? Ψάχνω τόση ώρα και όλα είναι στα Βουλγάρικα!!! Ας ποστάρει όποιος ξέρει!!!

έλα ρε συ… με πληγώνεις… καταρχήν εγώ αποφάσισα κι έστειλα να μου πάρουν εχθές κι όλας ένα καθίμενου με 70-75 ευρά…
τώρα, βάλε google translator και κόλα επάνω τη διεύθυνση του Eventim Bulgaria (http://www.eventim.bg/) από εκεί πάνε σε COMBI TICKET και για τις 2 ημέρες… αφού βάλεις γλώσσες από Βουλγάρικα σε Αγγλικά… αλλιώς στείλε χρήμα σε εμένα!!! :stuck_out_tongue:

http://www.eventim.bg/portal/en/buy/193179/performance.html?

xm… ε, ναι τα έχει και στα αγγλικα… οκ!

Στα καπακια ειδα οτι ποσταρες και συ,δε το χα δει=P

ok!
ένας γνωστός που είναι επάνω είπε ότι τον έχουν τρελλάνει στα θελήματα… τα front stage θα εξαντληθούν από τους Ελληνάρες… εγώ για πρώτη φορά θα πάω να κάτσω… ωρέ το τελευταίο των Alice in Chains το έχετε ακούσει!!!

Ευχαριστώωωω!!!:smiley: Να οργανωθούμε σιγά σιγά…

Θεος εισαι!!:lol::lol:

Εγώ έχω κάποιες εμφιβολίες…για να μου τα στείλουν δεν παίζει να δώσω 45?[-X
Λέει ότι μπορώ να παραλάβω τα εισιτήρια από:Pick up at Еventim main office/outlet Sofia…που είναι αυτό?Και αν γίνει καμιά μλκία με τους Βούλγαρους?Δεν τους πολυεμπιστεύομαι!
Επίσης λέτε να εξαντληθούν τα front of the stage tickets?Γιατί εγώ δεν το έχω ακόμη σίγουρο(ψάχνω παρέα να ακολουθήσει αλλιώς θα τα στάξω στους ντιντίδες:() και αν πάρω θα πάρω αργότερα…

200 ευρώ έφαγα το 2008 (όλα κομπλέ) στους MINISTRY. 3 μέρες με 2 διανυκτερεύσεις σε hotel + μάσες τρελές!!!:slight_smile:

Δεν την αντέχω την κλάψα σας ρε!!! :?Τι αμφιβολίες έχεις δηλαδή? Για τους DiDiδες δεν έχεις??? Με τους DiDiδες έχεις περισσότερες πιθανότητες και live να μην δεις και τα λεφτά να χάσεις!!! Άσε που οι DiDiδες ούτε σε 15 χρόνια δεν θα καταφέρουν να κάνουν τις διοργανώσεις που κάνουν οι Βούλγαροι.:wink:

Eventim.BG OOD
10 Nikola Vaptzapov blvd.
1407, Sofia

Πάρε και τον χάρτη (Google earth is the answer)!!!:stuck_out_tongue:

Αφού άλλοι μου λένε ούτε με Αγγλικά δεν μπορείς να συννενοηθείς!Με φαντάζομαι να περιπλανιέμαι στους δρόμους της Σόφια με ένα χάρτι στο χέρι να ρωτώ τους περαστικούς!:lol:
Thanks για τη φώτο…δεν είναι και κοντά…Τέσπα…παρέα να βρω και έχω φύγει!!!
Υπάρχει περίπτωση να εξαντληθούν τα front of the stage tickets σύντομα?