The Tea Party

Τωρα μολις ειδα οτι “κυκλοφορησε”
:wink: :wink:

όποιος το βρει την οπτική του εκδοχή εκεί έξω, ας σφυρίξει κλέφτικα

Υπαρχει για αγορα στο wowhd.co.uk σε blu ray, dvd,cd. Ηδη εχω παραγγειλει το δικο μου blu ray και το περιμενω πως και πως στην πορτα μου!! Εχει φυγει εδω και μερες…

Μολις το ακουσα και ειναι χασιμο ρε πουστη…
[B]ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ![/B]
Περιμενω και εγω πως και πως το οπτικο.
Mονο να ειχε και το Walking Wounded που ειναι η μεγαλη μου αγαπη…

Πωωω ρε μου ανάψατε τα κάρβουνα βραδιάτικα! Άντε ελάτε Ευρώπη γαμώτι μου να οργανωθεί το προσκύνημα

ένα δείγμα από το dvd

http://youtu.be/HumbKouo0gg

STATEMENT TO FANS

?It has recently come to our attention that on some copies of The Tea Party Live In Australia release, there is a manufacturing error that creates misassigned channels on the 5.1.

The issue has been addressed but if you feel that your copy has this issue, please email: theteaparty@viavision.com.au and we will tell you how you can get a replacement disc."

the edges of twilight
splendor soils
transmission
interzone mantras
triptych
seven circles

εσεις?

Μ αρέσεις!

Transmission 10άρι
The Edges of twilight 10άρι
Interzone Mantras 10άρι
Triptych 9άρι (10άρι ουσιαστικά και αυτό μιας και έχει ένα από τα 5 αγαπημένα μου τραγούδια γενικά, το Halcyon Days)
Splendor Soils 9άρι
Seven Circles 8άρι

Δεκάρι για μένα και οι διάσπαρτες ακουστικές η εναλλακτικές εκτελέσεις που υπάρχουν. Alhambra 10άρι πχ. Ακουστικά Inanna, Bazaar και Silence απλά δεν παίζονται! Ούτε Sister Awake remixes ktl. Άρε τρέλα μπάντα!

the edges of twilight
interzone mantras
transmission
splendor soils
triptych
seven circles

Σε άλλα νέα τα παλουκάρια στο φβ ανακοίνωσαν σχέδια για νέα άλμπουμ το 2013.:papas:
Βαράτε, αντέχουμε.

Εδω και καμια βδομαδα το εχω ΛΙΩΣΕΙ λεμε!

Bump!

Ηχογραφούν καινούργιο υλικό λένε…

:smiley:

ω ναι. και επειδή δεν πρόκειται να έρθουν εδω ποτέ, με ψήνει άγρια να παω να τους δω εξω οταν ανακοινώσουν περιοδεία

edit. και δεν θυμαμαι με ποιον διαφωνούσα(χοπετο?) αλλά το Splendor Solis γαμάει σύμπαντα

To 14 λέει προγραμματίζουν για Ευρωπαϊκή περιοδεία. Και εγώ το ψήνω, αν και ελπίζω για Ελλάδα, λόγω του Μάρτιν

όποτε είναι. εγω δεν πιστεύω οτι θα έρθουν. μακάρι βέβαια

bump

μονο το edges εχω ακουσει αλλα το βρηκα εξαιρετικο μακαρι να ερθουν για καμια συναυλια

Θα είναι λίγο μαλάκες άμα δεν έρθουν, τις δύο φορές που έχει έρθει ο Martin έχει γίνει λαϊκό προσκύνημα, την πρώτη φορά είχε πάθει πλάκα με τον κόσμο που είχε πάει και του έλεγε για τους Tea Party.

Το θέμα είναι να τους φέρει και κανείς…Άντε να βγει ο δίσκος να αρχίσουν να οργανώνουν καταστάσεις! κορυφαία μπάντα! Ελπίζω και εγω να μας θυμάται ο Jeff και να προωθήσει το “αίτημα”

Από ΦΒ

The Tea Party’s forthcoming album is titled: “The Ocean At The End”

Από το fb τους ανακοινώσανε ότι 15 θα σκάσουνε Ευρώπη. Αμήν κ πότε. Ξέρω και διοργανωτή εδώ που θέλει να τους φέρει! Άντε να δούμε