South Park

Served? Χα! It’s ON dude, μόνο αυτό έχω να πω. Περίμενε και σου ρχεται! :stuck_out_tongue:

περιμενε να φερω το κασετοφωνακι πρωτα:p

Πάντως σοβαρά, εικόνες όπως αυτή:

…και ο τίτλος (“dances with smurfs”, πως λέμε “dances with wolves”), μου γεννούν ελπίδες. Ε, αν βγει μούφα τελικά, οκ, bad guess. :stuck_out_tongue:

Μετριο επεισοδιο, παλι, αλλα προς το τελος ηταν καπως αστειο :stuck_out_tongue:

Μου άρεσε πολύ πως έδεσε τέλεια στην ιστορία ο Glenn Beck με το Avatar :smiley:
Απ’τα λίγα επεισόδια “με μήνυμα” που μου άρεσαν!!

Τραγικο επεισοδιο…κλασσικα δλδ…ακολουθει συναισθηματικο μηνυμα προς τρου φανς:p(μακιντος,εσυ θα καταλαβεις…):

Που πηγαν τα επεισοδια,με σεναρια οπως την αυταναφλεξη που οφειλοταν στις κλανιες μας και αμα κλαναμε συνεχεια θα ζουσαμε…ή που ενας ελεφαντας προσπαθουσε να κανει σεξ με ενα γουρουνι…ή που ο Βουδας,ο Ιησους,ο Ση-μαν(γνωστος και ως Χυσης) και οι λοιποι,ως σουπερ-φιλοι σωζαν τον κοσμο…που πηγαν αυτα τα απλα,καφρικα αλλα και τοσο αστεια δωσμενα σεναρια…γιατι εχει γεμισει η σειρα με ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ παρωδιες,που δεν ειναι καν αστειες…ο Καρτμαν,και εδω,εχει μετατραπει σε ενα τεραστιο douchebag,που μονο τον παλιο καλο Καρτμαν δεν θυμιζει…που πηγαν οι 4κωλες μαιμουδες και οι 7κωλες χελωνες που παραλιγο να δωσουν το Νομπελ στο Μεφεστο…αντικατασταθηκαν τα επη του να παλευει ενα τεραστιο mecha της Μπαρμπαρα Στρειζαντ με τον Ρομπερτ Σμιθ,με μλκιες του τυπου παντεμικ,που απλα χωνουμε δραματικη μουσικη και ειναι αστειο κ καλα…τα λιτα,αστεια κολαζ των πρωτων σεζον,με τα σουπερ ντουπερ τρισδιαστατα ωρες ωρες μοντελα και τα σουπερ εφε…παει ο Τιμμυ,ο Τζιμμυ,ο Κρεγκ με το κωλοδαχτυλο,Ο ΤΟΥΙΓΚ,ο Μπαρμπρεντυ,ο Τζιμπο,ο Νεντ,ο Ιησους…η σειρα εχει καταντησει χειροτερη και απο το φαμιλι γκεη(ωιμε)…και ρωταω…ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΗ ΤΗ Μ@Λ@ΚΙΑ???

Πες τα ρε Lupin…:frowning:
Που είναι αυτά τα απίθανα σενάρια?:frowning:

Γιατι την αγαπας:p

Amarath,εισαι ενας απο μας,i salute…mack,που πηγαν αυτα?::(???

αν επιθυμεις αυτο τοτε εισαι ανωμαλος:|

:stuck_out_tongue:

I am the tooth fairy my chiiiild

Do not open your eyes until morniiiing…or else i will kick you in the nuuuuuts…squaaaa in the nuuuuts

were gonna need a montage, yeah we need a montage

even rocky had a montage:cry:

@Lupin: Το επεισόδιο που έψαχναν ποιος είναι ο πατέρας του Καρτμαν είναι όλα τα λεφτά!Που είναι τώρα ο κάφρος Καρτμαν?:frowning:

Αγαπημένο επίσης επεισόδιο είναι αυτό που είχε γενέθλια ο Κάιλ και τα γιόρτασε στην Κάζα Μπονίτα!:lol:

4κωλη μαιμου ρε,δλδ :lol::lol:…και τωρα πεταει τον Μπατερς να μιλαει με Λουκ Σκαιγουοκερ και Ασλαν και ειναι αστειο κσερωγω:|…π@π@αριες…

IT’S A GIANT HALF CHICKEN-HALF SQUIRREL!!!

αλλο επος κι αυτο:lol:…

Guys, sorry κιόλας, αλλά όποιος θεωρεί οτι η season 11 δεν είχε ωραία σενάρια και επεισόδια είναι τουλάχιστον κακόγουστος! Αμαν πια. :stuck_out_tongue:

Συμπαθητικό το τελευταίο, όχι τίποτα το τρομερό πάντως… Η season 13 εξελίσσεται πλέον σε μια μέτρια season συνολικά (αν και ακόμα ξεπερνάει την 12).

H 11η σεζόν έχει εκπληκτικά επεισόδια. Μετά άρχισε η απότομη (και ασταμάτητη κατά πως φαίνεται) κατρακύλα.
Το τελευταίο πάντως δεν με απογοήτευσε και οικτρά.
Χειρότερα με διαφορά επεισόδια είναι αυτό με την αποκεφαλισμένη Μπρίτνι Σπίαρς στην αρχή της 12ης σεζόν και εκείνη η μαλακία με τον Σταν που αναλαμβάνει μια ομάδα χόκεϊ από πιτσιρίκια.
Αγαπημένο μου είναι το Ρέινφορεστ. Νομίζω ότι με κάθε ατάκα Καρτμαν, στο συγκεκριμένο επεισόδιο, ξερνάω από τα γέλια.

i am just asking questions

γενικα και γω ψιλοξενερωσα οταν το εβλεπα χθες
αλλα τωρα που σκεφτομαι τα σκηνικα τα βρισκω αστεια

ο απο πανω που λεει για το σταν με την ομαδα χοκευ
δεν θα το λεγα μαλακια
ειναι απο τα πιο ξεχωριστα επεισοδια
και απο τα πιο καφρικα
μιας και τετοιο τελος δεν εχω ξαναδει σε επεισοδιο sp
+τον τυπα με το γραμμοφωνο που σχολιαζε τα παντα σε φαση trailer
stan marsh is about to become… :lol::lol::lol:

ηταν κορυφη εκεινο το επισοδιο ρε
το τελευταιο ειχε καποιες καλες ιδεες αλλα τις τραβηξε σε σημειο που να μην ειναι αστειο.
και αυτο με τους fags ηταν καλο αλλα το ψιλοχαλασαν στο τελος

Όσον αφορά το Stanley’s Cup, αν εξαιρέσουμε το καφροφινάλε, θεωρώ ότι είναι ίσως το πιο βαρετό και ανούσιο επεισόδιο που έχουν βγάλει (άντε μαζί ίσως με 2-3 ακόμα).

Ποιές θα λέγατε πως είναι οι αγαπημένες σας seasons? Απο άποψη συνολική, εκείνες δλδ οι seasons που περιείχαν επεισόδια που θεωρήσατε το ένα καλύτερο απο το άλλο (και όχι ας πούμε εκείνες που είχαν κάποια που θεωρήσατε γαμάτα και άλλα που δε σας άρεσαν καθόλου).

Εγώ θα έλεγα 6 και 8, με τις 5, 7 και 11 να ακολουθούν απο κοντά…

[SPOILER]Lupin, δε χρειάζεται να πεις, ξέρω. Seasons 1 ως 5. :stuck_out_tongue:

Αν ήταν συγκρότημα θα λέγαμε “και τα πρώιμα demos”. :P[/SPOILER]