Το αλμπουμ-μεγαθήριο που άκουσα κ δν μ έκανε καθόλου εντύπωση

Tool - lateralus . δεν την παλεύω με ΤΙΠΟΤΑ. μόνο το πρώτο τραγούδι από το 10000 days μου άρεσε, οτιδήποτε άλλο πέρασε και δεν άγγιξε.

ααααα! και λίγο οι Messugah…:-s

ένα δείγμα λογοτεχνικής γλαφυρότητας και μαεστρικής πειθούς μόλις παρουσιάστηκε από τον χρήστη megatherion . :lol:

Το Painkiller επίσης δεν έχω καταλάβει γιατί θεωρείται κορυφαίο άλμπουμ.

αλμπουμ μεγαθηριο (για να ειμαι και στο τοπι)

Χεβεν εντ Χελλ

μαλακα…πες μου οτι το κανεις για φλεημινγκ!

ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ!:stuck_out_tongue:

αλμπουμ μεγαθηριο (για να ειμαι και στο τοπι)

Χεβεν εντ Χελλ

άνθρωπος που θεωρεί μούφα το Heaven and Hell και βάζει στα καλύτερα των Priest το Turbo και λέει το Cold Lake ανώτερο από το Monotheist θα έπρεπε κανονικά να τρώει μπαν απ’ευθείας απ’το ρετζιστρέησον. Το confirmation Mail του δλδ να είναι κάπως σαν: “Hello, you are too abalos. Banned already biatch!” :stuck_out_tongue:

:lol:

το ομώνυμο είναι δυναμίτης, προσκυνώ Leather Rebell, Livin’ Bad Dreams, Hell Patrol και Touch of Evil. Με υπόλοιπα τι γίνεται όμως??

ελα ρε freedomofrock το painkiller ήταν έπος
πραγματικά όμως μήπως δεν του έχεις δώσει την απαραίτητη σημασία;Δοκίμασε να το ξανα ακούσεις

ψηλε,τσακω τον τραγουδιαρη midget σου, και περπατα!

αλλο Σαμπαθ και αλλο Πριτς και Σελτικ!

εδιτ: επισης, εχω σοβαρο προβλημα με Φλοϋντ…ΜΕΓΙΣΤΟ…δεν ξεκολλαει βλεφαρο οταν τους ακουω…

και το εχω παλεψει…αλλα μπααα…

sostos o paixtis

και γω δεν την παλευω μια με φλουντ αλλα πες δεν εχω ασχολειθει τοσο.
κατα τ’αλλα ποτε δεν καταλαβα γιατι το highway to hell θεωρειται το καλυτερο acdc απο μερικους. ειναι αυτο που μου αρεσει λιγοτερο μα πολυ λιγοτερο απο τα υπολοιπα της ιδιας δεκαετιας.
επισης ολα τα cd των scorpions απο 80 και μετα. παρ’οτι τους παω πολυ δεν μ’αρεσει κανενα cd τους ολοκληρο απο αυτη τη δεκαετια.
και τελος powerslave-piece of mind-number of the beast.εχουν κορυφαια κομματια αλλα ελαχιστες φορες εχω καταφερει να τα ακουσω ολοκληρα συνεχομενα.

Metallica - Master Of Puppets
Black Sabbath - Black Sabbath
Dream Theater - Images And Words
Iron Maiden - Seventh Son of a Seventh Son

Κατι σιντακια απο slipknot και machine head που ειπατε, δεν τα θεωρω καν ‘‘μεγαθηρια’’ για να τα αναφερω. :lol:

Guns N’ Roses - Appetite for Destruction.
Def Leppard - Pyromania.

Δεν μου αρέσουν με καμία δύναμη.

iron maiden-number of the beast (ισως να ειμαι και ο μοναδικος)
tool-aenima
megadeath-Countdown To Extinction
judas priest-painkiller(εκτος ομονυμου,Leather Rebel,Night Crawler,Between the Hammer & the Anvil)

Όλοι ban! Και εγώ μαζί!

ο μπλιντιν ακουσε το οπερεισιον και δεν του εκανε καμμια εντυπωση… οκ, συμβαινουν αυτα. Εγω τις προαλες εκανα παρτουζα με την συλβια σεντ την τζενιφερ ανιστον την μονικα μπελουτσι τον ΕΤ και τον σουπερμαν και ναι, σωστα μαντεψατε! δεν μου εκανε καμια εντυπωση!
ον τοπικ, τα προσωπικα του οζζυ. ολα!

όχι, δεν είσαι :oops: (:tomato:)

πώς δε μου’κανε!
Κοιμήθηκα σαν πουλάκι. :stuck_out_tongue:

Α και μην διαλέγεις ΜΠΑΖΑ για να στήσεις το όργιο. Αυστηρά Lanny Barby. Το κορίτσι-ηφαίστειο! 8)

Ban or die brothers!
On topic: Operation Mindcrime (…)

E ρε αμπαλιαση που κυριαρχει το κοσμο… Δεν αντεχω αλλο! Στοπ! Φτανει!

Ον τοπικ: British Steel: Βασικα ειναι πολυ καλος δισκος αλλα μεχρι εκει. Προτου το ακουσω περιμενα ενα επος, κατι κοσμογονικο αλλα μολις τελειωσε σκεφτηκα “Α αυτο ειναι?”.

εδω κολλαει αυτο που λεμε, μ αυτο το πλευρο να κοιμασαι η ακομα καλυτερα, κοιμασαι τον υπνο του δικαιου κλπ:lol::lol:

δεν ασχολιομουνα με τα ΜΠΑΖΑ! ειχα αφοσιωθει στον ΕΤ!