Tenacious D

εγω την ειχα βρει πριν κανα 2 χρονια. ψαξε να την βρεις οοοπωσδηποτε!

εχω ακουσεi και εχω δει αποσπασματα απτη ταινια παντως παιζουν γαμω
δεν ξερω ποιο δισκο ακουσα
ειχε αυτο το τραγουδι ‘‘metal’’ μεσα
καλη φαση8)

Τρελή φάση οι τύποι :smiley: έχω δεί κ την ταινία κ το αγαπημένο μου σημείο είναι εκεί με το διάβολο κ εκεί που είναι μέσα στο μουσείο κ προσπαθούν να περάσουν τα λεηζερ για να πάρουν τη πένα :lol:!κ από τραγούδια φυσικά Beelzeboss και Classico!

To Pick of Destiny άκουσες:wink:

Κι εγώ αυτά τα δύο αγαπάω απ’ την ταινία, και το Kickapoo:D

Ταινιάρα, και την είδα πρόσφατα κιόλας για 1η φορά.
Αγαπημένα στην ταινία τα Kickapoo & Master Exploder.
Οι σκηνές αυτές είναι κλασικές.:lol:

kickapoo ειχα μαθει τα λογια αμεσως απ εξω:p
master exploder rules:metal:
οι τυποι εχουν φοβερη συνθετικη ικανοτητα

οταν εμαθα οτι ο διαβολος ειναι ο dave grohl εμεινα καπως ετσι: :expressionless:

just…the greatest band in the world!! :wink:

ωραιο συγκροτημα…Τζακ Μπλακ…τι να λεμε τωρα; :smiley: τον λατρευω απο καθε αποψη.Δειτε οπωσδηποτε και το school of rock.Εμενα το αγαπημενο μου σημειο στη ταινια με την πενα του πεπρωμενου ειναι ο διαγωνισμος με τον διαβολο και το τραγουδακι που παιζεται εκεινη την ωρα.Απλα τα σπαει :bounce:

:twisted: :yes you are fucked!!!shit out of luck!!!i am complete and my cock you will suck!!!

ο Lee σου φέρνει λίγο…:stuck_out_tongue:

Εεεετσι ρε. Γιου καντ κιλλ δε μεταλ. Δε μεταλ γουιλ ληβ ον.

Πραγματικά ωραία μπάντα oι tenacious d:P ο jb τα σπάει τον πάω πολύ!μακάρι να ερχόντουσαν κ από ελλάδα λίγο…

Μπα μάλλον είναι σε ύφεση η “μπάντα”… Κ εγώ τους γουστάρω αρκετά αλλά μάλλον δείχνουν να ξεφουσκώνουν… :?

Δείτε σχετικό post σε αυτό το thread για να καταλάβετε από που έχει - πιστεύω - επηρρεαστεί ο Jack Black!

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=13711&page=2

Νέο album λέει έρχεται το Μάιο

Εξωφυλλάρα

:metal::metal::metal::metal:

…αυτά είναι:metal::metal::metal::metal::):!:

Oooooooooh yeaaaah!

αντε να δουμε:D