The X files - Η σύγχρονη σειρά μύθος

[B]68.9 giga[/B] download.
τι να είναι, τι να είναι… :smiley:

*σεζόν 10 γράφει ο άλλος. you wish!!

έβαλα και είδα χθες το βράδυ τον πιλότο μετά απο τόσα χρόνια.
πραγματικά μιλαμε για συγκίνηση.
ακόμη και απο τον πιλότο καταλαβαίνεις οτι πρόκειται για τεράστια σειρά.

*να ζήσει το σταρ!!

Eugene Victor Tooms

Όντως από τον πιλότο φάνηκε η τεράστια δύναμη της σειράς, με το [COLOR=“RoyalBlue”]δέσιμο[/COLOR] των πρωταγωνιστών και την φοβερή πρώτη υπόθεση που ανέλαβαν. Στις επόμενες χρονιές βέβαια η χημεία τους απογειώθηκε.

Και ναι, να ζήσει το (παλιό) Star. Έδειχνε πολλές καλές σειρές και ταινίες.

Ο Tooms που ανέβασες άνετα στο top-10 των κακών. Ανατριχίλα. Όπως και αυτό το παλικάρι από το “[COLOR=“RoyalBlue”]Irresistible[/COLOR]”:

και δεν είναι τυχαίο ότι και οι δύο είχαν επεισόδιο συνέχεια

και συνεχίζω το βιολί μου.
ειναι τόσο γαμάτη η σειρά που ο απο κατω εμφανίστηκε 10-12 λεπτά και κόντεψε να κάνει ερμηνεία ζωής

[B]Luther Lee Boggs[/B]
(played by Brad Dourif)

ο οποίος παρεμπίπτοντος είναι αυτός απο το Lord of the rings

[SPOILER][/SPOILER]

ήταν και υποψήφιος για όσκαρ για την φωλιά του κούκου

το ξέρω οτι ήμουν υπερβολικός αλλά θέλω να ανεβάσω όσο γινεται την σειρά :smiley:

*ειναι η ιδεα μου, ή τους “κακούς” τους έχουν δώσει και γαμώ τα ονόματα??

oh f*ck. he’s back!

*(είδαμε και Skinner)

[I]- Eugene το δωμάτιο είναι μικρο αλλά πιστεύω οτι θα καταφέρεις να χωρέσεις.

  • είμαι σιγουρος. . . . .[/I]

*τι είναι αυτο?!
Anderson Duchovny Conversation Series DVD

Ακριβώς. Και τα ονόματά τους ήταν πλήρη, με τα μεσαία ονόματα:

Eugene Victor Tooms
Donald Addie Pfaster
Robert Patrick Modell

Νομίζω είναι οι μόνοι 3 που είχαν sequel επεισόδια. Ο τελευταίος είναι από “Pusher” και “Kitsunegari”:

Πόσο τεράστιο επεισόδιο το Pusher?!?! :smiley:

Α ρε πέρασαν 5 χρόνια από τότε που τα δα όλα.
1ο έτος τότε, πτυχιούχος τώρα.
Θα τα ξαναδώ σίγουρα, μπορεί και άμεσα.

Επίσης: http://www.thedashingfellows.com/bryan-cranston-in-the-x-files-quot-drive-quot/6510

ηθελα να το πω απο την προηγούμενη εβδομάδα αλλά το ξέχασα. το επεισόδιο 3(7ο απο δεύτερη σεζόν) παιζει να ειναι τόσο μέτριο και βαρετό μόνο και μόνο για να αναδείξει το επόμενο με τον γυρισμό της σκαλυ(One Breath)??
μιλαμε ανάμεσα στο Ascension και στο One Breath το 3 μοιάζει αστείο

*αυτό με τα βαμπιρ είναι

Η αλήθεια είναι ότι δείχνει βιαστικά γραμμένο, για να καλύψει το κενό ανάμεσα στα mytharc επεισόδια και να δείξει τον Mulder να δουλεύει μόνος. Δεν είναι και για πέταμα, αλλά ναι άξιζε καλύτερη μεταχείριση ο μύθος των βαμπίρ από την σειρά. Το χειρότερο του κύκλου με το fearful symmetry δεύτερο.

δεν ειναι εντελώς για πέταμα που λες και εσυ αλλά είναι το πρώτο επεισόδιο μέχρι εκείνο το σημείο βρίσκεις τον εαυτό σου να βαριετέ τόσες φορές.

αει γαμήσου βραδιάτικα!!

εντάξει. ξεπετσιαστηκα. αλήθεια.
σχεδόν κλαίω απο την υπερένταση.

[B]Colony + End Game[/B] μετα απο τόσα χρόνια.

δεν γινεται. τελειότητα ρε γαμώτο

[B]*edit [/B]τοσο τελειότητα που ειδα σπέσιαλ όνειρο

Τα “Colony” & “End Game” είναι μυθικά επεισόδια… Από το “Duane Barry” είχε αρχίσει να φαίνεται η ποιότητα της σεζόν, αλλά με αυτά η μυθολογία απογειώθηκε.

Όσο για το “[COLOR=“Navy”]Die Hand die Verletzt[/COLOR]”, τι να πούμε… η [B]σατανίλα[/B] και η ατμόσφαιρα που επικρατεί στο επεισόδιο σε στιγματίζει αν το δεις σε μικρή ηλικία.

ps. δεν πιστεύω να είδες καμιά Paddock στο όνειρο.

Πριν 2 ωρες είδα τελευταίο επεισόδιο δεύτερου κύκλου. αυτό και το πρώτο της επόμενης σεζόν τα θυμαμαι λες και δεν έχουν περασει 10τοσα χρόνια που εχω να τα δω

ρε συ κριμσον κοψε τα σχολια καθε λιγο και λιγακι για ανθρωποι ειμαστε και θα λυγισουμε…ας περασουν λιγα χρονια ακομα μεχρι να το ξαναδω…