Δε οφίσιαλ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ θρέντ

που το βρισκεις το κακο;

στο οτι αυτη η κλικα θα μεγαλωσει καποια στιγμη και θα κατακτησει το κοσμο ολο.

Εγώ κάνω κωλοτούμπα στα ποστ του νομιστεράκιου πάντως.
Αρχικά μου την έσπαγαν ενώ τώρα τ’ αγαπώ.

Ακουσε. Ο αρχικος σκοπος του ποστ μου δεν ηταν να πω γι’αυτο αλλα μιας κ το εθιξες ας σου πω την αποψη μου πανω στο θεμα.

Προσωπικα δεν με απασχολει ο παραγωντας μουσικη για να ξεκινησω μια σχεση. Αλλα απαντησε μου σε παρακαλω σε μια ερωτηση. Τι σε κανει να νομιζεις πως μονο τα ατομα που ακουν μεταλ επιλεγουν ετσι την σχεση τους;

Στο ότι όλως τυχαίως τα έχουν με μεταλλούδες στο 70% των περιπτώσεων ενώ αυτές αποτελούν το 5% του γυναικείου πληθυσμού:!: do the math

να μιλα η στατιστικη.

μπλιντιν κατι τετοια ποστ διαγραφουν τις μπουρδες που αραδιαζεις για τα οπερεησονς.

Πρεπει να αισθανεσαι πολυ βλακας που απαντας σε ποστ ενος τυπα που ονομαζεται ManagerNick ετσι;

Αναφερεσαι σε μια στενομυαλια! Που οπως ειπα κ πριν οτι ειναι στενομυαλια! Δεν την υποστηριζω, ουτε ζηταω να την υποστηριξεις. Αλλα εισαι απολυτα σιγουρος πως δεν συνεβαλε καθολου η σταση των αλλων απεναντι στους μεταλαδες, για την δημιουργια αυτης της στενομυαλιας;

Δε φτάνει που είστε μεταλλάδες, θέλετε να σας γουστάρουν και τα τρεντάκια; Αμ δε!

Κοιτα…κατα βαθος μας γουσταρουν γιατι ειμαστε αγριοι κ βρωμαμε…αλλα δεν τολμουν να το πουν γιατι δεν μαστε ακομα της μοδας!

χαχαχαχαχαχαχα
:lol::D:lol::D:lol::respect:

ν’ αλλαξεις σταση, γιατι εδω τους αερατους νεους χρηστες τους σνομπαρουμε!

Ποτέ δεν είναι αργά.
Καλα, τουλάχιστον η β’ πλευρά με Victim of Changes, Ripper, Dreamer Deceiver/Deceiver παίζει να είναι η καλύτερη πλευρα δίσκου που έχει γραφτεί ποτέ, τα καλύτερα 19,14 λεπτά έβερ…

“κανονικα” ποιά είναι η πρώτη πλευρά?

Νομίζω το cd τα έχει ανάποδα, η side A στο δίσκο ξεκινάει με Prelude/Tyrant -Genocide ? Epitaph ? Island of Domination…

Έχει δίκιο, κι εγώ δεν το ήξερα!:frowning:

Original LP Track listing

[edit] Side A

[ol]
[li]“Prelude”[/li]> [li]“Tyrant”[/li]> [li]“Genocide”[/li]> [li]“Epitaph”[/li]> [li]“Island of Domination”[/li]> [/ol]
[edit] Side B

[ol]
[li]“Victim of Changes”[/li]> [li]“The Ripper”[/li]> [li]“Dreamer Deceiver”[/li]> [li]“Deceiver”[/li]> [/ol]

Ο κόσμος μου γυρνάει ΚΩΛΟτούμπα.

Να χέσω τις κωλοεταιρίες, από 16 χρονών ακούω άλλο δίσκο το κέρατό μου!

Α ρε βινύλιο, πάντα αξιόπιστο!

ρε και σε βινύλιο που χει βγει, στα μισά που το χω πετύχει το χει με victim of changes πρώτο κομμάτι κτλ. μυστήρια πράματα! νομίζω το ορίτζιναλ είναι όντως οπως είναι ο about music