The Walking Dead

…λογικά θα το δείξει την Παρασκευή στο Fx;:):!:

[SPOILER]Οι νεκροί είναι θρήσκοι.! :lol:[/SPOILER]

Εμένα πάντως μου άρεσε η πρεμιέρα. Γενικά, μ’αρέσει που η σειρά πάει με αργούς ρυθμούς. Απεικονίζει έτσι πολύ πιο ρεαλιστικά τη μάχη για επιβίωση. Νιώθεις έντονα τα συναισθήματα αγωνίας, σαν να είσαι στη θέση των πρωταγωνιστών.

[SPOILER]Ειδικά η σκηνή στον αυτοκινητόδρομο που κρύφτηκαν κάτω από τα αυτοκίνητα με την Andrea στο τροχόσπιτο ήταν καθηλωτική σε επίπεδο αγωνίας.[/SPOILER]

Και βασικά αναλογιστείτε κάτι σημαντικό: πλέον δεν έχουμε κύκλο 6 επεισοδίων, αλλά διπλάσιων. Λογικό και η πλοκή να καθυστερεί.

intense.

…χθες είχε το FX το πρώτο επισόδειο του πρώτου κύκλου…τον δεύτερο κύκλο ξέρει κανείς αν και πότε θα τον δείξει;:):!:

Και στο 2ο κυκλο η σειρα συνεχιζει να τα σπαει :slight_smile:

Φοβερο και το σημερινο. Ενω τωρα που το σκεφτομαι, το τελος ηταν καπως προβλεψιμο, δεν μου ειχε περασει απτο μυαλο.

πολυ καλο όντως…

[SPOILER]αλλα για μενα ηταν έκπληξη γιατι η μικρη στο κομικ πεθαίνει πολυυυ πιο μετα…[/SPOILER]

[SPOILER]Και ο Σέην πολυυυ πιο πριν :p[/SPOILER]

για τον darko μονο

[SPOILER] ναι σωστά αλλα μεχρι το τελος της σεζον πιστεύω θα γινει απλα θελουν να δείξουν πιο “villain” για να μη σοκαρι το κόσμο αν τον σκοτώσει ο πιτσιρικάς (που πρεπει…) :stuck_out_tongue:
[/SPOILER]

whamμω!

[SPOILER]…πολυ εντονη η ολη σκηνη στο τελος[/SPOILER]

Και εγώ αυτό πιστεύω, μετρημένα τα ψωμιά του

Ποτε θα παιξει καινουριο επεισοδιο,ξερει κανεις?

12 Φλεβάρη

Γιατί τέτοια καθυστέρηση ρε πούστη, βαρεθήκαμε να περιμένουμε

…άντε επιτέλους:):!:

…απόψε 22.30 από FX…άντε να δούμε
…τελικά το 6ο επισόδειο ήταν
:):!:

δεν ξερω αν το πήρατε χαμπαρι αλλα βγηκε… :stuck_out_tongue:

και εγω σήμερα το θυμήθηκα…

[SPOILER]μετριο, τι μαλακια ηταν αυτο με την Lori, το σκηνικό με τους 2 τυπαδες καλο στην τελική [/SPOILER]

μου το ειχαν παρουσιασει σαν την σουπερ-ντουπερ σειρα κ ειπα να το δω περυσι αλλα βαρεθηκα στο τριτο επεισοδιο κ την παρατησα…