The Walking Dead

Εγώ είδα το 3ο και ψιλοαπογοητευτηκα να πω την αλήθεια. Το ερωτικό τρίγωνο χαλάει πολύ όλη την εικόνα της σειράς. Εκτός αυτού η ηθοποιός που παιζει την γυναίκα του άλλου απλά δεν αντέχεται.

και εγω μολις ειδα το 4ο πολυ καλο!!!
ενταξει πιστεύω η σειρα εχει βρει τον ρυθμό της… και η μαλακια ειναι οτι εχει ΜΟΝΟ αλλα 2… :frowning:

εσπειρε και το 4ο
\m/

vatos locos biatche!

ωραιο και το 5ο…
αντε αλλο 1
:frowning:

Το τελευταίο δεν μου άρεσε τόσο. Ψιλοβαρέθηκα. Αλλά και πάλι κύλαγε ευχάριστα με έντονη συναισθηματική φόρτιση.

Πάμε για μεγάλο φινάλε, να γουστάρουμε…

Βγηκε και το 6ο
Ξερει κανεις ποτε ξεκιναει η επομενη σεζον?

Καλούτσικο το 6ο, αν και το περίμενα πολύ καλύτερο.

Απίστευτες ανατριχίλες πάντως σε ορισμένες φάσεις…

Αναμονή τώρα…

καιρο ειχαμε να δουμε κατι τοσο καλο σε zombie style,εχει και τα ρομαντζα του αλλα γενικως ωραια σειρα

E ναι μη χασουν,αναμεσα στα ζομπι που τρωνε τις σαρκες τους ριχνουν και κανα πηδουλο! :lol:
Αντε,του χρονου τωρα :frowning:

Κάλο και το 6ο:D Αν και πιστεύω ότι ήταν λίγο πιο αδύναμο για season finale και σε σχέση με τα προηγούμενα…

[SPOILER]Ευτυχώς που ο παππούς δεν έμεινε γιατί τον συμπαθούσα:p έμεινε μόνο αυτή που έπαιζε στο βιντεοκλιπ του Aerials των SOAD [/SPOILER]

καλή σειρά ε. το γκομενικό με ξενέρωσε στην αρχή αλλά ευτυχώς έχει πλασαριστεί νορμάλ. η σπλατεριά μετράει αρκετά, όχι πως με χαλάει λίγο παραπάνω. το κόμικ δεν το χω διαβάσει, οπότε απορώ πως θα συνεχιστεί η σειρά… έδωσε βάση για κάτι περαιτέρω το τελευταίο επεισόδιο, έχουν μείνει ανοιχτά και 2-3 μέτωπα, αλλά γενικά πρέπει να μπει κάτι πιο φρέσκο στο παιχνίδι, είδωμεν…

να σημειωθεί ότι άρχισα και τέλειωσα τη σειρά ανήμερα χριστούγεννα :p. αν και λόγω θεματολογίας θα ταίριαζε περισσότερο στο πάσχα :lol:

βασικα αποτι εχω ενημερωθει στο τελιωμα του 6 επισοδιου στους υποτιτλους λεει ο ο 2ο κυκλος θα ξεκηνιση τον οκτωμβρη πολυ αδυναμο για μενα το φιναλε περημενα κατι πολυ πιο ωραιο αλλα τεσπα

Συμπαθητική προς καλή σειρά, βλέπεται για να περνάει ο χρόνος ευχάριστα.
Τα 2 πρώτα επεισόδια τα βρήκα βαρετά, τα επόμενα δυο καλά και τα 2 τελευταία συμπαθητικά.
Καλή σκηνοθεσία, μέτριες ερμηνείες, τυπικότατοι διάλογοι (ειδικά μεταξύ του ζευγαριού μπάτσου - γκόμενας είναι βαρετότατοι), ωραία εφφέ, όταν με το καλό βγει Οκτώβρη θα το συνεχίσω (λογικά).
Συνολικά ένα 7/10 του βάζω, με κερδίζει η σπλατεριά περισσότερο και ότι έχουν φτιάξει εκπληκτικά τα zombies.
Προς το παρόν δεν ξέρω αν θα πατήσω like στο facebook. :stuck_out_tongue:

σχεδόν 5 λεπτά απο την νέα σεζόν.!

oooh yeahh

αν και απ οτι βλεπω(απο το τραιλερ τουλάχιστον) δεν εχει καμια σχέση με το κομικ… :frowning:

Την πρώτη σεζόν πάντως δεν την τελείωσα ποτέ. Μου άρεσε στην αρχή αλλά πολύ εύκολα κουράζει ρε παιδί μου. Μέχρι να φτάσω στο 4ο επεισόδιο είδα και έπαθα :stuck_out_tongue: Δύσκολα θα ασχοληθώ με την 2η σεζόν.

καλά δεν είναι και κάτι το συγκλονιστικό, αλλά βλέπεται άνετα

Άντε γαμώτο, δύο μήνες ακόμα.

http://www.youtube.com/watch?v=oMch8m2pYMs

…υπέροχα…μόλις είδα τον πρώτο κύκλο, και πραγνατικά σε αφήνει με την αγωνία για την συνέχεια:):!:

βγήκε… :wink:

εντιτ
μόλις το ειδα!!
wtf πρωτο επεισόδιο πιο πολυ σαν filler μου φάνηκε παρα επεισόδιο για season premiere… :?