Πατάτες άλμπουμ που λατρεύουμε

Το New World Order κι εμένα μου αρέσει, όταν είχε βγει το έλιωνα, αλλά νομίζω ότι το κράξιμο που έχει φάει δεν είναι κυρίως για το ότι είναι πατάτα, αλλά για το ότι είναι αντιγραφή πρηστ, κάτι που ισχύει σε αρκετά μεγάλο βαθμό.

ναι, αλλά και το dactylis glomerata γονατίζει το σύμπαν. Αλλά παίζει ο Αμμοτ. Ο μίστερ αναποδιά. Γίνονται “χιτ” οι ΠΑΤΑΤΑΡΕΣ του, και οι ΔΙΣΚΑΡΕΣ που έχει συμμετάσχει ξεχνιούνται. [-X

λολ, οχι στην επομενη βαλε το nightfall.

Συνέχισε… με καλύπτεις!

To εχω ξαναπει και σε αλλο θρεντ. Παρα το θαψιμο που εχει φαει και την φημη του ως ισως το χειροτερο των Γκαρντιαν, μ’αρεσει το A Night at the Opera.
Σιγουρα δε μ’αρεσει οσο τα υπολοιπα τους αλμπουμ αλλα νομιζω οτι δεν αξιζει το θαψιμο που εχει φαει. Ειδικα με τραγουδια οπως το And then there was Silence και The Soulforged

Από οτι καταλαβαίνω, μέχρι στιγμής μόνο για το St. Anger και το Super Taranta δεν έχουν υπάρξει αμφιβολίες ότι θεωρούνται πατάτες! :lol:

Και Αντερ Δι Αις και Πανισμεντ Ντιβαην

No Prayer For The Dying

Βασικά δεν έχω καταλάβει γιατί δεν αρέσει :-s

Ποιος μπορεί να είπε τέτοια μεγαλειώδη παπαριά?

Συμφωνώ για Horror Show, Glorious Burden και ANATO, θα πω και Touched by the Crimson King που ακόμα καλή κουβέντα για δαύτο δεν έχω ακούσει και δεν καταλαβαίνω γιατί…

Πατάτες άλμπουμ που λατρεύουμε ε?

Απο Metallica Master of puppets, Black
Aπο Maiden Powerslave, Number of the beast
Απο Queensryche - Operation mindcrime

ή μήπως δεν είναι πατάτες. Ξερω και γω στο άλλο thread με μπερδέψατε :p:p:p:p:p

Insanity and Genius

Προφανώς γιατί το St. Anger είναι πατάτα που σε κάποιους αρέσει για ειδικούς λόγους και το Super Taranta είναι πατάτα μόνο γι αυτόν που έγραψε το review.

Ελα ντε! Ακομα και να παραμερισουμε το γεγονος οτι ειναι Demon and Wizards που ειναι μαγεια γενικα, το αλμπουμ ειναι πολυ καλο γαμωτο.

Για το Natural Disaster κι εγω εχω ακουσει πολυ κακα σχολια. Προσωπικα δε με τρελανε αλλα μου αρεσε αρκετα

Μαλλον μπερδευτηκες. Μιλαμε για αλμπουμ που θεωρουνται πατατες αλλα εμας μας αρεσουν. Αυτα που ανεφερες μονο πατατες δε θεωρουνται.

irony detector:broken

καλα μην τον κοψεις κιολας.

Μόνο που εσύ είσαι ένας που του αρέσει το St. Anger για ειδικούς λόγους και δε του αρέσει ο συγγραφέας του review για Super Taranta για ειδικούς λόγους. Κοινώς, πατάτα είναι και τα δύο και το ξέρεις! :lol:

Απλα οτι μπερδευτηκε ειπα ωρε :stuck_out_tongue:
Το υποψιαζοταν κι εκεινος εξ’αλλου :-s

Ο συγγραφέας του ριβιού μου είναι αδιάφορος, το ίδιο το ριβιού είναι το λιγότερο για γέλια και το αν είναι πατάτα θα φανεί άυριο όταν θα παίξει το Forces Of Victory.