Suicidal Angels

για μενα εκτος απο αυτα σιγουρα δαρκ ειντζελ νταρκνες ντισεντς και χιραξ το πρωτο! 8)

ναι βρε, και χιλια δυο ακομα, αλλα ασε να δει ο Deadmeat πως θα τα παει με το “κιτ για αρχαριους”, κ αν του αρεσει παει κ παραπερα. η αληθεια παντως ειναι οτι οι Dark Angel ειναι μεγαλη μπαντα. αν γουσταρεις τον Bay Area ηχο ακου οπωσδηποτε Ulysses Siren, obscure thrash εκεινης της περιοδου!

φρεσκο φρεσκο.

[B]27 Ιανουαριου[/B] ερχεται.

ελπιζω σε περαιτερω ψαξιμο των μικρων και εμπλουτισμο της μουσικης τους. λαικιστι, να στρωσουν κατω το κωλαρακι τους και περα απο πορωση να προσφερουν και λιγη ριφαριστη ποιοτητα.

εντιτ:χαχαχαχα! ποσο καμμενοι κ οι δυο.

ωραίο το εξώφυλλο αλλά σαν πολύ νωρίς δεν το ανακοίνωσαν; Anyway τους πάω τους suicidal αφού σε κάθε άλμπουμ γίνονται καλύτεροι. Το dead again έφαγε πολύ λιώσιμο.

γαματο εξωφυλλο!!!εγω δεν πιστευω οτι γινονται καλυτεροι απλως εξελισσονται!!το αγαπημενο μου ειναι το eternal domination ενω το sanctify που ακολουθησε με απογοητευσε αρκετα γιατι το ελιωνα το 1ο πριν καν βγει το 2ο κ περιμενα κατι αναλογο!το dead again ειναι πολυ καλο δισκακι παντως!!!

Ed Repka εξωφυλλάρα σκέτη καύλα!!! Πάμε Suicidal Angels πάρτε κεφάλια!:smiley:

Εξωφυλλάρα, αναμένουμε με ανυπομονησία!

Κλασικό εξώφυλλο death / thrash μπάντας. Αναμένουμε το περιεχόμενο, ελπίζω σε μια καλή συνέχεια.

Αυτό…θα πάρουν κεφάλια, για άλλη μια φορά:):!:

Το εξωφυλλο “βρωμαει” Ed Repka οπως και του Dead Again. Και αυτο μου φερνει και σε Kreator, θα μπορουσα δηλαδη να το φανταστω εξωφυλλο σε δισκο τους. Καλη μπαντα, κλασικο thrash, πωρωτικο, αλλα πρεπει να εμπλουτισουν καπως τον ηχο τους.

ακριβως αυτο ! αν και νομιζω δεν τους ενδιαφερει, εχουν δειξει καμποσα χρονια οτι πλεον αυτο ειναι το στυλ τους. σεβαστο, αν κ πιστευω οτι θα ηταν ακομα πιο ενδιαφεροντες αν ξεφευγαν λιγο απο αυτο το “ακουω ΜΟΝΟ slayer μεσαιας περιοδου” στυλ τους. το dead again ομως ηταν τιγκα πορωτικο, για να λεμε τα συκα συκα…

Καινούριο κομμάτι από τον επερχόμενο δίσκο

[B][U]http://www.youtube.com/watch?v=pku9uNF78ys[/U][/B]

Μ’ άρεσε αρκετά, στα κλασικά στάνταρ του συγκροτήματος. Άντε να βγει και το full length για να έχουμε πιο ολοκληρωμένη άποψη.

…thrash πόρωση:metal::):!:

ετσι οπως το πανε εγω θα αρχισω να σκυλοβαριεμαι. οχι οτι δεν ειναι ευχαριστα τα κομματια τους αλλα εχω την αισθηση οτι καθε φορα ακουω υλικο απο 1 αλμπουμ. κανουν συνεχεια τα ιδια πραγματα. δεν λεω να γινουν προγκρεσιβ αλλα λιγα νεα στοιχεια απο αλμπουμ σε αλμπουμ δεν θα εβλαπταν. ελπιζω τα υπολοιπα κομματια να προσφερουν κατι πιο καινουριο…

Στα στάνταρ που έθεσε το Dead Again ένα άκρως γαμηστερό κομμάτι. :)Αναμένω το full length με ανυπομονησία για να δώ αυτό που επισημαίνει και ο Deadmeat, τι άλλο καινούριο θα χουν ρίξει στον ήχο τους! Για δώστε κοπάνημα στο λαό αλάνια! :metal::metal:

Συνέντευξη στο Rock Overdose από τον Νίκο Μελισσουργό για το Bloodbath

Ακόμα ένα καινούριο κομμάτι, μια εβδομάδα πριν την επίσημη κυκλοφορία:

[B]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=V_GPCZJP8Yk[/B]

Κινείται και σε πιο mid tempo μονοπάτια, αλλά για να πω την αλήθεια μου άρεσε παραπάνω από το ομώνυμο. Μέχρι στιγμής πάντως 2/2 για μένα.

νεα θρας μεταλ μπαντα ειναι. παιδια που θεωρητικα πρεπει να διψανε να παιξουν μουσικη. δεν μπορω να πορωθω λοιπον οταν σε 3.30 λεπτα παιζουν μολις 2 ριφ. κριμα…

…και για μένα 2\2 είναι αλλά με αυτό να είναι ένα κλικ κατώτερο του Bloodbath:):!: