Ειμαι μολις 18 ετων,μπορω να μιλαω η πρεπει να ζητάω άδεια πρωτα?

Ωπα, μετρανε και τα πιεμς για την διαγωγη καποιου?

(σορρυ για το σπαμ αλλα επειδη ξεφυγε το θρεντ, ουτως ή αλλως …)

Γιατι δεν ανοιγουμε ενα θρεντ “Το τοπικ της κλαψας” να μπαινουμε μεσα να κλαιγομαστε ανετα και να λεει ο καθενας τον πονο του?

χαλάτε την κουβέντα. Για το moderating σας απαντάνε οι υπεύθυνοι στο αντίστοιχο τόπικ…

MILF detected

Δε καταλαβαίνω την εμμονή σας με τους συγκεκριμένους users. Είναι μικροί, και όπως όλοι οι μικροί, θα κάνουν και τη βλακεία τους. Εδώ οι “μεγάλοι” την κάνουν. Μη φτάσουμε να τρολάρουμε - και - εναντίον τους όλη την ώρα, γιατί θα αρχίσουν τα παράπονα.

Η διαφορά είναι πως άλλοι απλά ποστάρουν καμιά βλακεία και άλλοι επιμένουν σε τρολαρίσματα και προσωπικές επιθέσεις. Θα το πούμε 1000 φορές δηλαδή οτι δεν τα θέλουμε στο φόρουμ αυτά? Και εντάξει, μια δυο τρεις φορές. Συνέχεια όμως?

Τέσπα, αυτά απο μένα.

(το ποστ αυτό ας διαγραφεί μετά)

εγω παντως προτιμω το σπαμαρισμα απο εναν 15χρονο, παρα την σοβαροφανεια, την χαμηλοτατης ποιοτητας ειρωνεια και την υποσεινηδητη εκθεση του μεγαλου διαστηματος αγαμιας ενος ‘‘ωριμου’’.:slight_smile:

Φυσικα και παιρνω στα σοβαρα τα λογια ενος 18χρονου, εφοσον μιλαει σοβαρα. Εξαλλου 18αρης ειμαι και εγω και δεν μου εχει τυχει να με αγνοει καποιος στο φορουμ.

Απλως εσυ that’s “ξεφευγεις” πολυ ευκολα :slight_smile:

αναφερεσαι στο “milf detected” που ξεστομισα, αθλιε κατηγορε μου? :stuck_out_tongue:
κοιτα για να σοβαρευτουμε ολες οι ηλικιες καλες ειναι… για σπαμαρισμα, τρολαρισμα, ρολαρισμα και για σεξ.
απλα προσοχη στο σεξ με ανηλικους γιατι επισυρει αυτεπαγγελτες κατηγοριες, και οχι τιποτα αλλο, μας διαβαζουν και “διοργανωτες συναυλιων” σε εντεταλμενη υπηρεσια :lol:

με αβαταρ τον Ιωσηφ Σταλιν τι περιμενεις? εχει ξεφυγει το παιδι.
Ο μεγαλυτερος σφαγεας των κομμουνιστων αβαταρ απο ενα παιδι που δηλωνει κομμουνιστης :lol:

Επειδή ενδεχομένως να υπάρχει χάσμα επικοινωνίας, τόσο λόγω της διαφοράς ηλικίας μεταξύ των χρηστών όσο και λόγω της αμάθειας που χαρακτηρίζει κάποιους (<25 years old) από αυτούς, κάπου εδώ έρχομαι για να βάλω τα πράματα στη θέση τους.

Καρβουελληνικό / ελληνοκαρβικό λεξικό


Αλφαβητικά

[ul]
[li]Contrast of conflict = ζορίστηκα σ’ αυτό, γιατί ξέρω conflict of interests, ξέρω contrast with (vertical/horizontal) conflict, αυτό δεν το ξέρω, ας μας διαφωτίσει ο καρβου
[/li][/ul]
[ul]
[li]Cutting edge technology = τεχνολογία πρώτης γραμμής, που είναι στο προσκήνιο, “χοτ” όπως λέμε
[/li][/ul]
[ul]
[li]Lunch = γεύμα
[/li][/ul]
[ul]
[li]Presantation = παρουσίαση
[/li][/ul]

και φυσικά μπονους, η λέξη φετιχ όλων μας:


Βiased = προκατειλημμένος
credits to: montecristo

Ε φαντάζομαι ότι θα τα ξαναπούμε σε κανα μήνα (ή σε οχτώ?).
:slight_smile:

Τόλκι σόρυ για την κλάψα :frowning: (πότε θα μάθετε να ξεχωρίζετε την ειρωνεία/κράξιμο/πλάκα απ’ την κλάψα? Ποτέ? Οκ :))

Παρακαλώ μη σπαμάρετε… Last warning… :smiley:

Δεν εννοουσα αυτο, αλλα οταν το ειδα οντως μου εκατσε “καπως” :lol:

Edit: Δεν ειχα δει το ποστ Καρβου, το ληγουμε εδω :slight_smile:

Καλα, κατσε να πιασω τοιχο για να μην μου προστεθει κανας “ποντος” και μπω κ εγω στην μαυρη λιστα :lol:

εδιτ - οντοπικ, δεν ειναι η ηλικια αλλα η ουσια των λογων. Παντως, ειμαι το ιδιο εχθρικος για το μπαν σε εναν 15χρονο οπως και για το μπαν σε εναν 30χρονο. Εσχατη λυση, ειδικα διαφυλαγμενη για φασιστοειδη

Εδώ διστάζω εγώ να μιλήσω με μεγαλύτερους, και δεν θα κωλώσει ο 18 και κάτω?
Στα 21 δεν νομίζω ότι θεωρείσαι ανώριμος, αλλά αν μικροδείχνεις (όπως εγώ) έχεις πολλές πιθανότητες να μη σε πάρουν στα σοβαρά. Το ζω κάθε μέρα αυτό:p Πάντως ξέρω παιδιά 15 και 16 χρονών ψαγμένα πιο πολύ κι από συνομήλικούς μου.
Για μένα πάντως δεν είναι τόσο η ηλικία που μετράει, όσο τα λεγόμενα.


Listening to: Iron Maiden - Sea Of Madness
via FoxyTunes

Δεν πολυκαταλαβαινω το δισταγμο να μιλισει καποιος σε μεγαλυτερους (δε το λεω για σενα Jades, γενικα μιλαω :)). Αλλα ενταξει θεμα του καθενος ειναι αυτο.
Αν εχεις κατι να πεις, το λες και το αν καποιος ειναι αξιος για σοβαρη κουβεντα, φαινεται απο το πως θα σε αντιμετωπισει ασχετως της ηλικιας σου.
Αν καποιος ειναι τοσο κομπλας που δε θα σε παρει στα σοβαρα γιατι εισαι μικροτερος/η, ε μαλλον ουτε και εσυ θα επρεπε να τον παρεις στα σοβαρα.
Ειμαι 21 και μιλαω με τον ιδιο τροπο εδω και στους 17χρονους και στους 27χρονους. Σεβομαι αυτο που εχουν να πουν και οι δυο το ιδιο, οσο δειχνουν και εκεινοι τον αντιστοιχο σεβασμο ομως

εγω να πω την αληθεια ειμαι μολις 14 χρονων.πιστευω οτι αν και μικρος μπορω να εκφραζω την αποψη μου σωστα και κανοντας συζητηση.ομως μερικες φορες αντιμετωπιζω καταστασεις σαν και αυτες που λεει ο δατς στο αρχικο του ποστ.στο φορουμ το εχω παρατηρησει αυτο να γινεται μερικες φορες και αν θελετε εξηγειστε μου το λογο.

αληθεια εισαι 14?
ο λογος ειναι οτι καποιοι ειναι κολλημενοι και οχι ανοιχτομυαλοι παρολο που ειναι σχετικα μικροι σε ηλικια

υ.γ. μην μου διαγραψετε ΚΑΙ αυτο το ποστ

Εποχη της βλακειας περναμε ολοι πολλες φορες ποσο μαλλον μεχρι τα 17 που ειναι πολυ πιο ευκολο απο το να περασεις ωρες με θεματα που απασχολουν “αυτους που εχουν δει 5 παραπανω πραματα στη ζωη τους”. Γι’ αυτο και ειναι καλο να δειχνετε ανοχη στις παπατζες καθε ειδους. Με μετρο ομως γιατι δεν ειμαστε και βλαμμενα απο την αλλη. Καπου εκει βλεπω τους μεγαλυτερους (μεχρι και ανθρωπους που μου ριχνουν 1-2 χρονια, λωλ) να χανουν την μπαλα και ειτε να συγχωρουμαστε ευκολα τ’ ανηλικα ειτε να μας σνομπαρουν. Αλλα θα μου πεις ο καθενας κουβαλαει τους χ κομπλεξισμους απο το σπιτι του. Ενηλικος κι ανηλικος. Αγαπηστε μας, προσπαθουμε ν’ ασχοληθουμε με τα παντα, δεν ειμαστε δηθεν (καλα, εγω ειμαι), δεν ειμαστε καβαλημενοι ουτε αποπροσανατολιστοι, ψαχνομαστε γαμω. Σπαραγμος. Μια 17χρονη που δεν παιρνουν στα σοβαρα τις σλατζποστμεταλ προτασεις της.
Οσον αφορα τον ζαφροκ μπορουσε να κρατησει και πιο ηπιους τονους αλλα αν ηταν λιγο πιο χαλαρη η εξουσια (:Ρ) του φορουμ δεν θα ειχε ειπωθει τιποτα βαρυ. Και ουτε κλικες θα υπηρχαν λαλαλα. Βεβαια δεν θεωρω βαριες τις σποντες τιποτα το τραγικο ειδικα απο ενα ατομο που και στα μουσικα γραφει και στα οφ-τοπικ θεματα που εχουν ενα φαινομενικο ενδιαφερον (πολιτικα κτλ).

δεν εισαι ο μονος :wink: