The Dark Knight

:lol::lol::lol:

Eπος,:lol::lol: οταν τοχα πρωτοδει πριν κανα χρονο,ειχα γονατισει στο γελιο…πο,επικ ξεθαμα,το τι γραφικοτητες και μλκιες εχω γραψει εδω δε λεγεται…:p…

:lol::lol:

τρελο γελιο…
ακομη και σε αυτο ομως ο τζοκερ κερδιζει τις εντυπωσεις… 8) (:p)

αχχαχααχ :stuck_out_tongue:

Δεν ήξερα πού να το χώσω οπότε μπαίνει εδώ.

The dark knight rises \m/
Anne Hathaway στο ρόλο της catwoman.
και Tom Hardy στο καστ, στο ρόλο κάποιου Bane. Οι κομιξάδες αν ξέρετε ενλάιτεν μι.

άμπαλη :stuck_out_tongue:

edit: τώρα πρόσεξα αυτό για την Anne Hathaway. εμετός. είναι σίγουρα αυτα?

γιεπ, το έχει και το imdb πλέον.

αν κανει το Knightfall,ειναι ηδη ταινιαρα.

η Hathaway δεν τοχει, ανυποφορη εννιωτε…αλλα κλασσικα, In nolan we trust και θα δειξει…και με το Λετζερ αρχικα τα ιδια λεγανε, ο Νολαν εχει δειξει οτι μπορει και βγαζει δυνατες ερμηνειες απο οποιον ηθοποιο συνεργαστει…θα δειξει, παντως η τυπισσα με κανει να νυασταζω…

Ε για Μπεην, οκ,:smiley: και καρδουλες!

Κακή η επιλογή της Hathaway, το πιο πιθανό είναι να βγάλει τη γατούλα της Βουγιουκλάκη

πφφ, δεν εχω ορεξη ουτε στη δουλεια να παω…:stuck_out_tongue:

[SPOILER]καλα οχι, απλα miehh, ηλπιζα σε καλυτερη ηθοποιο συν καλυτερο παρουσιαστικο απο τις τοσες που ειχαν ακουστει[/SPOILER]

παντως καληφασ με Μπεην, οποιος ειδε το φετινο(του 2008 βασικα) Bronson θα καταλαβει γιατι ο Χαρτνυ μπορει να δωσει ερμηνεια αλα Λετζερ και να αφησει το στιγμα του-οπου στο Bronson πετυχαινει μια απο τις πιο δυνατες και εκκεντρικες ερμηνειες που εχω δει ποτε σε ταινια-…στα + οτι οκ, ειναι β διαλογης χαρακτηρας-που τελικα ο Νολαν γενικα τους ψηνει ωραια(ρας αλ γκουλ) και οτι ναι, το Knightfall που δεν παιζει να μην κανει ενα μικρο δανειο ο Νολαν απο κει ειναι pure comic perfection…

Hathaway?

ρε η νιρανα καλύτερη είναι,τουλάχιστον εκει βλέπεις κολλαράκη και κλείνεις την φωνή!

κατσε να τη δουμε πρωτα… ειμαι σιγουρος οτι τα λατεξ κολαν δεν θα της πηγαινουν ασχημα… :smiley:

Πωωωωω την ξενέρωτη ρε πούστη;;;;

Μακάρι να κάνει πάλι τα μαγικά του ο θεόθεος Νolan και να στρώσει ωραία η φάση.

Πολύ ωραία επιλογή ο Hardy και respect που είναι όλοι εκεί πάλι!!! :smiley: :smiley:

ποια ξενερωτη ΡΕ

μενα [U]δω[/U] μαρεσνει.

Μου βγάζει κάτι το πολύ αντιπαθητικό! -.-

Ξου ρε αγαπάμε Anny. Tom Hardy μόνο σε Inception και Rock&Rolla τον έχει δει.

Ομορφούλα είναι μωρε αλλα πολύ… “καλό” κοριτσι για Κατγουμαν. Τι να πουμε θα δειξει… Και εκεινος ο φλωρος ο Χιθ Λιτζερ γαμησε και εδειρε σαν Τζόκερ από το πουθενα. Χαρτνυ μεγάλη επιλογή από την άλλη. Τι τα θελετε; Του χρονου τετοια εποχη θα βγει το πρωτο τρεηλερ και θα ταυλώνουμε ομαδικώς δω μεσα όπως και να έχει… :stuck_out_tongue:

ρε, η τυπισσα ειναι ωραιο μ@@νι, δε λεω, μπορει να γινει και πιο εκφυλο οπωτε Thumbs up, μπορει να παιξει-οπως σε αυτο που λεει ο γιασονας που ηταν δυνατη- αλλα παραειναι ΓΛΥΚΙΑ! εχει πολυ γλυκια μουρη-βουγιουκλακη αλερτ που λεει και ο Νταρθ- + ειναι πολυ νεα ακομα και δεν βγαζει αυτο το ωριμο-προς-μιλφ της Σελινα…

Οπωτε θεμε ενα καλο κοστουμι, ενα καλο μεηκ απ/κατι + μια πολυ δυνατη ερμηνεια-την καλυτερη που μπορει να δωσει βσκ-…

Για Χαρντυ τη να πω…
http://http://www.youtube.com/watch?v=GMJ1c3qxOWc
απο το τρεηλερ και μονο καταλαβαινεις οτι ο τυπος ειναι ικανος για ολα:D

edit

θα ανοιξω τοπικ το μεσημερι με ποστ ποταμια κτλ κτλ(ναι, θα τα γραψω,δεν το λεω ετσι:P)

Ειχαν πεσει κατι προτασεις για κατ γουμαν, οι οποιες ηταν μια και μια. Τωρα αυτη σε συγκριση με τις αλλες δε μου αρεσει αλλα και θα εμπιστευτουμε Νολαν και θα χεστουμε πανω μας με το πρωτο τραιλερ.