Το αλμπουμ-μεγαθήριο που άκουσα κ δν μ έκανε καθόλου εντύπωση

Σιχαμενε αουτλο δε σημαινει οτι επειδη μια γκομενα ειναι ωραια κανει και καλο γαμησι.

και ποτε ειπα εγω το αντιθετο?

ασε ρε κοκοπιορη με τα μπηξε δειξε και τα συναφη.
Οπερεησον=υπνος τρελος :stuck_out_tongue:

ονειρα γλυκα :slight_smile: σορρυ που σε ξυπνησα!

Όπως πάντα. Όταν εμφανίζεται ΕΝΑΣ άμπαλος, πάντα σκάει και ένας δεύτερος και ενώνουν τις αμπολοσύνες τους!

Είναι κάτι σαν τη βροχή και τα σαλιγκάρια.

Φρίδομ ρίξε σε παρακαλώ κάναν πόντο στον εαυτό σου. Για αυτοπαραδειγματισμό κι έτσι.

Ον τόπικ, At the Gates - Slaughter of the Soul. Μας τα χετε κάνει ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ δηλαδή.

Αυτό το θρεντ πάντως θα ξαποστείλει πολύ περισσότερο κόσμο από την γρίπη των γουρουνιών!

Σε αγαπάω ρε φίλε και νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος εδω μέσα.

Όποιος λέει κακό λόγο για Painkiller, Master Of Puppets, Reign In Blood και Operation να σκοντάψει ξυπόλητος και να του ξεριζωθεί κατά λάθος το νύχι του δεξιού αντίποδα.

Χμ… Το “Blood Fire Death” των Bathory μου’ρχεται πρόχειρα στο μυαλό… Θεωρώ π.χ. το “Under The Sign Of The Black Mark” (πριν) και το “Hammerheart” (μετά) απείρως καλύτερα κ στα 2 στυλ της μπάντας… Το συγκεκριμένο δε μου’χε κάνει καμία απολύτως αίσθηση. :stuck_out_tongue:

[QUOTE=Scourge Of God;768871]He knows the score.8)
He gets the women.:smiley:

Επιπλέον δικά μου:

Ven Buens Ende - Written in Waters

Πςςςς καλα,πανω που δεν ειχα κατι προχειρο μου το θυμησες…Δεν την παλευω καστανο με αυτο το αλμπουμ! [-X

τι έχουν δει τα μάτια μου, πνίγηκα γύρω στις 2μιση φορές ανά ποστ. οπερέησον, αενιμα, πέηνκιλλερ, μέχρι και ΜΑΝΟΓΟΥΟΡ είδαμε. μαζεύτε τους ρε, κλειδώστε το θρεντ, σβήστε τις εγγραφές και για να μαστε σίγουροι, εντοπίστε τον σέρβερ και λιώστε τον.

πάλι καλά που δεν διαβάσαμε τπτ για κάνα sad wings of destiny να λαλήσουμε παντελώς.

(σχεδόν) ον τόπι, εννοείται το βρετανικό φισφιρουλέ ατσάλι.

α, και το symbolic

για να μη μείνει ποστ χωρίς ΧΟΝΤΡΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ειπωμένη[/SPOILER]

ψ. ρησπετ σε ποστ άουτλω και ατάκα μεγαθέριου για ΒΑΙΟ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ.

θα ακουσω μαλλον μπινελικια και εγω απο καποιους αλλα οτιδηποτε απο dream theater με κανει να βαριεμαι απιστευτα!!!

πες τα ρε οριτζιναλ.
οι φραγκολεβαντινοι ψευτοκουλτουριαρηδες

Manowar - Kings of Metal… Αν εξαιρέσεις το Hail And Kill, The Crown And The Ring, Kingdome Come, Heart of Steel τα άλλα δεν μπορώ να τα ακούσω πλέον… Πριν 6-7 χρόνια παίζει να το άκουγα συνέχεια αλλά τώρα… Βασικά να πω την αλήθεια παίζει να μην μπορώ να ακούσω τόσο ευχάριστα Manowar γενικά. Αλλά είναι μερικά κομμάτια που με κάνουν να τρέχω στην κουζίνα να πάρω τα μαχαίρια ώρες ώρες (poser 8O)… Για τα μετέπειτα album απο το Kings of Metal δεν το συζητώ… Εκτός απο το Hell On Stage που το θεωρώ απο τα κορυφαία live…

+1 asdasdasdfa επειδή είναι short message.

οποιος ειπε οτι βαριεται καποιο αλμπουμ των slayer να του καει το βιντεο:p:twisted:

Περιμενω απο Deathster να κανει πραξη τη δεσμευση του:lol:

Λες ε ? Καλα ο Gracchus ειναι εχθρος του μεταλλου αλλα αυτο δεν το περιμενα απο
τον darth.
Διορια μια μερα να αναιρεσουν.

Κάπου αναφέρθηκαν οι Bathory. Να πω λοιπόν οτι το Hammerheart το βαριέμαι. Αντιθέτως λατρεύω τα Nordland. Ναι.

την μεγαθηριακη δισκογραφια των Firewind

Πω ρε τι έχει γίνει εδώ μέσα; Έχετε πει Black Sabbath, Powerslave, Aenima, Master Of Puppets, O. Mincdrime, Painkiller!!! (!) Μην τα λέτε προς τα έξω ρε, χαλάει το πρεστίζ του φόρουμ μας. Ψήνεστε να το διαγράψουμε το θρεντ; We’ll act like it never happened.

Gιατι θα πρεπει να μας αρεσει κατι επειδη αρεσει σε αλλους?