Tokio Hotel @ ΟΑΚΑ Στεήντιουμ (9/10)

Η κουβέντα για τους Muse και τα καλύτερα live είναι άσχετη με το MTV και τη συγκεκριμένη συναυλία.

Aπάντηση στη sofi-k ήταν που ζητάει καλύτερα, απλά δεν έκανα quote. Και δεν νομίζω ότι είναι τόσο άσχετη.

Δεν δυσανασχετώ εγώ τουλάχιστον για τους Tokio Hotel αλλά για τα άλλα ονόματα…[-X:
Για να δούμε ποιός θα είναι ο special guest… :?:

Εγω δεν ζητησα τιποτα απλα απορησα με τη λογικη 'επειδη δεν πηγες Μιουζ(πηγα αλλα δεν εχει σημασια) και δεν ειχε κοζμο αυτο το λαηβ δεν εχεις δικαιωμα να ζητας". Συμφωνω παραπανω με Κρισπ. Ηταν οντως κακη μερα.

τλκ ισχυει οτι ο,τι δεν ειναι μεταλ ειναι για κλαμματα ή οχι?γτ δεν καταλαβα ακομα απο αυτη την ,ουδεμια σχεση εχει με το θρεντ,κουβεντα… :-k:-s

ρε παιδια μην γινομαστε τοσο κακοι και ρατσιστες…μουσικη ειναι.ειτε 8ελουμε ειτε οχι

Οι Negative

[SPOILER]

[/SPOILER]

κατω δε3ια ειναι ο σλας?:P:P:P

Εδω παει ενα μεγαλο και τρανο LOL

το πραγματικό νόημα αυτής της συζήτησης είναι πράγματι αυτό στο οποίο κατέληξε ο |WISE|, και έχω παρατηρήσει ότι όπως και σε άλλα threads που είχαν να κάνουν με συναυλίες συγκροτημάτων στην Ελλάδα (δεν θα αναφέρω ποιά, είναι προφανές σε τι αναφέρομαι) η συζήτηση ήταν σχεδόν πάντα off-topic και αφορούσε αν το συγκρότημα είναι καλό ή όχι! Εαν δε σας αρέσει τουλάχιστον μη φέρεστε ανώριμα και κρατήστε τις απόψεις για τους εαυτούς σας γιατί ούτε αυτό που ακούτε και εσείς είναι το τέλειο:p

Το “δεν ειναι τελειο” απο το “ανυπαρκτο” ξερεις οτι απεχει ετη φωτος.
Επισης εγω απορρω γιατι εφεραν μια μπαντα και σαπορτς που εχουν κοινο με μεσο ορο ηληκιας 13 χρονων.
Ας εκλειναν τους Mazoo and the zoo στην τελικη.Τσαμπε θα την εβγαζαν

ε εκεί θα ψαχνόμουν και για μπακστέητζ ε!

Λιγη πλακα κανουμε…Δν ειπαμε πουθενα οτι αυτο που ακουμε ειναι τελειο…

Και μosh στο θεικο τραγουδι:Κατσικα,γλυκια μου πιτσιρικα.

Η wall of death στο ντρουλη ντρουλη…

ρε απλα ελεος.Μολις ακουσα και το νεο single.Ποσο πιο αισχος εχει γινει η μουσικη σημερα;Γιατι να ακουσει καποιος αυτους τους βλακες.Ελεος πια.
Αντε ολα τα 12χρονα κοριτσακια τρεξτε να τους δειτε.

αχαχαχαχ!ρισπεκτ!!

ελα μωρε λιγη πλακα κανουμε…

ρε παιδες μερικοι ομως τσαντιζονται.σκεφτειτε πως ειναι να βριζουν το δικο σας αγαπημενο συγκροτημα…:wink:

και ναι το ριχνω στο συναισθημα τωρα…

Τα χεις βιωσει εσυ αυτα γιαυτο το λες:p

Λινκιν παρκ κτλ…

πιστεψε με αυτο το συγκροτημα θελει βρισημο.Βασικα τον κοσμο κοροιδευουν.Περνουν λεφτα απο ηλιθιες 12χρονες κοπελιες που δεν εχουν ζωη και ακουν οτι τους πλασαρει το MAD

Το ΜΑD εκπέμπει και εκτός Ελλάδος; :expressionless:

ε εγω μιλαω για ελλαδα.Εξω εχουν αλλα.Πχ το MTV…τους παιζει μερα νυχτα

ενω εσυ ωριμε 35αρη αγοραρε που αποδεδειγμενα εχεις ζωη εχεις ακουσματα που δεν στα πλασαρε κανεις ετσι?
χαμερακι δεν διαβαζουμε?

αντε ελεος με το σπαμ,σε αλλες συναυλιες ζητημα να ποσταρουν 2 ατομα και tokio hotel εχουμε φτασει 11 σελιδες με ενα σωρο διεγραμμενα
δεν σας αρεσει, δεν πατε και η ζωη συνεχιζεται, εκτος αν σας αναγκαζει το mtv να πατε να δειτε