Νεα γριπη - Η πρωτη πανδημια του 21ου αιωνα

παντως ολο το σκηνικο με ανθρωπους φοβισμενους που ολοι φορανε μασκες ,πολυ industrial σκηνικο :stuck_out_tongue:

Αφήστε, μην το συζητάμε, όλοι από θαύμα ζείτε…:D:D:D

Μαλακιες τελικα,αρνητικος:p

εκανες εξετασεις;

Εγώ λέω να σε κάψουμε ούτως ή άλλως για σιγουριά.

Nαι μωρε,πας και σου παιρνουν λιγο σαλιο και το εξεταζουν αυτοι…

εσυ εισαι πυρομανης αγορι μου:p

Όχι ρε συ, απλά πιστεύω στη δημόσια υγιεινή.

ο γειτονας εχει τον ιο… 8O

Φίλε Έλληνας και Δημόσια υγεινή δεν πάει…

:lol::lol::lol:

Πρέπει να κόλλησα και τον αδερφό μου, ο οποίος τη βγάζει όλη μέρα στο σαλόνι άρα θα κολλήσει και τους γονείς μου, αντίο διακοπές, καλύτερα να αρχίσω να διαβάζω από τώρα :b

Δε μου λετε ρε παιδια, τι ειπαν τα καναλια? Θα πεθανουμε ολοι ή οχι ακομα?

οχι ακομα ρε συ πρεπει να περιμενουμε μεχρι το 2012 για να πεθανουμε ολοι.Προς το παρον λιγα ατομα

Καλά. Πιο πιθανό είναι να έρθει το τέλος του κόσμου το 2012, παρά να ψοφήσετε από γρίπη αδέρφια. Ψυχραιμία.

Kαι ξαφνικα, η γριπη εξαφανιστηκε απο πρωτοσελιδα και ειδησεις :wink:

Τώρα τελειώνει το καλοκαίρι.
Θα βρουν και άλλα θέματα να ασχολούνται τα κανάλια…

Κάποια στιγμή θα έχουμε άλλη γρίππη. Ίσως αυτή της τσιπούρας ή της μαρίδας. Ας φυλαχτούμε γειτόνοι…

They used to say that a black president will be elected in USA, only if pigs start to fly.
Obama was elected and pigs …flu

(μου το είπαν σήμερα, αλλά θυμάμαι να το έχω ακούσει ξανά, sorry αν έχει ποσταριστεί ήδη)

Χα, έξυπνο…

παιζει να την εχω εγω…εχω να κανω πανω απο 39 πυρετο απο τοτε που ειμουν μικρος και ειχα πνευμονια…και εδω και 5 μερες(συνεχομενα) εχω φτασει απο 38.2 το λιγοτερο μεχρι 39.6…:(…τωρα θα μου πειτε:μια απλη γριπουλα θα εχεις ρε κακομοιρη που φοβασε…και εγω αυτο πιστευω…αλλα δεν υπαρχει η πιθανοτητα να εχω την καινουργια γριπη?:tomato:

Υπαρχει.