The Dark Knight

ε,όχι και χαζοχαρούμενος παρανοϊκός ένας απ’τους υπέρτατους ρόλους έβερ

:lol::lol::lol:

Eπος,:lol::lol: οταν τοχα πρωτοδει πριν κανα χρονο,ειχα γονατισει στο γελιο…πο,επικ ξεθαμα,το τι γραφικοτητες και μλκιες εχω γραψει εδω δε λεγεται…:p…

:lol::lol:

τρελο γελιο…
ακομη και σε αυτο ομως ο τζοκερ κερδιζει τις εντυπωσεις… 8) (:p)

αχχαχααχ :stuck_out_tongue:

Δεν ήξερα πού να το χώσω οπότε μπαίνει εδώ.

The dark knight rises \m/
Anne Hathaway στο ρόλο της catwoman.
και Tom Hardy στο καστ, στο ρόλο κάποιου Bane. Οι κομιξάδες αν ξέρετε ενλάιτεν μι.

άμπαλη :stuck_out_tongue:

edit: τώρα πρόσεξα αυτό για την Anne Hathaway. εμετός. είναι σίγουρα αυτα?

γιεπ, το έχει και το imdb πλέον.

αν κανει το Knightfall,ειναι ηδη ταινιαρα.

η Hathaway δεν τοχει, ανυποφορη εννιωτε…αλλα κλασσικα, In nolan we trust και θα δειξει…και με το Λετζερ αρχικα τα ιδια λεγανε, ο Νολαν εχει δειξει οτι μπορει και βγαζει δυνατες ερμηνειες απο οποιον ηθοποιο συνεργαστει…θα δειξει, παντως η τυπισσα με κανει να νυασταζω…

Ε για Μπεην, οκ,:smiley: και καρδουλες!

Κακή η επιλογή της Hathaway, το πιο πιθανό είναι να βγάλει τη γατούλα της Βουγιουκλάκη

πφφ, δεν εχω ορεξη ουτε στη δουλεια να παω…:stuck_out_tongue:

[SPOILER]καλα οχι, απλα miehh, ηλπιζα σε καλυτερη ηθοποιο συν καλυτερο παρουσιαστικο απο τις τοσες που ειχαν ακουστει[/SPOILER]

παντως καληφασ με Μπεην, οποιος ειδε το φετινο(του 2008 βασικα) Bronson θα καταλαβει γιατι ο Χαρτνυ μπορει να δωσει ερμηνεια αλα Λετζερ και να αφησει το στιγμα του-οπου στο Bronson πετυχαινει μια απο τις πιο δυνατες και εκκεντρικες ερμηνειες που εχω δει ποτε σε ταινια-…στα + οτι οκ, ειναι β διαλογης χαρακτηρας-που τελικα ο Νολαν γενικα τους ψηνει ωραια(ρας αλ γκουλ) και οτι ναι, το Knightfall που δεν παιζει να μην κανει ενα μικρο δανειο ο Νολαν απο κει ειναι pure comic perfection…

Hathaway?

ρε η νιρανα καλύτερη είναι,τουλάχιστον εκει βλέπεις κολλαράκη και κλείνεις την φωνή!

κατσε να τη δουμε πρωτα… ειμαι σιγουρος οτι τα λατεξ κολαν δεν θα της πηγαινουν ασχημα… :smiley:

Πωωωωω την ξενέρωτη ρε πούστη;;;;

Μακάρι να κάνει πάλι τα μαγικά του ο θεόθεος Νolan και να στρώσει ωραία η φάση.

Πολύ ωραία επιλογή ο Hardy και respect που είναι όλοι εκεί πάλι!!! :smiley: :smiley:

ποια ξενερωτη ΡΕ

μενα [U]δω[/U] μαρεσνει.

Μου βγάζει κάτι το πολύ αντιπαθητικό! -.-

Ξου ρε αγαπάμε Anny. Tom Hardy μόνο σε Inception και Rock&Rolla τον έχει δει.

Ομορφούλα είναι μωρε αλλα πολύ… “καλό” κοριτσι για Κατγουμαν. Τι να πουμε θα δειξει… Και εκεινος ο φλωρος ο Χιθ Λιτζερ γαμησε και εδειρε σαν Τζόκερ από το πουθενα. Χαρτνυ μεγάλη επιλογή από την άλλη. Τι τα θελετε; Του χρονου τετοια εποχη θα βγει το πρωτο τρεηλερ και θα ταυλώνουμε ομαδικώς δω μεσα όπως και να έχει… :stuck_out_tongue:

ρε, η τυπισσα ειναι ωραιο μ@@νι, δε λεω, μπορει να γινει και πιο εκφυλο οπωτε Thumbs up, μπορει να παιξει-οπως σε αυτο που λεει ο γιασονας που ηταν δυνατη- αλλα παραειναι ΓΛΥΚΙΑ! εχει πολυ γλυκια μουρη-βουγιουκλακη αλερτ που λεει και ο Νταρθ- + ειναι πολυ νεα ακομα και δεν βγαζει αυτο το ωριμο-προς-μιλφ της Σελινα…

Οπωτε θεμε ενα καλο κοστουμι, ενα καλο μεηκ απ/κατι + μια πολυ δυνατη ερμηνεια-την καλυτερη που μπορει να δωσει βσκ-…

Για Χαρντυ τη να πω…
http://http://www.youtube.com/watch?v=GMJ1c3qxOWc
απο το τρεηλερ και μονο καταλαβαινεις οτι ο τυπος ειναι ικανος για ολα:D

edit

θα ανοιξω τοπικ το μεσημερι με ποστ ποταμια κτλ κτλ(ναι, θα τα γραψω,δεν το λεω ετσι:P)