Sonisphere Festival @ Sofia Bulgaria

φιλε μην πας καλυτερα καλα κανεις και φοβασαι και την σκια σου

παιζει να καταλαβουν οτι εισαι ελληνας και να σε φανε ζωντανο στο κεντρο της σοφιας

επισης παιζει να γινει σεισμος 9 ριχτερ την ημερα της συναυλιας

και να την πεσουν οι εξωγηινοι στους βουλγαρους

τι αλλο ξεχασα ? (fear is our friend)

8O:eek:Λες???:-sΧαΧαΧαχαχα

Απ? ότι τσέκαρα μπορείς να τα παραλάβεις τα ticket από διάφορα σημεία (Γερμανός κλπ). Και μην το βλέπεις τόσο μακριά. Είναι μικρή πόλη. Εμείς με το πόδι την γυρίσαμε όλη! Αγγλικά δεν χρειάζεται να ξέρουν καν! Του χώνεις του ταρίφα την διεύθυνση και σε πάει. Μη νομίζεις ότι Γερμανία στο Full Force μιλούσαν Αγγλικά… με νοήματα συνεννοηθήκαμε για να φτάσουμε!!!

Ευρώ δέχονται??

Η μαλακια με τους βουλγαρους ειναι το κοινο τους…
Προπερσυ στους Μetallica, ειχα μαλωσει μ’ενα μαλακα γιατι ενοχλουνταν απ΄τα μαλλια ενος φιλου που χτυπιοτανε…

α τον παλιοκομπλεξικο!

Ενώ στο Ελλάντα πχ δεν πέφτει ξύλο και τσαμπουκάς στα live για πιο ασήμαντες αφορμές #-o και δεν έχει κάγκουρες στα live!!! :-k

απο αθηνα, θα κανουμε κατι?

οχι. τα μετατρεπεις σε λεβ. εχει ανταλλακτηρια σε πολλα σημεια αλλα κρατανε προμηθεια(το καλυτερο το βρηκα στο σταθμο των τρενων). εχει και eurobank και αλλες τραπεζες και μπορεις να κανεις αναληψη απο atm

ΚΟΜΠΛΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ!!!:slight_smile:

COMBI TICKET
OrderID: #12298555
Price: 91 BGN
Delivery: Pick up at Еventim main office/outlet Sofia
Purchase date: 10. Mar 2010

Pick up at Eventim main office
Address: Nikola Vapcarov №10
Working hours: from 10 to 18 h

Eventim Ticket shop (κόκκινος κύκλος, ακριβός δίπλα από το στάδιο!!!)
Address: on the crossroad of bul. Evlogi Georgiev and Graf Ignatiev street
Working hours: 10 - 18h from Tuesay to Saturday

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ DiDiδες…:stuck_out_tongue:

Δεν πήρες front of the stage να έχω ένα πατριώτη δίπλα(αν πάω sofia τελικά)!
Thanks για τις πληροφορίες πάντως…αρκετά βοηθητικές!!:bow:

ερώτηση… φίλος είπε ότι τα μωβ εισιτήρια των καθήμενων που είναι διαθέσιμα είναι από την απέναντι από την είσοδο μεριά… πράγμα όχι καλό γιατί καλή οπτική δεν έχει και μπουκάρουν και οι τζαμπατζήδες από το δάσος… εγώ ρωτάω… αγοράζωντας πχ το τάδε εισιτήριο σε κερκίδα έχεις και την θύρα έτσι…

Κομπλέ και εγώ!!
14 άτομα ξεκινάμε από Θεσσαλονίκη!!:metal:
Μας βλέπω να κάνουμε κατάληψη οι έλληνες στην Σόφια. :metal:
Εγώ πάντως επέλεξα τα εισιτήρια να τα στείλουν σε μένα γιατί δεν ήθελα να ρισκάρω τελευταία ώρα να ψάχνω να τους βρω. Βέβαια στα 14 εισιτήρια τα έξοδα αποστολής βγήκαν κοντά στα 7 ευρώ το άτομο οπότε δεν το σκέφτηκα καθόλου.
Respect στους βούλγαρους, Αυτό έχω να πω μόνο…

90 leva ήταν τα ταχυδρομικά απ? ότι έλεγε… άρα 6,50 leva στο άτομο (3,25 ευρώ):wink:

Καλά θα ήταν. είναι 90 leva ανά παραγγελία (8 εισιτήρια). εγώ έκανα 2 παραγγελίες +2 εισιτήρια που θα πάρουν 2 φίλοι μου από εκεί, οπότε είναι 180 leva άρα 6.5 ευρώ ανά άτομο.
Όχι δλδ ότι με χαλάει το ποσό. Μην είμαστε και αχάριστοι…
Πάντως γενικά για κάποιον που θέλει να πάει και sonisphere και rammstein Αθήνα από Θεσσαλονίκη, η Σόφια είναι στο σύνολο 150 με 170 ευρώ φθηνότερα. Τεράστια υπόθεση για εμάς του βορρά.

εμεις ειμαστε 4-5 απο θεσσαλονικη.
για in flames ειχα εκτυπωσει τα εισιτηρια και ημουν κομπλε και τζαμπα.
αν δεν βρω κατι τετοιο θα παω να τα παρω απο εκει, τωρα που ξερω τα μερη:D

Σωστός!!! Και όχι μόνο του βορρά…:wink:

Ξεκολλα ρε… Οι τυπαδες καθοσαντο με σταυρωμενα χερια και hot dog στο χερι…

Ας τους έριχνες και συ 2-3 αγκωνιές “καταλάθος” να τους πέσουν και τα hot dog να δεις για πότε θα άναβαν τα αίματα!:lol:
Edit:Χαχαχα από ό,τι είπες πιο πριν μάλλον αυτό έγινε!

καθόσαντο!ΧΑΧΑΧΑΧΑ τώρα το είδα!:lol::lol3:

Oλοι οι δρομοι οδηγουν στην Σόφια…Τα λεμε Ιουνη απάνω παίδες…:slight_smile: