The Dark Knight Rises

αδιαφορίλα οι ρόλοι δηλαδή :\

Γιατί ρε “αδιαφορίλα”; Μήπως ξέρει κανείς τι έχει στο μυαλό του o Νόλαν για το τρίτο μέρος. Εξάλλου, το ότι θα παίζει η Κοτιγιάρ μια συνεργάτη του Wayne δεν αποκλείει το να έχει διπλή ταυτότητα, να’ναι η Talia μωρέ.

[SIZE=“3”]Με χαλαει ο τιτλος, ηθελα κατι διαφορετικο απο την δευτερη ταινια.
Παρολα αυτα λογικα θα ειναι εκπληκτικο, εγγυηση Κριστοφερ Νολαν[/SIZE]

ο μονος λογος που δε γουσταρω οτιδηποτε βγαινει απο κομικς σε ταινια,ειναι επειδη θελουν να το κανουν γραφικο,οπως τα κομικς δηλαδη

ωστοσο,οι 2 μπατμαν ταινιες,εχουν στειλει την μετατροπη απο κομικ σε ταινια,σε αλλη διασταση

ετσι μαλιστα,γουσταρω τετοιες ταινιες,να εχουν σοβαρο υφος,δραμα,φιλοσοφια και δραση…πραγματικα περιμενω με ανυπομονησια την τριτη και τελευταια ταινια

ξεκινησαν και επισημα τα γυρισματα.περιμενουμε λεπον
και(αν και δεν ξερω αν ειναι οφισιαλ,ετσι ελεγε)

σε σποιλερ γιατι δε βρηκα μικροτερη :stuck_out_tongue:

κι εμένα με χαλάει, θα προτιμούσα πχ Batman: The Rise and Fall, ειδικά αφού έχει και Bane μέσα θα του σπάει τη πλάτη αφήνοντας τον σακάτη, και θα τελειώνει εκεί…

η Catwoman είναι αγαπημένη κι ελπίζω να παίξουν με το ερωτικό στοιχείο ανάμεσα τους, αλλά ο κυρίως αντίπαλος θα γούσταρα πολύ να είναι ο Anarky! Πιστεύω άν ήταν λίγο έξυπνος ο Νολαν θα τον επέλεγε και θα έφτιαχνε ένα σενάριο κάπως “πολιτικοποιημένο”, δείχνωντας που οδηγεί ο κομμουνισμός/αναρχία και που ο σοσιαλισμός/φασισμός, παρομοιάζωντας τον πρώτο με τον Anarky και φυσικά τον δεύτερο με τον Batman. Αυτό σαν απλή ιδέα του τι θα μπορούσε να κάνει, ελπίζω να μην επιλέξει πάλι κάποιον κακό από αυτούς που ήδη έχουμε δεί (πχ τον Πιγκουίνο)…

http://screenrant.com/dark-knight-rises-bane-image-viral-site-kofi-116333/

σε προλαβα μια σελιδα πισω:hippy:

η αφισα της ταινιας

και παρασκευη το τρειλερ λεει.νταξ μωρε

[SPOILER]=P~=P~=P~[/SPOILER]

Πώωωω παίζει να είναι άπειρα ταινιάρα
Και η Anne Hathaway είναι απλά…8O8O8O=P~

Σημερα πρώτο τρεηλερ, ε; :oops:

ναι, αλλα ακομα τιποτα…

αντε και γαμησου δηλαδη … ποια ειναι η γαμημενη λειτουργια των σποιλερ

lol…!

[SPOILER][/SPOILER]

:stuck_out_tongue:

παιδια επειδη και εγω σημερα το περιμενα πως και πως εκανα μια γρηγορη ερευνα στο ιντερνετ.και σε εγκυρες σχετικα σελιδες για την ταινια,ειδα οτι το τρειλερ προβληθηκε μια φορα στην πρεμιερα του χ.π αλλα δεν εχει βγει στη δημοσιοτητα γενικα επειδη το απαγορευει η γουορνερ.αλλα βρηκα αυτο.ειναι τραβηγμενο μεσα απο αιθουσα και προσωπικα μου φαινεται αρκετα ριαλ.

τι λετε?
http://www.youtube.com/watch?v=F1KnKixyMSM&feature=player_embedded

βασικα ειπανε οτι θα το βαζανε και στην πρεμιερα του χαρι ποτερ, οποτει σωστο φαινεται. αλλα πολυ μικρο γμτ.

αυτό περιμένουμε όλη μέρα? αυτό το εχω δει και εγώ…

ναι ετσι λεω και εγω.μικρο ειναι γιατι ειναι teaser.αφου πριν κανα μηνα ξεκινησαν γυρισματα.παντως καλο ε?:bounce:
για ενα δευτερολεπτο φαινεται και μονομαχια με bane

:stuck_out_tongue: