Ειμαι μολις 18 ετων,μπορω να μιλαω η πρεπει να ζητάω άδεια πρωτα?

Εκπροσωπώντας λοιπόν και εγώ τη “σκληρή και αδυσώπητη εξουσία” του φόρουμ (:P), να πω πως θεωρώ μερικοί απο τους μικρότερους εδώ μέσα έχουν γράψει ορισμένα απο τα εξυπνότερα ποστ που έχω δει. Και πως αυτή η καραμέλα με τους “asyftaous, godsmacks, papardeles” κλπ καταντάει κουραστική, πόσο μάλλον απο τη στιγμή που οι κατηγορίες εναντίον τους προέρχονται απο άτομα το πολύ 3-4 χρόνια μεγαλύτερα τους (και απο τους ίδιους πάντα).

Queen Rulez, μόνο 14??? 8O Εύγε, νόμιζα πως ήσουν μεγαλύτερος.

Τέλος να πω πως μεγαλύτερη σημασία απο την ηλικία (που συχνά χρησιμοποιείται ως άλλοθι για να το παίξουμε “ανώτεροι”) έχει ο χαρακτήρας και η συμπεριφορά. Γενικά μιλώντας. Και ευτυχώς, υπάρχουν πολλοί “μικροί” εδώ μέσα που αποδεικνύουν πως έχουν και τα δύο.

ενταξει το να σου πουν μια δυο μαλακιτσες ετσι για τη πλακα δεν υπαρχει προβλημα…αλλα μερικοι τα εννοουν κιολλας!!!:-s

οπως ειπε και ο chrisp εξαρταται τι λεει ο καθενας

ιδιαιτερα σε θεματα που εχουν να κανουν με εμπειριες
πχ πολιτικη, ερωτας κλπ κλπ

επισης δεν ειναι ευκολο σε φορουμ να συζητησει ενας μεγαλυτερος με εναν μικροτερο τετοια θεματα
που θα πρεπει να του εξηγησει (εφοσον εχει την καλη διαθεση) γιατι η αποψη του ειναι λανθασμενη
γιατι θα πρεπει να γραφτουν ποστς-σεντονια

επισης και οι μικροτεροι
μαθετε να ειστε λιγοτερο παρορμητικοι
και να ακουτε τους αλλους

προσωπικα εχω βρεθει σε απειρες φορες να σκεφτομαι το κλασσικο “οταν θα μεγαλωσεις θα καταλαβεις”
που μου λεγανε οταν ειμουνα μικροτερος και νευριαζα ,αλλα τωρα το καταννοω πληρως.

βρωμόγερος αλέρτ στον αποπάνωνε

ερωτας οπως λεμε “τα σονετα του σεξπηρ” ή οπως λεμε “τα απαντα της jeena jameson”? :lol:

οταν μεγαλωσεις θα καταλαβεις…!!!

jenna jameson

σε παρακαλω!!!

και πιστευω you got the point

Κοίτα, για να το εννοεί κάποιος σοβαρά χωρίς να σε έχει γνωρίσει από κοντά, πρέπει να έχει και θέματα, έτσι?
Ειδικά στο οφφτόπικ που όλοι ότι να ναι γράφουμε.
Απλά επειδή είναι οφφτόπικ, είναι πολύ πιο εύκολο να γράψει κάποιος κάτι τελείως βλακώδες (επειδή έτσι του ήρθε, οφφτόπικ είναι στην τελική), με αποτέλεσμα να αρχίσουν τα σχόλια (μερικά από τα οποία, έστω και αν έχουν μεγάλη δόση ειρωνείας, έχουν μείνει, έτσι?)

Πάντως, όσον αφορά στον τίτλο του τόπικ, συμφωνώ με αυτούς που είπαν ότι τα λεγόμενα μετράνε. Έχω ψαρώσει σε κάποιες περιπτώσεις που έμαθα ηλικίες χρηστών και τελικά δεν ήταν οι 30άρηδες που περίμενα…

συμφωνω αλλα αλλες οι μαλακιες που λεει ο Θεριον π.χ που ναι τις λεει τις μαλακιες του(σε μενα προσωπικα) αλλα τουλαχιστον καταλαβενω οτι τα λεει για χαβαλε…ενω καποιοι αλλοι συνεχιζουν και χωρις ιχνος χαβαλε, και ουτε με το στυλακι σε πειραζω επειδη εισαι πιτσιρικας…απλα επειδη ειμαι μικρος σημαινει πως λεω βλακιες…(το εχω προσεξει και σε αλλους γιοζερς οχι μονο σε μενα)…ενταξει ρε παιδια μικροι ειμαστε αλλα οχι βλαμμενοι!!!αλλο τις μαλακιες που λεει ο καθενας μεσα σε ενα φορουμ και αλλο τι σοι ανθρωπος ειναι…

Ο απο πανω ειπε οτι λεω μαλακιες,αρα με ειπε μαλακα,θελω προστασια,νιωθω οτι κινδυνευω,με παρενοχλει,καντε τον μπαν.

ναι ρε φιλε αλλα δεν νοιαζει κανεναν τι ανθρωπος εισαι. μπαινεις σε ενα φορουμ, ειτε μικορς ειτε μεγαλος και γραφεις βλακειες. μπαινουν και οι αλλοι που γραφουν για να περασει η ωρα τους και κανουν χαβαλε. ετσι ειναι αυτα. δεν χρειαζεται καμια αναλυση. και αλλοι χρηστες κατω των 18 υπαρχουν στο φορουμ και δεν τρων δουλεμα. προβληματισου.

πιστευω πως δεν ειμαι ο μονος στο φορουμ που γραφει βλακιες…βλεπω ατομα πανω των 18 που γραφουν μεγαλυτερες βλακιες απο εμενα :slight_smile:

ε οταν το κανουν μπορεις και συ να σχολιασεις

σιγα μην καθομαι να σχολιαζω η να κρινω τον καθενα που λεει μαλακιες…

Τοτε καν’το ορθιος
χαχαχαχαχαχαχααχχα

:-k γιατι ειπα οτι θα το κανω καθιστος???
δεν σε πιανω :?

ΩΜΑΓΚΑΝΤ

:p:!::!::!::!::!::!::!:

AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA :lol:

Στεφιζεις επικινδυνα:wink::!: