Suits [TV] - δικηγοροδράμα και όχι μόνο

Ισχύει. 2 φορές είδα το τελευταίο. Και έχεις δίκιο για την πορεία. Θα ήθελα να δείξει και μια δυνατή δίκη π.χ
Εντάξει κακώς η σύγκριση αλλά Damages δεν με ενδιέφερε να δείξει τίποτα παραπάνω. Η σειρά ήταν τρομερή από μόνη της. Εδώ θέλει κάτι ακόμη

Ξεκίνησε η τρίτη σεζόν. Να ξυπνήσω το θρεντ να σχολιάσουμε μετά.

Να πω κι εδω λιγα πραγματα
Εχω πει ηδη αυτο

[SPOILER]

[/SPOILER]

Πιο πολυ μου αρεσε η πρωτη σεζον που ειχε σαν θεμα την ζωη του Μαικ παρα η δευτερη και η μεχρι τωρα τριτη που ασχολουνται με το δικηγορικο γραφειο. Ηταν πιο αναλαφρη και δεν προσπαθουσε να δειξει οτι ειναι περισσοτερο σοβαρη απο αυτο που ειναι κλπ κλπ.
Στην μεχρι τωρα τριτη ο ρολος του Λουις εχει γινει τελειως καρτουν και δεν μου αρεσει. Κυριως γιατι η σειρα θελει να το παιξει πιο πολυ δραμα οπως ειπα.

Επισης δεν ξερω ποσο σας αρεσει η Gina Torres απο αλλες σειρες αλλά ειναι ΤΡΑΓΙΚΗ στο παιξιμο της και στις κινησεις της. Mου θυμιζει αυτην. http://www.youtube.com/watchv=c-0riQnb7hM

Απο το πολλ σαν χαρακτηρας Donna εννοειται. Δε φερνει λιγο στην Del Rey;
Η Rachel στο 90% των φορων που μαλωσε ή θυμωσε με καποιον, ειχε αδικο. Αλλα ενταξει οκ. Δεν χορταινεις να τη βλεπεις.
Θα ψηφισω Τζενυ γιατι ηθελαν να τη διωξουν και εστησαν τη σκηνη στο 2x01 ετσι ωστε να μη μας νοιαξει.

[SIZE=“4”][B]Edit:[/B] [/SIZE]Αυτο με τις ατακες απο ταινιες μερικες φορες κατανταει γελοιο γιατι ειναι απλα generic προτασεις. Σε φαση να γινεται αυτος ο διαλογος

  • Καλημερα
  • Καλημερα και σε εσενα
  • Χα εχεις δει και εσυ τον Νονο. #-o

Να σταματησει και αυτο που σε καθε λογομαχια καποιος θα πει bullshit.

Στο φετινο πεμπτο(?) επεισοδιο δεν μου αρεσε το παιξιμο του Χαρβευ στην σκηνη

[SPOILER]που λεει στον αλλον να φυγει απο το γραφειο του[/SPOILER]

Έλα ήταν πετυχημένο το SHIIIIIIIIIIIIIIIIIIITTTTTTTT, με Mike και Katrina.
Επίσης, για την Torres θα συμφωνήσω. Ενώ στην αρχή μου άρεσε σαν χαρακτήρας αρχίζει και με εκνευρίζει πολύ στη σειρά το παίξιμο και ο χαρακτήρας της. “Φαίνεται” πολύ επίπεδη όπως και στο Hannibal.

bump μετά από μισό χρόνο γιατί την άρχισα πριν μερικές μέρες και τώρα τελειώνα όσα έχουν βγεί από την 3η σεζόν.

Τα περισσότερα έχουν ειπωθεί. Λούις μεγάλη μορφή, μακράν ο καλύτερος χαρακτήρας της σειράς. Αλλά όλα τα λεφτά είναι η θεάρα Ντόνα <3 Μόνο λατρεία

Πατατα η νεα σεζον,και το σεναριο μαπα, και ολοι αδιαφοροι και βαρετοι, σεμιναριο κακης ηθοποιιας και παλι απο την Τορρες, μονο θεουλης Λουις και ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ Ντονα.

Ας το ληξουνε και ας κανουνε ενα σπιν-οφφ με αυτους τους δυο να γουσταρουμε.

true dat. Αηδία η νέα σεζόν. Μόνο Λούις και Ντόνα.

Περίμενα μέχρι και το πέμπτο (που είδα χθες) για να γράψω γνώμη. Με έχουν κουράσει τόσες θεωρίες, τόσες πλεκτάνες, τόσες γαματοσύνες απ’ όλους. Ότι προείπατε Θέριο και Μέμπρα.