The Lord of the Rings: The Rings Of Power (TV series)

5 Likes

https://www.youtube.com/shorts/VRsXMigLGiI

3 Likes

Βρε το harfoot :heart:

4 Likes

έκλαψα με Έλροντ

4 Likes

Γελασα δυνατα με JP, ο Σαρουμαν υποτιθεται ειχε το specialpower της φωνης που ηταν πολυ υποβλητικη και εκανε τους παντες να υποτασσονται στην θεληση του, ο,τι πρεπει για τον JP με την κερμιτ-που-εχει-φαρυγγιτιδα φωνη, πραγματικα γαμησε. Καλυτερο και απο Tommy Wiseau - Aragorn.

Την Cardi B βάλαν για Arwen ?? :joy::joy:

Jordan Peterson για Saruman :rofl:

Ο Μπουσεμι για Γκολλουμ παιζει οντως να γαμαγε εντωμεταξυ :rofl:

6 Likes

Ευκολα

τι λέτε ρε, αυτο hands down θα ήταν επος.

Δυνατές προσθήκες

2 Likes

Καλά πήγε αυτό.

https://screenrant.com/lord-rings-power-season-1-viewership-completion-stats/

1 Like

ήταν μέτριο με πολλά λεφτά και μια πολυ χαζή woke καμπάνια, που ουσιαστικά δεν χαλάσανε λεφτά. ΕΝΑΝ megastar δεν είχε. δλδ… απορούν ? ακόμα και “αγνώστους” να πάρεις, πρέπει να πάρεις άτομα που θα δεις ένα σκριν τεστ και θα πεις WOW. αυτός/ή είναι …

Ένα χρόνο μετά την πρεμιέρα της σειράς, το κανάλι Men of the West κάνει μια ανασκόπηση, τι μας έχει μείνει από την σειρά τόσο καιρό μετά και τι να περιμένουμε από εδώ και πέρα.

Γενικά το κανάλι αυτό μαζί με 1-2 ακόμα έχουν ωραίο υλικό, για τους φαν των βιβλίων κυρίως, και το παρακολουθώ συχνά πυκνά. Και σε αυτό το βίντεο τα λέει πολύ ωραία κατά την γνώμη μου και αρκετά πιο ψύχραιμα πλέον.

2 Likes

Συμπαθητικο :stuck_out_tongue:

ΥΓ. Μετα διαπιστωσα οτι ειχε ποσταριστει στις σειρες

2 Likes

Έχω πεθάνει με τα σχόλια στο youtube.

Elves: “Oh no, Halbrand is actually Sauron!”
Halbrand: puts on wig and pointy ears
Elves: “Where did he go? Must’ve been the wind…”


Halbrand: I don’t wear half my wigs half as much as I would like, and I wear less than half my wigs half as much as they deserve


“But they were all of them deceived, for another wig was made…”


One wig to prank them all“

5 Likes

Εγώ πάντως το ξαναβλέπω κ μπορώ να πω ότι το ευχαριστιέμαι

2 Likes

Πολυ φιλοδοξο φαινεται. Κραταω μικρο καλαθι. Κ απο την πρωτη σεζον φτιαχνω τρεηλερ που να φαινεται δυνατο αλλα το γραψιμο ηταν πολυ κακο. Μακαρι να εχει βελτιωθει