Terror - 17 & 18/2 - Σαλόνικα & Αθήνα

Πολύ δυναμικά μπαίνει η χρονιά λέμε!!!

Γύρω στο 20άρι η φάση!

νταξ, πιστεύω αύριο θ’ανακοινώσεις κάτι σε dropkick murphys ;p

εκεί θα’μαστε :smiley:

γαμώ τις φάσεις. να δούμε που θα πρωτόπάμε

Ωπ δεν το’χα δει αυτό.
Ντάξει Terror λάιβ είναι άρχοντες (είχανε σβήσει τους Hatebreed πρόπερσι άνετα), με καλό εισιτήριο τους ξαναβλέπω εύκολα, αν και την ΗΤ την έχει φοβηθεί λιγάκι το μάτι μου τελευταία.

Ελπίζω να σε κάλυψα με D.R.I.

15 με 20 θα είναι το εισιτήριο!

DRI θα’χουμε και αθήνα όμως; ;p

παλέψιμη και εδώ η τιμούλα :smiley:

Δε ξέρω για DRI γιατί αυτούς δεν τους φέρνει το SHC όπως Terror και DBD!

γιατί το λες?

h HT δεν ήταν που’χε διοργανώσει το Hatebreed/Terror πρόπερσι και το Sick Of It All πέρσι? :-k
Πολύ ακριβά λάιβ αμφότερα.

Αν όχι, γράψε λαθος.

α οκ νομίζω στέκει αυτό. Και πρέπει να τα είχε κάνει με την playfalse, που και τώρα μαζί φέρνουν τους terror

Εγώ πάντως για Terror χτες που μιλούσα με παιδιά από το Salonica Hardcore Crew (αυτοί που διοργάνωσαν την φάση μαζί με ΗΤ) με είπαν ότι μέχρι 20 θα είναι. Παραπάνω με τίποτα. Τώρα δεν ξέρω αν ισχύει μόνο για Σαλόνικα!

bump γιατί φτάσαν οι μέρες!!!

Σαλόνικα θα είναι κανένας;;

Ντάξει μόλις γύρισα Καβάλα…

ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΧΑΣΕΤΕ ΑΠΛΑ!!!

Με μια λέξη: ΓΑΜΗΣΑΝ
Με δυο λέξεις: ΠΟΥΤΑΝΑ ΟΛΑ

Τιμιότατο live

  1. Γ@ΜΗΣΑΝ, τα σπάσανε όλα… :slight_smile:

  2. Λίγο παραπάνω κόσμο να είχε, να κάνουμε πιο εύκολα stage diving :stuck_out_tongue:

  3. Να παίζανε κανένα τεταρτάκι παραπάνω :-k
    Αντέχαμε μπροστά λίγο ακόμα 8)

Κόσμος καμιά 100-120 να είχε. Παραπάνω δύσκολα!!

Θα’ναι κανείς σήμερα?

ego:D

^Δε σε πρόλαβα μαν. :frowning:

Λοιπόν, έχοντας φάει βροχή κουβάδες, μπήκα λίγο πριν τελειώσουν οι Go Ask Alice που παίζουν ακριβώς το είδος hardcore που σιχαίνομαι οπότε δε θα επεκταθώ, ΜΟΝΟ ΤΕΡΡΟΡ παιδιά μου, σετ μίας ώρας αλλά μιλάμε για ισοπέδωση.
“Τhis is your microphone, this is your stage, this is your pit”, είπε o Scott Vogel που έχει βάλει κάποια λίγα κιλάκια, και μιλάμε για κακό χαμό. 300 περίπου άτομα να τα δίνουν όλα, η μπάντα ένα με το κοινό, κομμάτια ακόμα κι απ’το demo του 2002. Οι Terror live είναι θεοί και σβήνουν τους πάντες με μερικά από τα πιο ουσιώδη beatdowns που έχω ακούσει ποτέ live. Σαρωτικοί. Η σκηνική παρουσία τους είναι ο ορισμός της τίμιας hardcore μπάντας και ο χορός και η κινησεολογία του Vogel με σκλάβωσε ξανά.
Πρόπερσι είχαν κάνει σκόνη τους Hatebreed, σήμερα παίζαν χωρίς αντίπαλο, τσιμπήσαμε και σιντί στο τέλος και πλέον αποδείχτηκε ότι κάποια πράματα παραμένουν σταθερά:

αυτά. Μπεστ χάρκορ λάιβ μέχρι να ξανάρθουν οι ίδιοι, οι κονβέρτζ ή οι ιντέγκριτι.

φιλούρες.

edit. σετλιστ δε θυμάμαι με τίποτα, αλλά highlights τα Your Enemies Are Mine, Never Alone (έπος), Always the Hard Way (μόνο κλάμα).