Παντόφλα ή μέταλ?

Τελικά το βρήκαμε το μέλος ρε μπατριώτες!

:lol3: :bow2:

με έβγαλες από την δύσκολη θέση του να το πω πρώτη - αυτό σκέφτηκα και 'γω :lol:

Poll added. :smiley:

ΜΟΝΟ Βεληγκέκας όμως!

Μλκ μόνο για μας το έβαλα όμως. Τέλος. :lol::lol::lol:

Σίγκνατσουρ απντέιτεντ. 8)

Aντε ρε απιστοι, την λετε στο Μανος επειδη ειναι πιο ΤΡΟΥ απο σας!!

μη μασας αγορι μου, συνεχισε ετσι, ο Οντιν ειναι ψηλα και βλεπει!!!:lol:

Στημενο, αλλα και παλι σας εχουμε ρε!:evil::lightsabre::lightsabre:

Μεταλ παντοφλα

Originally Posted by manos87
Γενικά όταν γνωρίζω μια κοπέλα και σκέφτομαι να προχωρήσω σε σχέση μαζί της έχω κάποια “τεστάκια” που κάνω σε όλες για να δω αν είναι οι κατάλληλες να γευτούν τους καρπούς του έρωτά μου.

Μετά το πρώτο ραντεβού που είναι σε (μη μεηνστρημ) καφετέρια, την πηγαίνω σπίτι μου και καλά για να αλλάξω και να πάμε για άφτερ για κανά ποτάκι. Ενώ είμαι στο μπάνιο της λέω να πάει στην ντουλάπα μου και να μου διαλέξει μια μπλούζα για να βάλω. Έχω φροντίσει ανάμεσα στις μαύρες μπλούζες συγκροτημάτων μου να υπάρχει και μία ριγέ λακόστ.

Ε αν βγω από το μπάνιο και έχει διαλέξει αυτή της λέω ότι προέκυψε μια έκτακτη επαγγελματική δουλειά και φεύγω. “Σόρρυ κούκλα αλλά δε μας κάνεις” σκέφτομαι

Αν έχει διαλέξει μια πρέπουσα μπλούζα συγκροτήματος (πχ ΚΡΗΕΗΤΟΡ), της προτείνω να ξεκινήσουμε ένα warm-up με ουίσκια σπίτι μου, και βάζω να ακούγεται ανεπαίσθητα το Nothing Else Matters (παλιά έβαζα το Heart Of Steel αλλά καμία δεν πέρναγε το τεστ και είχαμε αγαμίες). Με ρωτάει τι είναι αυτό που ακούγεται και το δυναμώνω λέγοντάς της “Μα καλά ακόμα δεν κατάλαβες;” και της το σιγοτραγουδάω. Αν σιγοτραγουδήσει και αυτή μαζί μου περνάει το τεστ. Αν για οποιοδήποτε λόγο δε σιγοτραγουδήσει ή σιγοτραγουδήσει αλλά χάσει τα λόγια, μας αποχαιρετάει διαδικαστικά και πάμε γι’ άλλα.

Το τρίτο και τελευταίο τεστάκι είναι όταν αρχίζουν οι τρελίτσες. Αυτή κάθεται από τη μεριά του κομοδίνου που είναι τα προφυλακτικά, όπου έχω απλωμένα ένα durex, ένα duo ένα stop-it και ένα προφυλακτικό manowar. Όταν τελειώσουν τα προκαταρκτικά, της ζητάω να πιάσει ένα απ’ το συρτάρι. Αυτή θα με ρωτήσει “Ποιο απ’ όλα;”. Θα της πω, “Μα φυσικά το ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ”. Αν δεν έχω το προφυλακτικό Manowar εντός 3 δευτερολέπτων, τότε GAME OVER και πάω για μπύρες στο alley cat.

Έτσι, επειδή οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους.

καπως ετσι πρεπει να ζευγαρωνει και ο bigfoot στο Αμερικα.
εχουν πεσει τετοιες αγαμιες που η υπαρξη του πλεον εχει γινει θρυλος!
:stuck_out_tongue:

Ε δεν σημαινει οτι για χαρη της παρεας βαζεις στην ακρη προσωπικα γουστα. Πιστευω οτι πρεπει να συμβιβαζονται. Ας πουμε για χαρη φιλων θα πας μια φορα καπου που δεν τρελαινεσαι κι ολας. Και φυσικα σε θεωρουν ξενερωτο αν δεν πας στα μπουζουκια ενω παει η παρεα. Αλλα αυτοι οταν θες εσυ παρεα δεν ερχονται σε καμια συναυλια. Δε με νοιαζει παω και μονη μου[-X

:stuck_out_tongue:

Αυτό είναι η μεγαλύτερη τσατσιά που μπορούν να κάνουν. Ντου και ξύλο με το Βεληγκέκα!

Mα οντως αν πεις να πατε με την παρεα σου σε μια συναυλια θα σε κραξουν ενω τα μπουζουκια ειναι φυσικοτατο. Αλλα ετσι ειναι…[-X

οκ χαλαρωνω:-s

Ισχύει και το αντίστροφο. Να πας ΜΟΝΟΣ/Η στα μπουζούκια!

Μηπως κατα λαθος εκανες λογκ ιν στο φορουμ του λεπα?:stuck_out_tongue:

Εσύ μάλλον έκανες το λάθος… ΛΕΠΑ ΙΣ ΔΕ ΛΩ!

ΑΝΔ ΔΕ ΛΩ ΙΖ ΛΕΠΑ

EDIT

ΓΟΝΙΔΗΣ ΡΕ

το φορουμ εκφυλιζεται[-X[-X

:stuck_out_tongue:

Ευτυχώς (και για μένα και για τους άλλους) όλες μου οι παρέες είναι ροκομέταλλα. Οπότε δεν έχουμε ποτέ πρόβλημα για το σε ποια καφετέρια θα κάτσουμε, σε ποια συναυλία θα πάμε (μου κάνουν κάτι νερά με τους Candlemass επειδή είναι Messiah fans αλλά θα τους στρώσω:p) κλπ. Γενικώς μια χαρά.

Κάπου στο λύκειο είχα και μη ροκούδες φίλες, αλλά και πάλι σε clubs και τέτοια μόνο στην πενθήμερη. Τον υπόλοιπο καιρό ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑ:p

MΕΤΑΛ! :metal:

Επειδη παντα στις παρεες μου ημουν η μοναδικη που δεν ακουγε σκυλαδικα, δεν υπηρχε περιπτωση να τους πω να παμε σε ροκ καφετερια ή οπουδηποτε που να γουσταρω εγω γιατι ηξερα πως θα σνομπαρουν και θα πουν ενα ωραιοτατο οχι.Συμβιβαζομουν κατα καιρους και πηγαινα σε τρεντομερη και καθομουν σαν το αγγουρι.:expressionless: Σε κλαμπ εχω παει μονο στις σχολικες εκδρομες κι αυτο αναγκαστικα.Ποτε αλλοτε γιατι τα θεωρω τρισαθλια.Το θεμα ειναι οτι εχω προσεξει πως σε παρεες που καποιοι ακουνε ροκ και καποιοι σκυλαδικα δεν υπαρχει συμβιβασμος.Και ειδικα απο το μερος των σκυλαδων,μπουζουκοβιων,τρεντιδων,χλεχλεδων που ντυνονται λες δε ξερω και γω που θα πανε και πρεπει εγω μετα να μη νιωθω καλα με τον εαυτο μου.Γιατι να παω σε ενα μερος που δε γουσταρω και να κανω το χατηρι σε αλλους νιωθοντας εγω εξω απτα νερα μου?Σε ενα μερος με βαβουρα,ξεκωλα,πεφτουλες και χαλια μουσικη.Οχι ευχαριστω.Και στο κατω κατω δε θελω συμβιβασμους.Δε θελω να ερχονται οι αλλοι καπου που δε περνανε καλα ουτε να πηγαινω εγω αντιστοιχα στα δικα τους μερη αν δεν εγκρινω.Αυτο ειναι καταπιεση.Απειρως καλυτερα περναω αν παω μονη μου καπου που γουσταρω.Γι’αυτο οχι παντοφλα.Stay true :stuck_out_tongue:

γιατι τι εχουν δηλαδη?